Biznes i finanse

Glamhive zapowiada pierwszy międzynarodowy szczyt poświęcony stylowi i urodzie – Glamhive Live Style and Beauty Summit – pod patronatem Mary Kay Global Design Studio

LOS ANGELES i SEATTLE–(BUSINESS WIRE)– Spotkanie, które początkowo było sposobem na integrację społeczności stylistów, przerodziło się w jedno z największych wydarzeń tego typu na świecie. Teraz, gdy podróże znów nabrały rozpędu, 23 kwietnia w Londynie rozpoczyna się wiosenny szczyt Glamhive poświęcony stylowi i urodzie. Glamhive i Mary Kay Design Studio organizują tę konferencję w formule mieszanej, w której goście wezmą udział osobiście i wirtualnie, a wszystko to odbędzie się w niezwykle eleganckim hotelu Bulgari w Londynie. Całkowity dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany Międzynarodowemu Komitetowi Ratunkowemu na działalność prowadzoną w Ukrainie.

Niniejsza informacja prasowa zawiera multimedia. Pełna treść jest dostępna tutaj: https://www.businesswire.com/news/home/20220404005192/en/.

Wiosenny szczyt będzie ósmym wydarzeniem w historii firmy i po raz kolejny połączy liderów branży i czołowych twórców wizerunku, którzy będą dyskutować o stylu, tworzeniu, finansowaniu i uruchamianiu firm, przyszłości mody i wielu innych zagadnieniach.

W ramach całodniowej limitowanej imprezy odbędzie się sześć paneli z udziałem ponad 25 prelegentów. Poniżej przedstawiono zestawienie tematów, które będą poruszane przez zaproszonych gości.

TEMATY:

· Londyńska perspektywa;

· Niepowstrzymane: kobiety, które rozpoczęły działalność;

· Podwieczorek z Deną Giannini z brytyjskiego Vogue’a;

· Bądź rozpoznawalny: rozwijanie osobistej marki;

· Jak podkreślić własny styl;

· Przyszłość mody.

WSPÓŁORGANIZATORZY:

STEPHANIE SPRANGERS – założycielka i dyrektor generalna Glamhive

NICOLE CHAVEZ – stylistka gwiazd Kristen Bell i Jessiki Simpson

PRELEGENCI:

Nasi prelegenci to styliści gwiazd, wizażyści i kreatorzy wizerunku, którzy współpracują z największymi nazwiskami w Hollywood i nie tylko, m.in:

Styliści gwiazd: Nicole Chavez i Zadrian Smith;

Styliści urody gwiazd: Christian Wood i Tania Grier;

Redaktorzy: Dena Giannini (British Vogue) i Brian Underwood (O Magazine).

Bilety na konferencję kosztują 149 GBP za całodzienne wejście i 45 GBP za wersję wirtualną. Sponsorem honorowym wiosennego szczytu Glamhive LIVE poświęconego stylowi i urodzie jest koncern Mary Kay i jej Mary Kay Global Design Studio, a także Bulgari Hotels.

Więcej informacji: https://www.glamhive.com/live-upcoming

Glamhive: Spółka Glamhive została założona przez przedsiębiorczynię Stephanie Sprangers w 2017 roku z wizją demokratyzacji osobistej stylizacji i założeniem, że pewność siebie, która wynika z bycia glamour, nie powinna być domeną wyłącznie bogatych i sławnych. Internetowe wydarzenie poświęcone stylowi oferuje każdemu, kto ma łącze WiFi, dostęp do stylistów, którzy zapewnią mu wsparcie, jakiego potrzebuje, aby stać się najlepszą wersją samego siebie. Glamhive to kompleksowa platforma dla stylistów, która pomaga im rozwijać swoją sieć i działalność w 100% wirtualnie.

Mary Kay

Mary Kay Ash, jedna z pierwszych kobiet, której udało się rozbić tzw. szklany sufit, w 1963 r. założyła firmę kosmetyczną, aby zrealizować jeden cel: wzbogacić życie kobiet. Z tego marzenia powstała firma warta miliardy dolarów, współpracująca z milionami niezależnych konsultantek i konsultantów w prawie 40 krajach. Jako firma ukierunkowana na rozwój przedsiębiorczości, Mary Kay jest zaangażowana we wspieranie kobiet w ich drodze do ekonomicznej niezależności poprzez edukację, mentoring, rzecznictwo, tworzenie sieci i innowacje. Firma Mary Kay prowadzi badania naukowe, które pozwalają na tworzenie nowoczesnych kosmetyków do pielęgnacji skóry, kosmetyków kolorowych, suplementów diety i zapachów. Spółka Mary Kay wierzy w to, że wzbogacanie życia dziś przyczyni się do zrównoważonego rozwoju w przyszłości, nawiązując współpracę z organizacjami z całego świata i skupiając się na promowaniu doskonałości w biznesie, wspieraniu badań nad nowotworami, działaniach na rzecz równości płci, pomocy ofiarom przemocy domowej, upiększaniu naszego otoczenia i zachęcaniu dzieci do realizacji swoich marzeń. Więcej informacji znajduje się na stronie marykayglobal.com oraz na profilach firmy w mediach społecznościowych Facebook, Instagram, LinkedIn i Twitter.

Wersja źródłowa informacji na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20220404005192/en/.

Źródło: Mary Kay

KONTAKT:

Stephanie Sprangers

e-mail: stephanie@glamhive.com

tel. +1.206.851.0446

Źródło informacji: Business Wire

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

 


Informacja dystrybuowana przez: pap-mediaroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM