Nauka i technologie

Chery wyposaży swoje „nowe modele energetyczne” w technologię ADAS, aby wejść na rynek europejski

WARSZAWA–(BUSINESS WIRE)– Według doniesień, Chery wkrótce wejdzie na rynek europejski i zaoferuje tamtejszym konsumentom nowe pojazdy elektryczne OMODA z udoskonaloną funkcją ADAS.

Nowy „pojazd nowej energii” OMODA jest wyposażony w inteligentny system jazdy ADAS i posiada technologię automatycznej jazdy na poziomie L2.5. Oprócz dobrze znanego adaptacyjnego tempomatu ACC, ostrzegania o opuszczeniu pasa ruchu LDW, monitorowania martwego pola BSD i innych funkcji, system utrzymywania pasa ruchu LKA może również autonomicznie kierować pojazdem na zakrętach. OMODA jest wyposażona w system FCW (system ostrzegania przed kolizją z przodu) i system przypominania o konieczności zachowania bezpiecznej odległości od pojazdu, które mogą wydawać wczesne ostrzeżenia. W niebezpiecznych sytuacjach aktywne hamowanie AEB może całkowicie zatrzymać samochód, aby zminimalizować wypadek lub uniknąć go. Integracja rozpoznawania znaków drogowych TSR i pomocy w korkach TJA z inteligentnym transportem umożliwiłaby właścicielom samochodów bezpieczne i praktyczne podróżowanie.

Jako w pełni elektryczny SUV CROSS OVER, OMODA 5 może nie tylko zaspokoić potrzeby podróżowania po mieście, ale także zapewnić wygodnego towarzysza podróży. Model OMODA 5 posiada technologiczną i dynamiczną konstrukcję szybkiego tyłu, dwuwarstwowe sportowe tylne skrzydło oraz podwieszany dach, który podkreśla sportowy charakter samochodu.

Oczekuje się, że ten całkowicie elektryczny SUV w niedalekiej przyszłości zapewni europejskim konsumentom nowe, ekologiczne wrażenia z podróży.

Facebook: Chery Hiszpania – https://www.facebook.com/Chery-Espa%C3%B1a-105827098547919

Facebook: Chery Francja – https://www.facebook.com/Chery-France-111673837955296

Facebook: Chery Niemcy – https://www.facebook.com/Chery-Germany-106979888430597

Facebook: Chery Włochy – https://www.facebook.com/cheryitalia

Wersja źródłowa dostępna na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20220630005062/pl/.

Źródło: Chery

KONTAKT:

Zhijie Zhou

e-mail: zhouzhijie@mychery.com

tel. +86 18315371973

Źródło informacji: Business Wire

 


Źródło dystrybucji: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM