Nauka i technologie

1. Nowa funkcja w Microsoft Teams: wirtualny makijaż w zasięgu Twojej ręki!

Funkcja ta umożliwi użytkownikom wybór z szerokiego asortymentu marek kosmetycznych Maybelline New York, a następnie przeprowadzenie wirtualnego makijażu w czasie rzeczywistym, wybierając odpowiednie produkty, kolory i techniki.

Aby skorzystać z funkcji wirtualnego makijażu, użytkownicy będą musieli założyć konto Maybelline New York i zalogować się w aplikacji Microsoft Teams. Po zalogowaniu użytkownicy będą mieli dostęp do wirtualnego makijażu z poziomu aplikacji.

Co więcej, klienci będą mogli wybrać produkty Maybelline New York, a następnie przeprowadzić wirtualny makijaż za pomocą narzędzia dostępnego w aplikacji Microsoft Teams. Użytkownicy będą mogli wybrać kolory, produkty i techniki makijażu, aby wyglądać perfekcyjnie na spotkaniach.

Aplikacja Maybelline Beauty App zaprojektowana specjalnie na potrzeby pakietu Microsoft Teams umożliwia użytkownikom dostosowanie ich wyglądu do sytuacji spotkań za pośrednictwem tego narzędzia. Wirtualne makijaże pozwalają na przetestowanie wielu stylów bez wychodzenia z domu, a tym samym pomagają w podniesieniu samooceny i umożliwiają wszystkim dostęp do makijażu.

„Misją Maybelline jest zapewnienie każdemu pewności siebie do tego, aby wyrażać swoje piękno. Niezależnie od formy kontaktu – osobistego czy wirtualnego – dobre samopoczucie może pomóc nam pokazać się z jak najlepszej strony – powiedziała Trisha Ayyagari, prezes ds. ogólnoświatowej marki Maybelline New York. – Z tego względu nawiązaliśmy współpracę z Microsoft Teams, aby opracować wirtualny makijaż. Teraz nawet w najbardziej pracowity dzień będzie można nałożyć makijaż za pomocą jednego kliknięcia. Mamy nadzieję, że w ten sposób choć trochę ułatwimy ludziom życie”.

Maybelline New York jest wiodącą marką w dziedzinie cyfrowego makijażu, oferującą swoim klientom doskonałe doświadczenia za pośrednictwem nowatorskich rozwiązań. Integracja z Modiface pozwoli użytkownikom wypróbować szeroki wybór stylizacji, dopasowanych w zależności od sytuacji.

Użytkownicy mają teraz dostęp do technologii sztucznej inteligencji Maybelline New York, która oferuje doskonałą personalizację makijażu. Zintegrowane z Modiface rozwiązanie zapewnia użytkownikom szeroki wybór stylizacji, które można dostosować do potrzeb, a także umożliwia odkrywanie najnowszych trendów w makijażu.

Maybelline New York łączy siły z Modiface, aby zapewnić użytkownikom najlepsze doświadczenia z makijażem, dzięki sztucznej inteligencji i technologii rozpoznawania twarzy. Użytkownicy mogą tworzyć zróżnicowane stylizacje, wybierając spośród szerokiego wyboru trendów i produktów, dopasowanych do ich potrzeb.

Maybelline New York oferuje teraz swoim klientom wyjątkowe doświadczenia w zakresie makijażu, dzięki współpracy z Modiface. Integracja sztucznej inteligencji i technologii rozpoznawania twarzy umożliwia użytkownikom tworzenie zróżnicowanych stylizacji i odkrywanie najnowszych trendów w makijażu.

Maybelline New York wprowadza unikalne, wirtualne rozwiązanie dla fanów makijażu. Wyposażeni w cyfrowe produkty do makijażu, użytkownicy mogą wybierać spośród 12 różnych stylizacji makijażu w jednym kliknięciu. Każda stylizacja jest opracowana z wykorzystaniem produktów marki Maybelline New York, dzięki czemu użytkownicy mogą odtworzyć swoją wirtualną stylizację w prawdziwym życiu. Maybelline New York jest prekursorem w zakresie tego typu innowacji w grupie L’Oréal, a zaawansowane technologie wykorzystane w wirtualnym makijażu są dostępne na całym świecie poprzez aplikację Microsoft Teams.

„Zwiększanie możliwości ludzi poprzez technologię stanowi podstawę działalności Microsoft – powiedziała Nicole Herskowitz, wiceprezes Microsoft Teams. – Nowa aplikacja Maybelline Beauty App dostępna w pakiecie Microsoft Teams jest doskonałym przykładem tego, jak wspólnie z naszymi partnerami tworzymy nowe sposoby wyrażania siebie w hybrydowych środowiskach pracy dzięki potędze sztucznej inteligencji”.

Maybelline New York od lat cieszy się zasłużoną popularnością na całym świecie. Firma oferuje szeroki wybór produktów, które dostosowują się do indywidualnych potrzeb. Najbardziej znanym produktem marki jest kultowa pomadka Matte Ink, która zapewnia długotrwały efekt. Uzupełnieniem oferty są podkłady Fit Me, które dają możliwość wyboru spośród 40 odcieni. Badania konsumenckie wykazały, że 97% kupujących znalazło idealnie dopasowany produkt.

Maybelline New York chce, aby konsumenci czuli się pewni siebie i odważni w swoich dążeniach. Firma stara się dostarczyć produkty, które są łatwe w użyciu, zgodne z zasadą integracji i łatwo dostępne. Dzięki temu klienci mają możliwość wypróbowania nowych produktów i korzystania z ich wszystkich zalet.

Modiface to najlepszy dostawca technologii „wirtualnej przymierzalni” dla branży kosmetycznej. Założona w 2008 roku, innowacyjna technologia Modiface pozwala użytkownikom zobaczyć siebie w różnych makijażach i fryzurach w czasie rzeczywistym, wykorzystując własne zdjęcie lub transmitując wideo na żywo. Dzięki szczegółowemu zrozumieniu branży kosmetycznej i wprowadzaniu innowacji, Modiface umożliwia konsumentom osiąganie ideału i podejmowanie świadomych decyzji zakupowych.

Poprzez dostarczanie technologii, która pozwala łączyć wiedzę specjalistyczną z doświadczeniem konsumenta, Modiface pozwala wybrać najbardziej odpowiedni produkt dla każdej osoby. Użytkownicy mogą przetestować produkty, zanim je kupią, pomagając im zaoszczędzić czas i pieniądze. To wszystko sprawia, że Modiface jest niezastąpiony dla branży kosmetycznej.

Pierwszy paragraf:

Geena Davis Institute on Gender in Media to międzynarodowa organizacja, która wspiera twórców treści i innych decydentów w branży medialnej i rozrywkowej w zwiększaniu obecności i reprezentacji kobiet oraz dziewcząt w mediach.

Drugi paragraf:

Geena Davis Institute zostało założone w 2004 roku i jest wiodącą na świecie organizacją, która działa na rzecz zwiększenia świadomości na temat wpływu mediów na postrzeganie kobiet i tworzenia bardziej równych szans dla wszystkich.


Informacja dystrybuowana przez: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM