Nauka i technologie

Quorum Software ogłasza partnerstwo z firmą Schlumberger w zakresie planowania i ekonomii nowej generacji

HOUSTON–(BUSINESS WIRE)—Firma Quorum Software (Quorum), czołowy dostawca oprogramowania dla branży energetycznej na całym świecie, ogłosiła zawarcie umowy z firmą Schlumberger w sprawie wspólnej integracji czołowej w branży platformy Planning Space firmy Quorum, oferującej planowanie działalności i dane w zakresie ekonomii produkcji ropy naftowej, z rozwiązaniem FDPlan, umożliwiającym planowanie zagospodarowania pola naftowego, z zastosowaniem środowiska DELFI do zarządzania poszukiwaniem i wydobyciem złóż ropy naftowej. Zintegrowane rozwiązanie będzie oferowane bezpośrednio przez firmę Schlumberger razem z Planning Space jako silnik do zarządzania ekonomią produkcji ropy naftowej.

W ramach umowy Quorum przejmie oprogramowanie Merak do planowania, oceny ryzyka i rezerw, opracowane przez firmę Schlumberger.

„Przez dziesięciolecia świadczenia usług na rzecz branży energetycznej, firmy Quorum i Schlumberger zbudowały długofalowe relacje z klientami i partnerami – powiedział Gene Austin, dyrektor generalny Quorum. – Połączenie naszych rozwiązań w zakresie planowania i ekonomii, zajmujących czołową pozycję na rynku, zapewnia klientom na całym świecie dostęp do najbardziej kompletnego ekosystemu technologicznego w branży, przy wsparciu naszego zespołu ekspertów w dziedzinie energetyki”.

„Partnerstwo pomiędzy Quorum i Schlumberger umożliwi naszym klientom bezproblemową integrację danych i kolejek zadań pomiędzy domenami w celu przyspieszenia procedur decyzyjnych obejmujących planowanie, działalność operacyjną i zarządczą – powiedział Trygve Randen, dyrektor działu Digital Subsurface Solutions w Schlumberger. – Dzięki integracji środowiska DELFI i kolejek zadań z rozwiązaniami w zakresie planowania działalności opracowanymi przez firmę Quorum wprowadzamy pierwsze w branży w pełni zintegrowane doświadczenia, które łączą wszystkie funkcje w organizacji”.

W związku z faktem, że umowa wchodzi w życie ze skutkiem natychmiastowym, Quorum i Schlumberger już są aktywnie zaangażowane we współpracę z największymi firmami energetycznymi w celu poprawy ich wyników i rentowności dzięki ulepszonemu planowaniu działalności w całej organizacji.

Quorum Software

Quorum Software jest dostawcą czołowego oprogramowania dla branży energetycznej na całym świecie, obsługującym ponad 1800 klientów reprezentujących cały łańcuch wartości branży energetycznej w 55 krajach. Rozwiązania opracowywane przez Quorum napędzają rozwój i rentowność spółek energetycznych poprzez łączenie ludzi, zadań i systemów z gotowymi danymi umożliwiającymi podejmowanie decyzji. Dwadzieścia lat temu wprowadziliśmy na rynek pierwsze w branży oprogramowanie dla działów księgowości elektrowni gazowych, a obecnie nasze rozwiązania usprawniają działania biznesowe dzięki standardom danych i integracjom napędzającym rozwój tego sektora. Globalny sektor energetyczny okazuje zaufanie ekspertom i aplikacjom firmy Quorum w celu pomyślnego przeprowadzenia transformacji energetycznej przy równoczesnym budowaniu wartości dzisiaj i w przyszłości. Więcej informacji znajduje się na stronie quorumsoftware.com.

Wersja źródłowa dostępna na stronie businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20220630005221/en/.

Źródło: Quorum Software

KONTAKT:

Media

Lauren Force

e-mail; lforce@pancomm.com

tel. 617 502 4366

Źródło informacji: Business Wire

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

 


Źródło wiadomości: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM