Biznes i finanse

12. urodziny InternetowyKantor.pl pod hasłem „Bezpieczeństwo”

Dwanaście lat temu klienci podchodzili do wymiany walut z dużą rezerwą. Kursy, które oferował serwis w sieci były jednak dużo atrakcyjniejsze od bankowych. InternetowyKantor.pl stopniowo zyskiwał zaufanie i dziś ma już ponad 430 000 klientów, którzy na wymianach zaoszczędzili prawie 2,5 miliardów złotych. Serwis zyskał również ponad milion pozytywnych opinii od klientów, którzy w 100% polecają go innym.

Rocznica urodzin serwisu to zawsze okazja do świętowania. W tym roku odbywa się pod hasłem „Bezpieczeństwo”.

„Zapewnienie bezpiecznej i szybkiej wymiany walut w sieci to nasz priorytet. Staramy się też edukować klientów w tym zakresie i podnosić świadomość zagrożeń, jakie czyhają na internautów w sieci. Stąd pomysł na przeprowadzenie webinaru wspólnie ze znanym portalem zajmującym się tematyką bezpieczeństwa Sekurak.pl oraz przygotowanie e-book’a „Jak nie dać się złapać cyberprzestępcy”, który przedstawia scenariusze popularnych oszustw internetowych, które mogą spotkać każdego” – mówi Magdalena Jasnoch, kierownik Marketingu i PR w InternetowyKantor.pl.

Oprócz webinaru oraz ebook’a, dostępny również będzie quiz, w którym można sprawdzić swoją wiedzę z zakresu bezpieczeństwa w internecie. Za jego poprawne rozwiązanie można otrzymać punkty na wymianę po kursie średnim w InternetowyKantor.pl. Podczas celebracji urodzin serwisu nie zabraknie także promocji dla nowych klientów, którzy za wymianę walut otrzymają bon o wartości 40 zł do Pyszne.pl, jak również urodzinowego konkursu na Facebooku z atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi.

Źródło informacji: Currency One

 


Informacja dystrybuowana przez: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM