Biznes i finanse

Andersen Global wchodzi na rynek Nowej Zelandii, rozszerzając swoją platformę o dwie kancelarie współpracujące

SAN FRANCISCO–(BUSINESS WIRE)– Andersen Global wprowadza swoją ofertę usług prawnych i podatkowych w Nowej Zelandii dzięki podpisaniu umów współpracy z dwoma podmiotami mieszczącymi się w Auckland – kancelarii prawnej Turner Hopkins oraz Bellingham Wallace – firmie świadczącej usługi podatkowe i doradcze. Oba podmioty posiadają silne powiązania w regionie i odgrywają kluczową rolę dla tamtejszej działalności gospodarczej, dostarczając zintegrowane, globalne rozwiązania przynoszące klientom długofalowe korzyści.

Założona w 1923 r. kancelaria Turner Hopkins już od niemal stu lat świadczy kompleksowe usługi w zakresie prawa nieruchomości, prawa spółek handlowych i handlu, obsługi procesowej, prawa finansowego, prawa pracy, prawa rodzinnego, obsługi klientów indywidualnych, a także prawa spadkowego i imigracyjnego. Interdyscyplinarny zespół specjalistów Turner Hopkins posiada ogromne doświadczenie w pracy z przedstawicielami rozmaitych branż i zapewnianiu kompleksowych rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta.

„Jesteśmy dumni z tego, że w naszej pracy na pierwszym miejscu stawiamy klientów, starając się zapewnić im obsługę ze strony prawników i specjalistów największego kalibru. Dzięki temu od prawie wieku zachowujemy konkurencyjność w regionie Auckland – powiedział wspólnik zarządzający Michael Robinson. – Współpraca z Andersen Global pozwala nam w dalszym ciągu efektywnie dostarczać klientom rozwiązania wysokiej klasy odpowiadające ich w coraz większym stopniu globalnym potrzebom”.

Kancelaria Bellingham Wallace została założona w 2012 r. przez wspólników zarządzających Matta Bellinghama i Aarona Wallace’a z myślą o obsłudze szerokiej grupy klientów – od małych przedsiębiorstw do dużych prywatnych podmiotów. Kancelaria posiada pełną ofertę usług w zakresie doradztwa, ładu korporacyjnego, podatków, strategii, due diligence i wyceny, dzięki którym klienci mogą rozwijać swoje przedsiębiorstwa i skuteczniej zarządzać ryzykiem.

„Nasza kancelaria odnotowała w ostatnich kilku latach szczególny wzrost. Zawdzięczamy to temu, że każda potrzeba klienta jest dla nas ważna, przy czym cały czas rozwijamy naszą ofertę i zasięg na rynku – powiedział współzałożyciel i wspólnik zarządzający Matt Bellingham. – Współpraca z Andersen Global potwierdza nasze dążenia do doskonałości, pokazując, że zależy nam na klientach – rozbudowa naszego międzynarodowego zaplecza da nam bowiem dodatkowe możliwości w wychodzeniu naprzeciw stale ewoluującym potrzebom klientów” – dodał Aaron Wallace.

„Turner Hopkins i Bellingham Wallace będą stanowić wielki atut w kontekście naszych starań, jeśli chodzi o zaspakajanie regionalnego zapotrzebowania na tego typu usługi. Podobnie do naszej organizacji kancelarie te stawiają na sprawne zarządzanie i najwyższe standardy profesjonalizmu, co pozwala sądzić, że współpraca między naszymi specjalistami będzie się dobrze układała, przynosząc synergiczne korzyści. Współpraca z tymi podmiotami ma kluczowe znaczenie dla naszych dążeń w zakresie dostarczania najwyższej klasy rozwiązań dla klientów na całym świecie, wzmacniając naszą obecność w regionie Azji-Pacyfiku” – powiedział prezes Andersen Global i dyrektor generalny Andersen Mark Vorsatz.

Andersen Global jest międzynarodowym stowarzyszeniem prawnie odrębnych, niezależnych kancelarii członkowskich prowadzonych przez specjalistów podatkowych i prawników na całym świecie. Od czasu jego założenia w 2013 r. w Stanach Zjednoczonych przez kancelarię Andersen Tax LLC stowarzyszenie zwiększyło zasięg na całym świecie i obecnie skupia ponad 11 tys. specjalistów z kancelarii członkowskich i współpracujących w przeszło 360 miejscach.

Wersja źródłowa na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20220628005430/en/

Źródło: Andersen Global

KONTAKT:

Megan Tsuei

Andersen Global

tel. 415-764-2700

Źródło informacji: Business Wire

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

 


Treść pochodzi z serwisu: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM