Biznes i finanse

SYNEKTIK SA (16/2022) Informacja o wyborze oferty w postępowaniu przetargowym na dostawę da Vinci

Zarząd Synektik SA (Spółka) informuje, że Spółka powzięła informację o wyborze oferty złożonej przez spółkę zależną: Synektik Czech Republic s.r.o. z siedzibą w Pradze w Czechach, w postępowaniu przetargowym prowadzonym zgodnie z czeskim prawem zamówień publicznych przez Krajská nemocnice Liberec, a.s., z siedzibą: Husova 357/10, 460 01 Liberec I – Staré Město (Szpital).

Oferta obejmuje dostawę systemu robotycznego do chirurgii małoinwazyjnej (da Vinci) do Szpitala, instalację systemu i szkolenia personelu wraz z opieką serwisową w ramach dwuletniej gwarancji, a także pogwarancyjną opiekę serwisową na okres 8 lat oraz dostawę instrumentów i akcesoriów zużywalnych na okres 5 lat. Wartość oferty wynosi netto 5 676 120,00 EUR.

Wybór przedmiotowej oferty został uznany przez Zarząd Synektik SA za istotny, gdyż jej wartość netto wynosi 20,4 proc. wartości skumulowanych przychodów Grupy Kapitałowej ze sprzedaży za okres ostatnich czterech kwartałów, a więc przekracza poziom określony wewnętrznie przez Spółkę w indywidualnych standardach raportowania. Przychody uzyskane z realizacji projektu wpłyną na wyniki sprzedaży w roku finansowym 2021, trwającym od 1 października 2021 r. do 30 września 2022 r.

Więcej na: http://biznes.pap.pl/pl/reports/espi/all,0,0,0,1

kom espi zdz


Informacja dystrybuowana przez: pap-mediaroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM