Biznes i finanse

General Motors nagradza Henniges Automotive tytułem Dostawcy Roku 2021

AUBURN HILLS, Mich., 23 marca 2022 r. /PRNewswire/ — Spółka General Motors wyróżniła Henniges Automotive jako Dostawcę Roku 2021. GM uhonorował zwycięzców podczas zeszłotygodniowej gali 30. dorocznych nagród Dostawcy Roku (Supplier of the Year) w Phoenix w stanie Arizona.

Nagroda Dostawcy Roku GM jest wyróżnieniem dla światowych dostawców, którzy przewyższają oczekiwania spółki, zapewniając jej klientom innowacyjne technologie i najwyższej jakości rozwiązania dla branży motoryzacyjnej. W tym roku firma GM wyróżniła tytułem Dostawcy Roku 134 dostawców z 16 krajów.

Henniges Automotive otrzymał tę nagrodę już po raz drugi.

„Jesteśmy zaszczyceni, że po raz kolejny zostaliśmy wyróżnieni tytułem Dostawcy Roku przez naszego cenionego klienta General Motors – powiedział Larry Williams. – W Henniges motywuje nas zadowolenie i sukces naszych klientów; otrzymanie tej nagrody od GM pokazuje, że to się nam udaje. Jesteśmy dumni ze współpracy z producentami oryginalnego sprzętu w projektowaniu naszych wysokiej jakości i zaawansowanych technologicznie uszczelnień spełniających ich indywidualne wymogi i z niecierpliwością oczekujemy na dalsze rozszerzanie zakresu naszego partnerstwa z GM w przyszłości”.

„Tegoroczna gala Dostawcy Roku była szczególna, nie tylko ze względu na 30. rocznicę rozpoczęcia programu, ale też dlatego, że mieliśmy szansę wyróżnić naszych dostawców za to, jak poradzili sobie w roku, który był jednym z najtrudniejszych lat w całej historii naszej branży – powiedział Shilpan Amin, wiceprezes GM ds. zakupów globalnych i łańcucha dostaw. – Ci czołowi dostawcy pokazali swoją wytrzymałość i wzmocnili zaangażowanie w realizowanie procesów zrównoważonego rozwoju i innowacji. Dzięki naszym ścisłym relacjom i współpracy, GM może wspólnie z dostawcami budować lepszą przyszłość dla nadchodzących pokoleń”.

Interdyscyplinarny zespół z całego świata wybrał Dostawców Roku 2021 w oparciu o kryteria wyników w zakresie zakupów produktów, światowych usług zakupowych i produkcyjnych, dbania o klienta, opieki posprzedażowej i logistyki.

Henniges Automotive Holdings, Inc.

Henniges Automotive zapewnia potrzeby producentów oryginalnego sprzętu (OEM) systemy uszczelnień do drzwi, okien, bagażników, bram podnoszonych, szyberdachów i masek, jak również systemy szyb dopasowanych w procesie enkapsulacji. Produkty firmy Henniges trafiają do wszystkich dużych producentów OEM w branży motoryzacyjnej, a jej zakłady znajdują się na terenie Ameryki Północnej, Ameryki Południowej, Europy i Azji. Firma zatrudnia na całym świecie ponad 8000 osób. Więcej informacji na stronie http://www.hennigesautomotive.com/.

General Motors (NYSE:GM) to globalna spółka, która dąży do budowania przyszłości w pełni opartej na dostępnej dla wszystkich energii elektrycznej. W centrum strategii spółki jest platforma akumulatorowa Ultium, która napędzać będzie wszystkie pojazdy – od masowo produkowanych po te o najwyższych osiągach. Spółka General Motors, jej podmioty zależne i joint venture sprzedają pojazdy następujących marek: Chevrolet, Buick, GMC, Cadillac, Baojun i Wuling. Więcej informacji o spółce i jej podmiotach zależnych, w tym o OnStar, światowym liderze w zakresie usług bezpieczeństwa i zabezpieczeń pojazdów, można znaleźć na stronie https://www.gm.com.

Źródło: Henniges

KONTAKT:

Jennifer VanHorn
Henniges Automotive
e-mail: Jennifer.vanhorn@hennigesautomotive.com

Źródło informacji: PR Newswire


Wiadomości dystrybuowane przez: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM