Biznes i finanse

Absen przewiduje wzmocnienie ogólnoświatowej sieci partnerów w celu wsparcia ekspansywnego wzrostu LED

SHENZHEN, Chiny, 22 marca 2022 r. /PRNewswire/ — Międzynarodowy producent diod LED, firma Absen, poinformowała dzisiaj o rozpoczęciu nowej fazy rekrutacji w celu dalszego rozszerzenia światowej sieci partnerskiej i wzmocnienia swojej wiodącej pozycji jako specjalisty w zakresie innowacji i technologii LED oraz stymulacji rozwoju rynku.

Wspierając wykładniczy wzrost rynku technologii LED, firma Absen – prowadząca obecnie działalność w ponad 130 krajach – zamierza rozszerzyć swoją globalną sieć poprzez dotarcie do innych, podobnie zorientowanych przedsiębiorstw, które mogą ubiegać się o status przedstawiciela Absen w ramach swojego zaangażowania w utrzymanie pozycji światowego lidera rynku.

Wykorzystując imponującą sieć kontaktów od początku istnienia firmy w 2001 roku, Absen może pochwalić się obecnie 13 biurami w kraju i za granicą, zatrudniając ponad 2 tys. pracowników i przedstawicieli, którzy są odpowiedzialni za realizację przeszło 50 tys. projektów. W celu dalszego rozwoju międzynarodowego partnerstwa, które powstało w ciągu dwóch dekad działalności w branży LED, firma jest gotowa na współpracę z przedsiębiorstwami o podobnej ideologii, wizji i dążeniu do celu.

„Obserwujemy i nadal będziemy obserwować ogromną ekspansję na rynku produktów LED. Wraz z tym wzrostem zobowiązaliśmy się do wzmocnienia naszej dotychczasowej sieci renomowanych partnerów – deklaruje Laura Luo, wiceprezes Absen – w miarę postępu technologicznego w obszarze oświetlenia LED oraz rozwoju jego zastosowań – ewoluuje również sieć przedstawicieli Absen. Trudno o lepszy czas dla tej technologii”.

Absen zawdzięcza swoje dwudziestoletnie pasmo sukcesów jako lider rynku niezmiennym podstawowym wartościom: uczciwości, wdzięczności i odpowiedzialności, a także, co ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej, zrównoważonemu rozwojowi.

„Poszukujemy potencjalnych partnerów, którzy podzielają ideologię biznesową, którą my jako firma zdecydowanie wyznajemy. Wspieranie zrównoważonego wzrostu będzie wspólnym wysiłkiem, który zamierzamy podjąć wraz z naszymi nowymi kontrahentami”.

W ciągu ostatnich pięciu lat firma Absen poczyniła ogromne postępy w realizacji swoich zobowiązań w zakresie zrównoważonego rozwoju i energooszczędności, zmniejszając w tym czasie emisję dwutlenku węgla o około 700 tys. ton.

Wraz z nowym etapem strategii rozwoju sieci, kolejne najlepsze w swojej klasie przedsiębiorstwa mogą zgłaszać się bezpośrednio do Absen. Nowi partnerzy będą szkoleni, pilotowani i wspierani przez rozległą specjalistyczną wiedzę zespołu i z pełnym zaangażowaniem będą korzystać z możliwości, jakie technologia LED stwarza na rynku międzynarodowym.

https://www.absen.com/connect-to-the-future

Zdjęcia – https://mma.prnewswire.com/media/1771083/Absen_global_recruitment_1000__partners.jpg

Źródło: Absen

Źródło informacji: PR Newswire

 


Źródło: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM