Nauka i technologie

China Aerospace Science and Industry Corporation Limited (CASIC) opublikowała system operacyjny INDICS-OS oraz przemysłowy mózg cyfrowy

Na spotkaniu została przedstawiona nowa generacja platformy połączeń przemysłowych „Chip” – system operacyjny INDICS-OS. INDICS-OS to system operacyjny nowej generacji z otwartą analizą i współpracą w chmurze. Jest to złącze zasobów przemysłowych, narzędzie do zarządzania danymi przemysłowymi i akcelerator rozwoju aplikacji w erze gospodarki cyfrowej. INDICS-OS może zapewnić szybkie połączenie maszyn i świata cyfrowego, realizować pobieranie i integrację zasobów cyfrowych oraz wykonywać jednostopniowy rozwój aplikacji przemysłowych w postaci cyfrowej linii bliźniaczej + cyfrowej linii głównej. INDICS-OS posiada cechy „sześciu danych pełnych”: pełne, otwarte połączenie zasobów przemysłowych; pełna, wzajemnie połączona cyfrowa konstrukcja dwóch aplikacji; pełna topologia elastycznej architektury wdrażania hybrydowych chmur; pełna niezależność możliwości usług produktów; pełna gama zintegrowanych zestawów narzędzi rozwojowych, pełna ekologia i pełna inicjacja partnerów.

W tym samym czasie na konferencji przedstawiono również Cyfrowy mózg przemysłowy – cyfrowe narzędzie przemysłowe. Cyfrowy mózg przemysłowy to inteligentny produkt do analizy przemysłowej i zarządzania, którego celem jest utrzymanie bezpieczeństwa i stabilności łańcucha dostaw przemysłowych oraz wspieranie budowy nowoczesnego systemu przemysłowego. Produkt ten posiada trzy podstawowe zalety: system metod ekonomii przemysłowej, który nadąża za zmianami w czasie; kompleksowe i szczegółowe zasoby dużych ilości danych przemysłowych; nową generację technologii cyfrowej, która jest niezależna i możliwa do kontrolowania. Cyfrowy mózg przemysłowy CASICloud został zastosowany już w wielu krajowych ministerstwach i komisjach, rządach lokalnych, przez właścicieli sieci i przedsiębiorstwa prowadzące sieci. W znacznym stopniu przyczynia się do optymalizacji przemysłowego układu kapitału państwowego, służy centralnym przedsiębiorstwom państwowym w przyspieszaniu budowy nowoczesnych liderów łańcucha przemysłowego oraz odgrywa rolę głównego wsparcia i finansowania; tworzy mapę łańcucha przemysłu gospodarki cyfrowej i łańcucha innowacji obejmującą ponad 700 podsektorów we wszystkich prowincjach i miastach w całym kraju, a także zapewnia pomoc w podejmowaniu decyzji naukowych przez przemysł gospodarki cyfrowej w Ministerstwie Nauki i Technologii oraz w Krajowej Komisji Rozwoju i Reform; zapewnia również pomoc w budowaniu nowoczesnego systemu przemysłowego i promowaniu skoordynowanego rozwoju Pekin-Tianjin-Hebei.

Od pierwszego przemysłowego forum internetowego w 2017 r. do Światowej Konferencji Internetowej w 2022 r. – wydarzenie to odbyło się już sześć razy. Jako pierwsza na świecie partia i pierwsza chińska platforma przemysłowej internetowej usługi publicznej, platforma CASICloud stworzona przez China Aerospace Science and Industry Corporation Limited (CASIC) również stale się unowocześnia i przekształca. Oferuje wiodące w branży możliwości w zakresie usług inżynieryjnych systemów, takich jak międzybranżowe i międzydomenowe, doskonałe możliwości integracji i innowacji w zakresie technologii produkcji i technologii informatycznych, bezpieczne i kontrolowane możliwości przemysłowych usług internetowych, doskonałą ekologię platform i możliwości wsparcia usług publicznych. Plan rozwoju budowy światowej klasy przemysłowej platformy internetowej staje się coraz jaśniejszy i jaśniejszy.

KONTAKT:

Chen Shuo

tel. 008610-81135810

tel. 0086-13601110701

e-mail: chenshuo@casicloud.cn

Źródło informacji: CASICloud

 


Źródło dystrybucji: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM