Biznes i finanse

CWT powołuje Patricka Andersena na stanowisko dyrektora generalnego

MINNEAPOLIS – (BUSINESS WIRE) – CWT, firma zarządzająca podróżami służbowymi w modelu Business-to-Business-for-Employees (BTB4E), poinformowała, że odchodzi z niej Michelle McKinney Frymire. Wskutek wdrożonych czynności w ramach procedury długoterminowego planowania następców zarząd na kolejnego dyrektora generalnego powołał Patricka Andersena, których dotychczas pełnił funkcję prezesa i dyrektora handlowego. Andersen formalnie obejmie stanowisko w dniu 1 maja 2022 r. Będzie on też zasiadał w zarządzie spółki.

„Możliwość przewodzenia CWT w tak kluczowej fazie rozwoju firmy to zaszczyt – powiedział McKinney Frymire. – Udało nam się wiele osiągnąć mimo nadzwyczajnych okoliczności, dlatego też dziękuję naszemu międzynarodowemu zespołowi i klientom za zaufanie i owocną współpracę. Dzięku uzyskaniu silnej podbudowy finansowej, CWT może teraz przyspieszyć realizację planów rozwojowych, z przyjemnością więc przekazuję pałeczkę pierwszeństwa Patrickowi”.

„Cieszymy się bardzo, że Patrick będzie kolejnym dyrektorem generalnym CWT, przemawiają za nim bowiem bogaty dorobek na stanowisku dyrektora handlowego oraz 13-letnie doświadczenie na międzynarodowych stanowiskach przywódczych w CWT. Patricka łączą silne relacje z naszymi klientami i interesariuszami, a ponadto dowiódł on, że doskonale radzi sobie jako lider przy nadzorowaniu realizacji strategicznych priorytetów, rozbudowy RoomIt oraz projekcie uruchomienia przełomowej platformy technologicznej myCWT China – powiedział Jim Abrahamson, prezes zarządu CWT. – W imieniu zarządu i naszych kolegów z oddziałów firmy na całym świecie chciałbym podziękować Michelle za istotny wkład w rozwój firmy, jaki był jej udziałem od czasu przyjścia do CWT w 2019 r.”

„Jestem zachwycony i zaszczycony możliwością przewodzenia CWT na kolejnym etapie jej rozwoju – powiedział Patrick Andersen. – W kontekście rosnącego popytu na podróże służbowe CWT jest przygotowana do kolejnych inwestycji, budowania pozycji przywódczej w branży oraz nawiązywania międzynarodowej współpracy. Co istotne, zamierzam dbać o to, by firma dalej trzymała się swoich kluczowych wartości, i cieszę się, że wspólnie z zarządem i zespołem CWT będziemy mogli pracować nad udoskonalaniem naszej technologii i usług związanych z podróżami służbowymi i wydarzeniami dla klientów na całym świecie”.

Przed objęciem stanowiska prezesa i dyrektora handlowego Patrick Andersen był dyrektorem ds. strategii, a jeszcze wcześniej prezesem firmy w regionie Ameryk. Przed przejściem do spółki w 2008 r. Andersen pracował na stanowiskach zarządczych i nadzorczych w kilku kluczowych dla branży inicjatywach, w tym przy uruchomieniu myCWT China, rozbudowie RoomIT przez CWT oraz przy realizacji długoterminowych umów partnerskich z GDS Technology. Posiada ponad 30-letnie doświadczenie w branży podróżniczo-logistycznej. W okresie tym piastował międzynarodowe stanowiska zarządcze w Deutsche Post Worldwide i DHL. Andersen zasiada również w zarządzie Global Minnesota oraz MNSNAP jako członek nieposiadający uprawnień wykonawczych, a także w radzie nadzorująca Carlson School of Management. Studiował zarządzanie w London Business School.

CWT

CWT to platforma zarządzania podróżami służbowymi w modelu Business-to-Business-for-Employees (B2B4E), która ułatwia firmom i organom administracji państwowej utrzymywanie kontaktów z kadrami. W każdym miejscu, o każdej porze, każdym sposobem – na 6 kontynentach – firma dostarcza klientom i ich pracownikom innowacyjne technologie oraz możliwości wydajnego i bezpiecznego podróżowania.

Wersja źródłowa na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20220424005089/en/

Źródło: Źródło: CWT

KONTAKT:
Julian Walker
e-mail: CorePr@mycwt.com

Źródło informacji: Business Wire

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

 


Informacja dystrybuowana przez: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM