Biznes i finanse

Andersen Global wzmacnia swoją pozycję na Bliskim Wschodzie, zyskując kancelarię członkowską w Palestynie

SAN FRANCISCO–(BUSINESS WIRE)– Andersen Global konsoliduje swoją platformę na Bliskim Wschodzie po przyjęciu marki Andersen przez mieszczącą się w Ramallah kancelarię prawną Sharp and Beyond – podmiot współpracujący z Andersen Global od 2020 r.

Andersen w Palestynie świadczy dostosowane do potrzeb klientów usługi doradztwa prawnego i biznesowego dla spółek handlowych, małych i średnich przedsiębiorstw, firm rodzinnych, startupów, inwestorów, specjalistów biznesowych, akceleratorów oraz organizacji krajowych i międzynarodowych. Specjaliści pracujący w kancelarii zapewniają klientom wsparcie w każdym aspekcie działalności – od struktury organizacyjnej, przez kwestie operacyjne, po zwiększanie zasięgu i rozwój. Wejście pod skrzydła marki Andersen oznacza zwiększenie regionalnego zasięgu organizacji Andersen Global, odzwierciedlając synergistyczną, kulturową relację istniejącą pomiędzy kancelariami członkowskimi Andersen Global.

„Status kancelarii członkowskiej Andersen Global pozwoli nam wprowadzić najlepsze międzynarodowe praktyki oraz świadczyć klientom wysokiej jakości specjalistyczne usługi, które wpisują się w naszą postępową wizję odgrywania czynnej roli i zyskania pozycji czołowej kancelarii na rynku – powiedział wspólnik zarządzający Suhaib Sharif. – Wspólnie z innymi kancelariami członkowskimi stworzymy kompleksową ofertę, która wniesie dużo wartości w działalność naszych klientów zarówno w regionie, jak i na świecie”.

Mark Vorsatz, prezes Andersen Global i dyrektor generalny Andersen, dodał: „Przyjęcie marki Andersen w Palestynie pokazuje, że nasza platforma na Bliskim Wschodzie rośnie w siłę, stanowiąc jednocześnie dowód naszego zaangażowania w budowanie organizacji będącej światowym wzorcem pod względem niezależnych i synergistycznych usług”.

Andersen Global jest międzynarodowym stowarzyszeniem prawnie odrębnych, niezależnych kancelarii członkowskich prowadzonych przez specjalistów podatkowych i prawników na całym świecie. Od czasu jego założenia w 2013 r. w Stanach Zjednoczonych przez kancelarię Andersen Tax LLC stowarzyszenie zwiększyło zasięg na całym świecie i obecnie skupia ponad 11 tys. specjalistów z kancelarii członkowskich i współpracujących w przeszło 360 miejscach.

Wersja źródłowa na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20220622005844/en/

Źródło: Andersen Global

KONTAKT:
Megan Tsuei
Andersen Global
tel.: 415-764-2700

Źródło informacji: Business Wire

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

 


Dystrybucja: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM