Biznes i finanse

Walutomat z Kartą Dużej Rodziny

Klienci Walutomatu z KDR mogą liczyć na rabat 25% procent na prowizję od wymiany wszystkich walut. Rabat ten jest stały i obowiązuje przez cały czas ważności karty.

„Decyzję o przystąpieniu do programu Karta Dużej Rodziny podjęliśmy z myślą o naszych klientach i ich oczekiwaniach, realizując program, który jest niezwykle cenny dla polskich rodzin. Cieszymy się, że swoimi działaniami możemy wspierać wielodzietne rodziny i przyczynić się do rozwoju oraz wspierania tego ważnego projektu” – mówi Magdalena Jasnoch, kierownik Działu Marketingu i PR Walutomatu.

Aby skorzystać ze zniżki, posiadacz Karty Dużej Rodziny powinien dostarczyć operatorowi serwisu Walutomat skan dokumentu uprawniającego do skorzystania z programu. Karta Dużej Rodziny przysługuje rodzinom, w których wychowuje się co najmniej trójka dzieci. Dożywotnio przysługuje także rodzicom, którzy kiedykolwiek posiadali minimum trójkę dzieci. Karta jest wydawana bezpłatnie każdemu członkowi rodziny. Celem programu KDR jest wsparcie i odciążenie finansowe polskich rodzin wielodzietnych. Posiadacze Karty mają możliwość tańszego korzystania z oferty podmiotów m.in. z branży spożywczej, paliwowej, bankowej czy rekreacyjnej.

Wszelkie informacje na temat możliwości, jakie użytkownikom Walutomat.pl daje Karta Dużej Rodziny, można znaleźć w informatorze na stronie internetowej Walutomatu.

Źródło informacji: Currency One

 


Źródło informacji: pap-mediaroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM