Biznes i finanse

Kontynuacja strategicznej współpracy Jolywood z Munich Re

TAIZHOU, Chiny, 25 maja 2022 r. /PRNewswire/ — W dniu 13 maja Jolywood, światowy lider w technologii fotowoltaicznej typu N, poinformował, że będzie kontynuował strategiczną współpracę z Munich Re, międzynarodowym gigantem w branży reasekuracyjnej. Prezentacja odbyła się na targach Intersolar Europe w Monachium w Niemczech. Obie strony zamierzają kontynuować współpracę w celu poprawy globalnych rozwiązań w zakresie energii odnawialnej.

Jednocześnie Munich Re zobowiązuje się do udzielenia Jolywood 12-letniej gwarancji na materiał i 30-letniej gwarancji na moc liniową. W ciągu trzech kolejnych lat współpracy obie strony dążyły do wspólnego formułowania i opracowywania rozwiązań w zakresie energii odnawialnej dla inwestorów i instytucji finansujących przy zastosowaniu na dużą skalę modułów fotowoltaicznych Jolywood, a także zapewniły zróżnicowane usługi o wartości dodanej i bardziej kompleksową gwarancję wsparcia zewnętrznego.

Spółka Munich Re, założona w 1880 roku, posiadająca siedzibę główną w Monachium w Niemczech, jest jednym z wiodących na świecie dostawców usług reasekuracyjnych, ubezpieczeń podstawowych i rozwiązań w zakresie ryzyka związanego z ubezpieczeniami. Monachium Re przeprowadziło kompleksową ocenę i rygorystyczną weryfikację Jolywood, w tym wielokierunkową ocenę linii produkcyjnych Jolywood, jakości produktów, siły technologicznej itp. Rezultaty zostały wysoko ocenione przez zespół Munich Re, co doprowadziło do jednogłośnego przyjęcia Jolywood jako godnej zaufania firmy zajmującej się technologią fotowoltaiczną oraz kompleksowymi usługami oceny ryzyka.

Andreas Dill, dyrektor działu ekologicznych rozwiązań technicznych w Munich Re, wyraził opinię, że „wieloletnia współpraca była znakomitym osiągnięciem. Przed udzieleniem ochrony reasekuracyjnej przeprowadzamy dokładny proces analizy due diligence, który, ku naszemu zadowoleniu, firma Jolywood zawsze przechodzi pozytywnie. Z tego właśnie powodu zdecydowaliśmy się nawiązać długoterminową współpracę. Wierzymy, że nasza silna współpraca będzie długofalowo korzystna dla rynku energii odnawialnej”.

Alex Xie, kierownik działu marketingu międzynarodowego Jolywood, dodał:

„Jolywood jest firmą technologiczną dążącą do doskonałości z czołowymi systemami kontroli jakości i certyfikacji jakości produktów. Pod patronatem Munich Re uzyskanie finansowania projektu od międzynarodowych instytucji finansowych jest znacznie łatwiejsze dla naszych klientów. Dziękujemy za zaufanie i wsparcie ze strony Munich Re. Dołożymy starań, aby wspólnie dalej rozwijać międzynarodowy sektor energii odnawialnej”.

Zdjęcia – https://mma.prnewswire.com/media/1824822/016227d8ec7f623d852a5c081edfb3e.jpg

Źródło: Jolywood

Źródło informacji: PR Newswire

 


Wiadomość pochodzi z serwisu: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM