Nauka i technologie

LTI uzyskuje status Premier Partner w ramach sieci partnerskiej AWS Partner Network

BOMBAJ, Indie, 2 maja 2022 r./PRNewswire/ — Larsen & Toubro Infotech (BSE: 540005) (NSE: LTI), firma o zasięgu globalnym specjalizująca się w doradztwie technologicznym i rozwiązaniach cyfrowych, uzyskała status Premier Partner w ramach sieci AWS Partner Network (APN), globalnej społeczności partnerów Amazon Web Services (AWS), która wykorzystuje programy, specjalistyczną wiedzę i zasoby w celu budowania, wprowadzania na rynek i sprzedaży rozwiązań oferowanych klientom. Spółka LTI uzyskała to wyróżnienie za specjalistyczną wiedzę wykorzystywaną do wspierania przedsiębiorców w osiąganiu ich celów związanych z technologią chmury, obejmujących złożone środowisko wymagań klientów.

Jako podmiot o statusie Premier Consulting Partner, firma LTI wykazała się możliwością pomocy klientom w wykorzystaniu pełnego potencjału, który ma do zaoferowania AWS i przyspieszeniu przygody z technologią chmury. Uzyskanie statusu Premier Consulting Partner wyróżnia LTI jako partnera AWS charakteryzującego się głęboką wiedzą specjalistyczną i osiągnięciami na polu wsparcia klientów w zakresie projektowania, budowy i migracji realizowanych zadań do chmury, oraz zarządzania nimi na platformie AWS.

Spółka LTI uzyskała również ostatnio kompetencje AWS Energy Competency i AWS IoT Competency za wsparcie klientów w obszarze optymalizacji ich całego łańcucha wartości, w tym w zakresie analiz geofizycznych i badań złóż, działalności produkcyjnej i jej optymalizacji, eksploatacji rurociągów oraz optymalizacji generowania energii ze źródeł odnawialnych w elektrowniach słonecznych i wiatrowych. Podmioty, które uzyskały status AWS Competency Partner są poddawane weryfikacji i walidacji na podstawie wielu różnych wzorcowych wskaźników w celu uzyskania tego prestiżowego wyróżnienia.

Sanjay Jalona, prezes i dyrektor zarządzający LTI, powiedział: „Jesteśmy dumni z uzyskania statusu Premier Consulting Partner w sieci AWS Partner Network. LTI umożliwia transformację cyfrową w celu zaoferowania przedsiębiorstwom zautomatyzowanej i skalowalnej ścieżki do osiągnięcia prawdziwej innowacyjności opartej na technologii chmury. Ukończenie tej rygorystycznej procedury w celu wykazania się specjalistyczną wiedzą na temat AWS, obejmującej rozbudowany proces akredytacji i certyfikacji, pokazało że nasz zespół z poświęceniem pomaga przedsiębiorstwom w osiągnięciu ich celów technologicznych poprzez wykorzystanie zwinności i szerokiego spektrum usług i tempa innowacji dostępnych w AWS”.

„Z przyjemnością wyróżniamy LTI tytułem AWS Premier Consulting Partner – powiedział Chris Sullivan, dyrektor, WW System Integrators & Strategic Alliances w Amazon Web Services (AWS). – LTI pomaga przedsiębiorstwom na całym świecie przyspieszyć ich migrację do chmury i modernizację. Ich osiągnięcia są dowodem na nasze wzajemne zaangażowanie we wsparcie klientów w zakresie transformacji ich działalności w oparciu o skalę, bezpieczeństwo i zwinność AWS”.

James Harrison, starszy wiceprezes, Global Infrastructure and Cloud Operations w ViacomCBS, stwierdził: „Gratulujemy LTI osiągnięcia statusu AWS Premier Consulting Partner. LTI jest ważnym partnerem w naszej strategii wdrażania technologii chmury, przy czym wykazują się oni doskonałym zrozumieniem oferty usługowej AWS i umiejętnością wykorzystania ich ekosystemu. Z niecierpliwością czekamy na współpracę z LTI i AWS na naszej ambitnej drodze ku wykorzystaniu technologii chmury”.

W celu uzyskania statusu AWS Premier Partner, firmy muszą ukończyć rygorystyczną procedurę zatwierdzenia w formie akredytacji i certyfikacji oraz wykazać się długoterminowymi inwestycjami w relacje z AWS oraz niezbędną rozległą wiedzą specjalistyczną w obszarze uruchamiania rozwiązań klientów w chmurze AWS. Firma LTI uprzednio potwierdziła swoje kompetencje w obszarach DevOps, migracji (Migration), danych i analityki (Data & Analytics), usług finansowych (Financial Services), uczenia maszynowego (Machine Learning), aplikacji systemu Windows (Microsoft Workloads) i SAP.

LTI

LTI (NSE: LTI) jest firmą o zasięgu globalnym specjalizującą się w doradztwie technologicznym i rozwiązaniach cyfrowych, która pomaga ponad 485 klientom w osiągnięciu sukcesu w świecie, który jest coraz bardziej połączony. Prowadząc działalność w 33 krajach, bierzemy na siebie część transformacji cyfrowej klientów i przyczyniamy się do jej przyspieszenia. Założona w 1997 roku spółka jest podmiotem zależnym Larsen & Toubro Limited i czerpie z niepowtarzalnego dziedzictwa, które zapewnia niezrównaną, opartą na świecie rzeczywistym wiedzę, która jest wykorzystywana do rozwiązywania nawet najbardziej złożonych wyzwań, przed którymi stoją przedsiębiorstwa reprezentujące różne branże. Każdego dnia nasz zespół liczący sobie ponad 45 tys. pracowników umożliwia naszym klientom poprawę efektywności ich działalności i rozwiązań technologicznych oraz zapewnienie wartości ich klientom, pracownikom i udziałowcom. Dodatkowe informacje znajdują się na stronie http://www.Lntinfotech.com lub na @LTI_Global.

Pozostań w kontakcie z LTI:

• Zapoznaj się z naszymi Aktualnościami i Blogami

• Dołącz do nas na portalach Twitter i LinkedIn

• Polub nas na Facebooku

• Zapraszamy do obejrzenia naszych materiałów filmowych na portalu YouTube

Dowiedz się więcej:

• LTI Recognized as Leader Across all Six Quadrants in the ISG Provider Lens™ AWS Ecosystem Partners Report USA 2021 (LTI liderem we wszystkich sześciu obszarach wg raportu ISG Provider Lens™ dotyczącego partnerów ekosystemu AWS w USA w 2021 r.)

• LTI Expands Strategic Relationship with Amazon Web Services (LTI rozszerza strategiczne relacje z Amazon Web Services)

Logo: https://mma.prnewswire.com/media/1044154/LTI_Logo.jpg

Źródło: LTI

KONTAKT:

Shambhavi Revandkar
Lead- Media Relations
tel. +91 9769509545
e-mail: shambhavi.revandkar@lntinfotech.com

Źródło informacji: PR Newswire


Źródło wiadomości: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM