Biznes i finanse

CYFROWY POLSAT SA (5/2022) Wstępne informacje na temat ilości akcji spółki Cyfrowy Polsat S.A. będących przedmiotem zapisów na sprzedaż, złożonych w odpowiedzi na ogłoszone w dniu 16 maja 2022 r. zaproszenie do składania ofert sprzedaży akcji Cyfrowy Pols

W nawiązaniu do raportu bieżącego spółki Cyfrowy Polsat S.A. („Spółka”) nr 4/2022 z dnia 16 maja 2022 roku dotyczącego decyzji Spółki o kontynuacji skupu akcji własnych Spółki w drodze ogłoszenia przez Spółkę wraz z Reddev Investments Limited z siedzibą w Limassol, Cypr oraz Tobe Investments Group Limited z siedzibą w Limassol, Cypr zaproszenia do składania przez akcjonariuszy ofert sprzedaży akcji Spółki („Zaproszenie”), Zarząd Spółki informuje, że w dniu 23 maja 2022 roku powziął informację przekazaną przez Trigon Dom Maklerski S.A. („Trigon”), działający jako podmiot pośredniczący w realizacji Zaproszenia, iż wstępna ilość akcji Spółki będących przedmiotem zapisów złożonych przez akcjonariuszy Spółki w odpowiedzi na Zaproszenie wyniosła 9.295.397 akcji. Zgodnie z treścią Zaproszenia Spółka zamierza nabyć 49,5% akcji Spółki będących przedmiotem złożonych ofert sprzedaży.

Ostateczna liczba akcji Spółki, w odniesieniu do których zostały złożone oferty sprzedaży, jest nadal przedmiotem weryfikacji przez Trigon i – w razie zaistnienia istotnych różnic – zostanie podana do publicznej informacji osobnym raportem bieżącym.

Więcej na: http://biznes.pap.pl/pl/reports/espi/all,0,0,0,1

kom espi zdz


Wiadomość pochodzi z serwisu: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM