Polityka i społeczeństwo

Charytatywny Mecz Siatkówki

Powstała piękna inicjatywa dla dzieciaków z Ukrainy, które nie mając rodziców i własnego domu, zostali wygnani przez wojnę i znaleźli tymczasowe schronienie w Polsce.

Mimo że mają dziś dom i wyżywienie, to nie wystarczy, by móc funkcjonować, uczyć się i prawidłowo rozwijać. Zbierane są środki na komputery, pomoce naukowe, niezbędne rzeczy, profesjonalnych wychowawców oraz stałą pomoc psychologiczną.

Grupa Arteria S.A. oraz Polskie Stowarzyszenie Marketingu SMB, przedstawiciele branży contact center postanowili podjąć się organizacji akcji charytatywnej na rzecz tych dzieci.

„Branża contact center gra dla Ukrainy” – zagra mecz siatkarski połączony z aukcjami charytatywnymi i licytacjami fantastycznych przedmiotów sportowych i nie tylko.

Mecz postanowili wesprzeć mistrzowie świata w siatkówce polskiej: Andrzej Wrona, Marcin Możdżonek oraz Piotr Gacek.

Wydarzenie wspiera Filip Chajzer, a licytację na meczu osobiście poprowadzi prezes TPU – Weronika Marczuk.

Jednocześnie odbywa się WIELKA AUKCJA na Allegro zatytułowana: „Branża Contact Center gra dla Ukrainy” https://allegro.pl/charytatywni/towarzystwo-przyjaciol-ukrainy/cele/branza-contact-center-gra-dla-ukrainy

Mecz odbędzie się 12 maja 2022 r. w Warszawie w Hali Sportowej OSiR, ul. Nowowiejska 37B. Start o 17:00.

Beneficjentem wydarzenia jest Towarzystwo Przyjaciół Ukrainy.

Celem szczególnym akcji jest zbiórka środków, które za pośrednictwem Towarzystwa Przyjaciół Ukrainy wspomogą ukraińskie domy dziecka z obwodu chmielnickiego, ewakuowane do Polski.

Link do wydarzenia utworzonego przez Contact Center: https://www.facebook.com/events/679328003121228

„Gwarantujemy dobrą zabawę i niezapomniane sportowe emocje. Serdecznie zapraszamy!” – Weronika Marczuk, Towarzystwo Przyjaciół Ukrainy.

Źródło informacji: Towarzystwo Przyjaciół Ukrainy

 


Wiadomość pochodzi z serwisu: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM