Biznes i finanse

Catheon Gaming powierza stanowisko dyrektora generalnego byłemu szefowi Activation Blizzard na region Azji i Pacyfiku

HONG KONG & SYDNEY–(BUSINESS WIRE)– Catheon Gaming („spółka”), najszybciej rozwijająca się firma łączącą gry oparte na technologii blockchain i rozrywkę, ogłosiła dzisiaj, że Mark Aubrey obejmie stanowisko jednego z dyrektorów generalnych spółki z dniem 11 lipca 2022 r. Mark Aubrey będzie dzielić swoje obowiązki z Williamem Wu, założycielem i dotychczasowym dyrektorem generalnym, w celu rozszerzenia działalności spółki w dynamicznie rozwijającej się branży blockchain gaming. Catheon Gaming współpracuje z czołowymi twórcami gier i właścicielami praw własności intelektualnej w celu rozwijania i wprowadzania na rynek „najlepszych w swojej klasie” gier blockchain, oraz udostępnienia ich możliwie największej liczbie użytkowników.

Niniejsza informacja prasowa zawiera materiały multimedialne. Pełna wersja informacji znajduje się na stronie: https://www.businesswire.com/news/home/20220622005994/en/.

Mark Aubrey dołącza do zespołu Catheon Gaming w charakterze dyrektora generalnego po zakończeniu pracy na poprzednim stanowisku dyrektora zarządzającego na region Azja-Pacyfik w Activation Blizzard, firmie zajmującej czołową pozycję w zakresie tworzenia i wydawania oprogramowania rozrywkowego, znanej z wprowadzenia na rynek jednych z najbardziej uznanych gier, w tym „Call of Duty” i „World of Warcraft”. Mark Aubrey ma ponad 19 lat doświadczenia w branży rozrywki i gier w regionie APAC.

W Activation Blizzard odpowiadał za zarządzanie działalnością obejmującą rynki pionowe, w tym działania handlowe i działania w zakresie wprowadzania produktów na rynek prowadzone zarówno przez Activation Publishing jak i Blizzard Entertainment, oraz kierował zespołami w Australii/ Nowej Zelandii, Japonii, Korei, Indiach i krajach Azji Północnej. Nadzorował pracę dużych zespołów pracowników w czterech oddziałach firmy i przyjął pełną odpowiedzialność za jej wyniki finansowe w regionie Azja-Pacyfik, najważniejszym regionie Web3 z największym udziałem w przychodach z gier i największą liczbą użytkowników Web3 na świecie.

Przed podjęciem pracy w Activation Blizzard, Aubrey był przez dłuższy czas związany z Warner Bros. Entertainment, pełniąc funkcję dyrektora ds. marketingu oraz napędzając synergię i możliwości biznesowe we wszystkich sektorach działalności grupy (Home Entertainment – rozrywka domowa, Theatrical – dystrubucja kinowa, HBO, Games – gry, Consumer Products – produkty konsumenckie i Digital Distrubution – dystrybucja cyfrowa). Aubrey ukończył studia licencjackie na kierunku biznes i marketing na University of Newcastle.

„Jestem zachwycony, że Mark Aubrey przyjął stanowisko dyrektora generalnego w Catheon Gaming i cieszę się na pracę u jego boku, która pozwoli nam poprowadzić Catheon Gaming ku kolejnemu etapowi rozwoju – powiedział William Wu, założyciel i dyrektor generalny Catheon Gaming. – Mark wnosi światowej klasy wiedzę w zakresie branży gamingowej na najwyższym poziomie, którą zdobył podczas kierowania oddziałem najlepiej prosperującego wydawcy gier na świecie, który obejmuje swoim zasięgiem region APAC, charakteryzujący się ogromnym znaczeniem”.

William Wu założył firmę SolChicks we wrześniu 2021 roku, a następnie Catheon Gaming, uruchamiając ponad 20 gier w zaledwie dziewięć miesięcy. Dzięki zatrudnieniu Marka Aubreya, William Wu skoncentruje się na długoterminowej wizji i strategii spółki, kontynuując pełne zaangażowanie w działania Catheon i SolChicks.

Catheon Gaming

Catheon Gaming to najszybciej rozwijająca się na świecie firma łączącą gry oparte na technologii blockchain i rozrywkę, oferująca ponad 20 gier według danych na dzień 10 czerwca 2022 r. Flagowa gra spółki, „SolChicks”, została wprowadzona na rynek po zakończonym sukcesem zgromadzeniu środków od różnych inwestorów reprezentujących fundusze Venture Capital, od instytucji i partnerów wspierających rozpoczęcie działalności. Spółka wnosi specjalistyczną wiedzą techniczną oraz doświadczenie w zakresie gier i działań marketingowych, które są głęboko zakorzenione w branży blockchain. Strategia spółki obejmuje współpracę z czołowymi twórcami gier i właścicielami praw własności intelektualnej w celu rozwijania i wprowadzania na rynek „najlepszych w swojej klasie” gier blockchain, oraz udostępnienia ich możliwie największej liczbie użytkowników.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie https://catheongaming.com/.

Wersja źródłowa dostępna na stronie businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20220622005994/en/.

Źródło: Catheon Gaming

KONTAKT:

Pytania można kierować na adres:

e-mail: media@catheongaming.com

Źródło informacji: Business Wire

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

 


Źródło informacji: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM