Biznes i finanse

Ferguson Partners mianuje Gemmę Burgess na stanowisko dyrektora generalnego

NOWY JORK, 6 kwietnia 2022 r. /PRNewswire/ — Ferguson Partners, największa firma specjalizująca się w zarządzaniu talentami i doradztwie strategicznym dla międzynarodowego sektora nieruchomości, z przyjemnością informuje, że z dniem 1 czerwca Gemma Burgess została mianowana na stanowisko dyrektora generalnego. Burgess może pochwalić się ponad 15-letnim doświadczeniem w zakresie przywództwa globalnego oraz wizją na rok 2022 i kolejne lata. Strategia ta będzie nadal koncentrować się na dostarczaniu zindywidualizowanych, ukierunkowanych na klienta rozwiązań, przy jednoczesnym wzroście i rozwoju działalności pod kątem przyszłych potrzeb. Współzałożyciel i dyrektor generalny William J. Ferguson będzie nadal pełnił funkcję prezesa i pozostanie aktywnie zaangażowany w prowadzenie projektów dla klientów.

Burgess dołączyła do Ferguson Partners w 2007 r. i od tego czasu wypracowała sobie kompetencje przedsiębiorcze o charakterze międzynarodowym, pracując początkowo w londyńskim oddziale Ferguson Partners, a następnie nadzorując siedzibę w Nowym Jorku, po czym przejęła odpowiedzialność za działalność poszukiwawczą w USA, a ostatnio kierowała również globalną sferą poszukiwania pracowników. Na obecnym stanowisku prezesa Burgess odegrała kluczową rolę w pozycjonowaniu Ferguson Partners jako najważniejszej firmy w zakresie talentów i rozwiązań zarządczych. Będąc uznaną liderką w dziedzinie poszukiwania kadry kierowniczej, Burgess jest również zagorzałą zwolenniczką różnorodności, sprawiedliwości i włączenia społecznego (DE&I) i była odpowiedzialna za stworzenie inauguracyjnego partnerstwa na rzecz różnorodności w 2020 r. we współpracy z Real Estate Executive Council (REEC), pozostając aktywnym uczestnikiem tego stowarzyszenia.

Klienci mogą być spokojni o płynne przejście i dalsze dostarczanie wiodących w branży usług. „Przejście Gemmy jest punktem kulminacyjnym doskonale zaplanowanego wieloletniego projektu planowania awansów. Zbudowała ona wyjątkowe partnerstwo z wiceprezesem Jeremym Banoffem i jest wspierana przez najlepszy w swojej klasie międzynarodowy zespół kierowniczy. W tym okresie Gemma udowodniła, że jest w stanie utrzymać standard doskonałości Ferguson Partners, jednocześnie realizując swoją wizję rozwoju firmy. Jej doświadczenie i znajomość poszczególnych branż oraz szerokie, wszechstronne podstawy i perspektywa sprawiają, że ma ona wyjątkowe kwalifikacje do pełnienia tej funkcji i jest absolutnie właściwym liderem, który poprowadzi spółkę ku przyszłości” – powiedział William J. Ferguson.

Serena Althaus, dyrektor zarządzająca wyższego szczebla i szefowa działu europejskiego spółki, oświadczyła: „Współpracując z Gemmą od ponad 15 lat, nie mogę sobie wyobrazić bardziej odpowiedniej osoby, która poprowadzi Ferguson Partners w kolejny ekscytujący rozdział, z wyraźnym naciskiem na DE&I i nieruchomości”. Robert Langer, główny dyrektor niezależny, dodał: „W imieniu całego zarządu z radością witamy Gemmę, nową dyrektor generalną firmy, i cieszymy się, że będziemy mogli czerpać z jej rozległej wiedzy i doświadczenia w całej organizacji”.

„Jestem niezwykle podekscytowana przyszłością firmy – powiedziała Burgess. – Z pewnością będziemy dalej rozwijać światową platformę i utrzymywać standard doskonałości Ferguson Partners. Zamierzam nadal pozostawać w bezpośrednim kontakcie z klientami, którzy, jak zawsze, mogą oczekiwać naszego charakterystycznego, indywidualnego i uważnego podejścia do ich specyficznych potrzeb”.

Nominacja Burgess następuje w momencie, gdy firma planuje powiększenie swojego zespołu kierownictwa korporacyjnego.

Ferguson Partners

Spółka Ferguson Partners, założona w 1989 roku, zdobyła reputację wiodącej firmy specjalizującej się w zarządzaniu talentami i doradztwie organizacyjnym w branży nieruchomości i pokrewnych. Spółka ma oddziały w Charlotte, Chicago, Hong Kongu, Londynie, Los Angeles, Nowym Jorku, San Francisco, Singapurze, Sydney, Tokio i Toronto. Jej zaangażowany zespół wyróżnia się ze względu na międzynarodowy zasięg oraz wykonuje swoją pracę w sposób niezwykle profesjonalny i wyspecjalizowany w czterech głównych liniach biznesowych.

Strona internetowa firmy: fergusonpartners.com.

Zdjęcia – https://mma.prnewswire.com/media/1781223/Ferguson_Partners_Gemma_Burgess_1.jpg 

Źródło: Ferguson Partners

KONTAKT:
Sarah Berman
Berman Group, Inc.
tel. 212.450.7300
e-mail: sberman@bermangrp.com 

Źródło informacji: PR Newswire

 


Pochodzenie informacji: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM