Biznes i finanse

Restrukturyzacja usług Lighthouse jako Luminae Partners

PALM BEACH GARDENS, Fla., 5 kwietnia 2022 r. /PRNewswire/ — Luminae Partners („Luminae”) ma dziś przyjemność ogłosić utworzenie wyspecjalizowanego zespołu i unikalnej tożsamości marki. Jako nowo utworzony oddział Lighthouse Investment Partners, Luminae będzie obsługiwać wyspecjalizowanych inwestorów instytucjonalnych, którzy cenią sobie kompleksowe rozwiązania ułatwiające inwestowanie.

Zespół Luminae posiada wieloletnie doświadczenie jako inwestor obsługujący konta zarządzane, głównie w ramach funduszy hedgingowych w Lighthouse. Dzięki temu doświadczeniu zespół systematyczne rozwijał przez ostatnie 22 lata platformę umożliwiającą oferowanie instrumentów inwestycyjnych, zatrudnianie menedżerów, zarządzanie codziennymi operacjami, zabezpieczanie aktywów i nadzorowanie ryzyka w charakterze powiernika. Funkcjonując w nieustannie zmieniającym się środowisku usług opartych o platformę oraz oferując rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb, Luminae koncentruje się na strategicznym rozwoju stosownie do potrzeb klientów.

Zespół Luminae, którym zarządzają wspólnie Rob Swan i Joe Aurilio, liczy obecnie ponad 40 profesjonalistów obsługujących w ramach platformy aktywa o wartości około 14 mld dolarów. Rozwiązania Luminae umożliwiają klientom skuteczniejsze inwestowanie, zarządzanie finansami i płynnością oraz ukierunkowanie na generowanie zysków.

Rob Swan powiedział: „Chociaż tworzymy nową tożsamość marki, nadal koncentrujemy się na zapewnianiu naszym klientom pozytywnych doświadczeń każdego dnia. W skład zaangażowanego zespołu Luminae wchodzi wielu długoletnich pracowników Lighthouse oraz kilku nowo zatrudnionych. Jesteśmy dumni, że zdobyliśmy zaufanie Lighthouse i grupy stałych klientów instytucjonalnych”.

„Dążymy do zapewniania właścicielom i podmiotom zarządzającym aktywami coraz lepszych doświadczeń. Jest to naturalny kierunek ewolucji naszej działalności, a model ten został sprawdzony na rynku. Niezmiennie koncentrujemy się na obsłudze klientów, ulepszaniu platformy i rozwoju wspólnie z naszymi klientami” ‒ dodał Joe Aurilio.

„W tak złożonym i zmieniającym się świecie rozwiązania Luminae mogą uprościć proces inwestycyjny i umożliwić klientom skupienie się na zwiększaniu zysków skorygowanych o ryzyko ‒ powiedział Sean McGould, prezes i dyrektor zarządzający Lighthouse Investment Partners. ‒ Platforma Luminae jest kluczowym elementem naszej całościowej strategii”.

Luminae Partners

Luminae Partners świadczy oparte o platformę usługi dla inwestorów instytucjonalnych z całego świata. Jako oddział Lighthouse Investment Partners, Luminae oferuje gotowe rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów.  Luminae obsługuje aktywa o wartości 14 mld dolarów na rachunkach zarządzanych, subkontach i w funduszach inwestycyjnych, umożliwiając zwiększenie skali działania i ograniczenie kosztów związanych z inwestowaniem alternatywnym. Model ryzyka i finansowania umownego Luminae umożliwia klientom kontrolę finansowania i płynności. Jesteśmy zaangażowanymi powiernikami i jesteśmy dumni z relacji opartych na zaufaniu, jakie udało nam się zbudować z naszymi klientami.

Więcej informacji można uzyskać pod adresem: info@luminaepartners.com lub na stronie: www.luminaepartners.com

Logo – https://mma.prnewswire.com/media/1778840/Luminae_Partners_Logo.jpg

Źródło: Luminae Partners

KONTAKT:

Doradcy ASC:

Steve Bruce / Keely Gispan

e-mail: sbruce@ascadvisors.com / kgispan@ascadvisors.com

tel. (203) 992-1230

Źródło informacji: PR Newswire

 


Treść pochodzi z serwisu: pap-mediaroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM