Biznes i finanse

Crown Sterling ogłasza wejście na giełdę BitMart

NEWPORT BEACH, Kalifornia, 21 kwietnia 2022 r. /PRNewswire/ — Spółka Crown Sterling Limited LLC, dostawca rozwiązań szyfrowania i aktywów cyfrowych, oficjalnie znalazła się w sieci Ethereum dzięki swojemu wrappowanemu tokenowi CSOV, obecnie notowanemu na globalnej giełdzie BitMart oferującej usługi wymiany waluty tradycyjnej na kryptowaluty, dostępne dla mieszkańców USA.

W celu zwiększenia kompatybilności różnych łańcuchów bloków oraz dostępności tokenu CSOV i produktów odpornych na potencjalne ataki z użyciem komputerów kwantowych, Crown Sterling wprowadził na początku tygodnia swój token ERC-20. Dostępne dla inwestorów kombinacje to WCSOV/USDT i WCSOV/ETH. Wrappowany token CSOV (WCSOV) ustalono według współczynnika 1:1 poprzez inteligentny kontrakt na Ethereum. Dzisiaj na żywo na giełdzie BitMart użytkownicy mogą zakupić i dysponować tokenami WCSOV, które mogą później zostać wymienione na natywne tokeny CSOV, pozwalające na dostęp do pakietu produktów i usług szyfrowania i kompresji, odpornych na potencjalne ataki z użyciem komputerów kwantowych.

„Jesteśmy podekscytowani tym notowaniem na giełdzie, ponieważ wszyscy mieszkańcy USA mający dostęp do tego rynku zyskają możliwość udziału w CSOV i Transformacji Własności Danych. Planujemy wprowadzenie na rynek produktów o ogromnych możliwościach w 2022 i 2023 roku, od szyfrowania i komunikatora odpornego na potencjalne ataki z użyciem komputerów kwantowych, po przedmioty kolekcjonerskie w postaci tokenów NFT oraz kompresję/zdecentralizowane przechowywanie danych. Jesteśmy wdzięczni, że mamy możliwość stania na czele działań ukierunkowanych na umocnienie wolności słowa i własności danych” – powiedział Robert Grant, dyrektor generalny i założyciel Crown Sterling.

„Uważam, że interoperacyjność protokołów obejmujących wiele łańcuchów bloków jest niezbędnym kierunkiem ewolucji naszej branży. Według moich przewidywań, dzięki naszej innowacyjnej technologii kompresji znajdującej się na zaawansowanym etapie rozwoju i produktom szyfrowania odpornym na potencjalne ataki z użyciem komputerów kwantowych, Crown Sterling znajdzie się w centrum rewolucji Web 3.0 z interoperacyjnością obejmującą wiele łańcuchów bloków poprzez łączenie technologii przyspieszających tę podróż. Ten pomost otwiera rozległy zdecentralizowany ekosystem oferujący ogromne możliwości partnerstwa” – stwierdził Kuran Sailopal, starszy wiceprezes ds. rozwoju działalności na region Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki w Crown Sterling.

Podczas gdy dane stają się jednymi z najcenniejszych aktywów ery cyfrowej, misją Crown Sterling jest dostarczenie ludziom narzędzi do ochrony, kontroli i monetyzacji ich danych w czasach, gdy słabe punkty największych spółek technologicznych i monopolizacja rynku pozostają w dużym stopniu nieuregulowane. W celu uzyskania szczegółowych informacji o Crown Sterling i CSOV dołącz do społeczności na komunikatorze Telegram i na portalu Twitter.

Crown Sterling Limited LLC

Crown Sterling jest pionierem technologii ochrony własności danych. Crown Sterling Chain jest siecią znajdującą się w sieci Polkadot, z szyfrowaniem z kluczem jednorazowym odpornym na potencjalne ataki z użyciem komputerów kwantowych (One-Time Pad) jako alternatywą dla funkcji przejść między stanami w technologii blockchain, stanowiącej proces przepływu transakcji w danej sieci. Crown Sovereign ($CSOV), odporny na potencjalne ataki z użyciem komputerów kwantowych token użytkowy, pozwala użytkownikom na korzystanie z szerokiej gamy produktów, w tym z odpornej na potencjalne ataki z użyciem komputerów kwantowych kryptografii i tokenów NFT, jak również innych przyszłych technologii kompresji danych. Crown Sterling oczekuje, że zajmie pozycję czołowej platformy zarządzania danymi i cyfrowymi aktywami.

Logo – https://mma.prnewswire.com/media/1749171/Crown_Sterling_Logo.jpg

Źródło: Crown Sterling

KONTAKT:

Crown Sterling Limited LLC

tel. +1-949-260-1700

Home

Źródło informacji: PR Newswire

 


Pochodzenie wiadomości: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM