Nauka i technologie

EcoFlow DELTA Pro uznana za ulubiony niemiecki produkt technologiczny

BERLIN, 1 kwietnia 2022 r. /PRNewswire/ — EcoFlow, czołowa w branży spółka oferująca przenośne systemy zasilania i energii odnawialnej, znalazła się w gronie laureatów nagrody Deutschland Favorit 2022, prestiżowej nagrody przyznawanej na podstawie opinii ekspertów i konsumentów. EcoFlow zdobyło pierwszą nagrodę w kategorii „Elektronika i technologia”, w której produkt ten uznano za jeden z cieszących się największym zaufaniem konsumenckich produktów technologicznych dostępnych na niemieckim rynku.

Deutschland Favorit to program nagród zapoczątkowany przez cieszącą się międzynarodową renomą spółkę technologiczną Statista oraz niemiecką grupę medialną SZ Institute, właściciela największego niemieckiego dziennika Süddeutsche Zeitung. „Deutschland Favorit”, godny zaufania przewodnik konsumencki, przyznaje nagrody na podstawie zaleceń rady ekspertów oraz opinii publicznej.

EcoFlow DELTA Pro to pierwsza na świecie przyjazna dla środowiska domowa stacja zasilania będąca pierwszym krokiem spółki do realizacji ambitnej wizji oferowania osobom prywatnym, gospodarstwom domowym, ale także przedsiębiorstwom, kompleksowych, niskoemisyjnych rozwiązań opartych na energii odnawialnej. W połączeniu z akcesoriami z serii EcoFlow Ecosystem, na przykład akumulatorami, panelami słonecznymi i inteligentnym domowym panelem sterowania, DELTA Pro jest w stanie pokryć jednotygodniowe podstawowe zapotrzebowanie na energię.

Po uruchomieniu w ubiegłym roku platformy crowdfundingowej Kickstarter podczas trwającej dwa miesiące kampanii crowdfundingowej na projekt EcoFlow DELTA Pro zebrano ponad 10 mln EUR, a tym samym pobito rekord platformy Kickstarter i uznano go za projekt, który uzyskał największe finansowanie. Od tej pory DELTA Pro cieszy się opinią innowacyjnego produktu. W ubiegłym roku magazyn TIME uznał go za jedną ze „100 najlepszych wynalazków”.

Od chwili debiutu na rynku niemieckim, który nastąpił w sierpniu 2020 r., EcoFlow szybko zyskała popularność wśród lokalnych konsumentów ze względu na wysoką jakość oraz odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na energię odnawialną. EcoFlow zdominowała ponad 60% krajowego rynku przenośnych stacji zasilania.

„Jesteśmy niezwykle zaszczyceni, że zarówno eksperci, jak i obywatele Niemiec, uznali nas za jednego z laureatów Deutschland Favorit 2022. Doceniamy ogrom wsparcia okazanego nam przez niemieckie społeczeństwo i będziemy nadal dostarczać produkty najwyższej jakości” – powiedział Ryan Xing, dyrektor generalny EcoFlow Europa.

„Używam DELTA Pro z panelami słonecznymi EcoFlow od około dwóch miesięcy. EcoFlow jako rozwiązanie do magazynowania energii odnawialnej jest warte swojej ceny pod względem wydajności, trwałości i wyglądu” – powiedział jeden z użytkowników EcoFlow podczas anonimowego badania konsumenckiego.

EcoFlow

EcoFlow jest firmą dostarczającą rozwiązania obejmujące przenośne systemy zasilania i odnawialne źródła energii. Od założenia w 2017 r. EcoFlow zapewnia bezproblemowe korzystanie z energii elektrycznej klientom na ponad 100 rynkach na świecie dzięki seriom przenośnych stacji zasilania DELTA i RIVER oraz przyjaznym dla środowiska akcesoriom. Misją EcoFlow jest zrewolucjonizowanie sposobów dostarczania energii stosowanego przez świat poprzez wprowadzanie innowacji obejmujących lżejsze, trwalsze, ekologiczne i ciche urządzenia do magazynowania energii ze źródeł odnawialnych. Produkty EcoFlow są już dostępne w 40 krajach i regionach w Europie za pośrednictwem sieci ponad 300 lokalnych punktów sprzedaży.

Więcej informacji na stronie EcoFlow.

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/1774617/EcoFlow_DELTA_Pro_named_Germany_Favorite_2022.jpg

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/1774618/EcoFlow_DELTA_Pro_named_Germany_Favorite_2022.jpg

Źródło: EcoFlow Europe s.r.o.

Źródło informacji: PR Newswire

 


Źródło dystrybucji: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM