Biznes i finanse

Mariusz Król, założyciel WOLF Group, ogłasza plany skupienia się na technologii w ramach Metahero ($HERO)

WARSZAWA, Polska, 24 czerwca 2022 r. /PRNewswire/ — Twórcy projektu Metahero ($HERO) ogłosili w dzisiejszym oświadczeniu powołanie Mariusza Króla na stanowisko CEO.

Założyciele Metahero oraz WOLF Group, – Robert Gryn i Mariusz Król – podjęli decyzję o przekazaniu kierownictwa projektu w ręce Króla, który zajmie się realizacją bieżących potrzeb technologicznych oraz dalszym rozwojem misji tokena. Gryn pozostanie na czele projektu Everdome, co pozwoli mu skupić się wyłącznie na rozwoju Metaverse i przyszłej wizji ich misji web3.

„Ponieważ technologia jest kluczowym czynnikiem przyszłego sukcesu projektu Metahero, jestem przekonany, że nadszedł właściwy czas, aby przekazać kierownictwo projektu Mariuszowi. – powiedział Gryn, dodając – mam pełne zaufanie do jego zdolności do realizacji celów strategicznych”.

Król dodał, że w najbliższej przyszłości skupi się na tokenomicznej strukturze $HERO, zapewniając inwestorom udoskonalony plan działania, który posłuży rozbudowie jego użyteczności.

„Dzięki multidyscyplinarnym operacjom łączącym świat wirtualny i fizyczny, w tym projektom zorientowanym na NFT oraz aplikacjom DeFi, podstawowe zasoby i technologia sprzętowa WOLF Group – skoncentrowane na najlepszej w swojej klasie technologii skanowania, druku 3D i robotyki – będą służyć podniesieniu wartości i użyteczności płynącej z tokena $HERO” – powiedział Król.

Założona w 2014 roku Grupa WOLF specjalizuje się w dostarczaniu precyzyjnych rozwiązań inżynierskich druku i skanowania 3D na skalę globalną. Firma tworzy, modeluje, drukuje i dostarcza rozwiązania spełniające potrzeby zarówno przemysłowe, jak i artystyczne. Dzięki zaawansowanemu skanerowi 3D, który jest zasilany przez Sony Imaging Technology, obrabiarkom CNC, robotom przemysłowym ABB oraz urządzeniom do cięcia laserowego i termoformowania, grupa WOLF obsługiwała dziesiątki firm, w tym Ferrari, Heineken i Disney, realizując zlecenia skanowania 3D na potrzeby gier wideo, jak np. Cyberpunk 2077 dla CD Projekt oraz poprzez inicjatywy metaverse, takie jak Metahero czy Everdome.

Król dodał: „Grupa WOLF będzie dalej pracować nad dostarczaniem usług i produktów opartych na technologii blockchain, w tym ultrarealistycznych awatarów 3D i elementów wizualnych, które mogą być używane w grach, środowiskach VR i AR, jak również możliwości płynących z doskonałego charakteru skanu 3D dla innych branż, które mogą być beneficjentem wykorzystywania technologii dostępnych w naszym portfolio. Wszystko to będzie tworzone z myślą o człowieku, aby narzędzia jakimi dysponujemy, pozostały w służbie ludzi i generowały rozwój, który ma pozytywny wpływ na społeczeństwo i otaczający świat”.

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/1845430/Wolf_Group_Metahero.jpg 

Źródło: Wolf Group / Metahero

KONTAKT:
Dorian Batycka – Partnerstwa i Komunikacja
Wolf Group i Projekt MetaHero 
e-mail: Dorian@wolf.group 
tel.: + 36 20 331 8575

Źródło informacji: PR Newswire

 


Wiadomość pochodzi z serwisu: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM