Nauka i technologie

Muzyka nie zna granic, Blitzwolf wprowadza na rynek głośnik zewnętrzny WA3 PRO

GUANGZHOU, China–(BUSINESS WIRE)– Moda na rekreację bardzo się zmieniła w czasach po konferencji COVID 19. Dlaczego nie mielibyśmy wyjść na zewnątrz i wdychać jak najwięcej świeżego powietrza? Cieszmy się bryzą na plaży, wybierzmy się na kemping z rodziną i przyjaciółmi, zróbmy piknik w pięknej scenerii. Te chwile nie będą niezapomniane bez towarzyszącej im muzyki. Blitzwolf WA3 PRO to idealny wybór na zewnątrz.

Ta informacja prasowa zawiera multimedia. Pełna treść informacji prasowej znajduje się tutaj: https://www.businesswire.com/news/home/20220624005155/pl/

Małe, ale głośne

Wymiary głośnika są dość małe, ale on sam posiada moc 120 W. Może być bardzo głośny, a jego dźwięk pozbawiony jest irytujących hałasów i zniekształceń, nawet przy wyższych poziomach głośności.

Efekt dźwiękowy 360° dookoła

Dzięki dwóm membranom i małym głośnikom po obu stronach możesz poczuć trójwymiarową muzykę wokół siebie, gdziekolwiek jesteś. Aby uzyskać jeszcze żywszy efekt dźwiękowy, połącz dwa głośniki w parę, a z pewnością zaskoczy Cię potężny dźwięk przestrzenny stereo o mocy 240 W. Zamknij oczy, a poczujesz się jak na koncercie. Dostępne są 3 tryby korektora dźwięku, które można przełączać, aby dostosować je do własnych potrzeb.

Na zewnątrz nie ma drugiego wyboru

Noszenie na plecach za pomocą paska jest szybkie i łatwe. Nie musisz się już martwić o zachlapanie na basenie lub nagły deszcz, ze względu na wodoszczelność klasy IPX5. WA3 PRO może być również używany jako awaryjny bank energii z akumulatorem o pojemności 16000mAh.

Niesamowite widowisko świetlne

Wbudowany efekt świetlny RGB dopasowuje się do rytmu muzyki. Ognisko czy oświetlenie w nocy nie będzie konieczne. Po prostu ciesz się zderzeniem światła i muzyki.

Blitzwolf WA3 PRO to doskonały głośnik muzyczny do zastosowań zewnętrznych, którego nie powinieneś przegapić. Weź go i zaproś swoich przyjaciół, aby przy muzyce delektować się każdą chwilą lata.

Wersja źródłowa dostępna na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20220624005155/pl/

Źródło: Banggood

KONTAKT:

Banggood

Charlotte He

e-mail: heyongxin@banggood.com

www.banggood.com

Źródło informacji: Business Wire

 


Wiadomość pochodzi z serwisu: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM