Biznes i finanse

Zwiększając zasięg rynku międzynarodowego, GWM TANK organizuje konferencję marki w Arabii Saudyjskiej

BAODING, Chiny, 6 lipca 2022 r. /PRNewswire/ — 3 lipca w Arabii Saudyjskiej odbyła się konferencja marki GWM TANK z dwoma flagowymi modelami GWM TANK300 i GWM TANK500, które zostały oficjalnie zaprezentowane międzynarodowym klientom.

Konferencja odbyła się pod hasłem „Nieograniczone doświadczenia”. Marka TANK stworzyła nową kategorię SUV-ów dla światowych nabywców. Producent przedstawił publiczności atrybuty marki, takie jak ekskluzywność, mobilność w terenie i inteligencja.

„Produkty TANK zaspokoją wszystkie potrzeby związane z dojazdem do pracy i zadowolą użytkowników o zróżnicowanym poziomie zaawansowania” – powiedział David Xu, dyrektor generalny GWM na region Bliskiego Wschodu.

„To pierwsza premiera poza Chinami, która wskazuje na akceptację rynku saudyjskiego i wiarę GWM w sukces tej marki” – powiedział Faisal AI Quraishi, doświadczony przedstawiciel lokalnego dealera.

Jednocześnie GWM TANK300 został oficjalnie otwarty dla zamówień przedpremierowych, podobnie jak inny model z segmentu ciężkich SUV-ów, GWM TANK500, który również został publicznie zaprezentowany.

GWM TANK wysoko ceni sobie luksus i komfort. W obu modelach zaprezentowanych na wystawie zastosowano szereg systemów izolacji akustycznej i redukcji hałasu, co pozwala użytkownikom cieszyć się wysoką jakością ciszy nawet w głośnym otoczeniu. Również fotele charakteryzują się zróżnicowanym, przyjaznym dla użytkownika wzornictwem, jak chociażby miękką i delikatną skórą, z której zostały wykonane siedzenia w najwyższej wersji GWM TANK300.

Ponadto modele tej marki mogą poszczycić się solidnymi osiągami w terenie. Oba prezentowane pojazdy zostały wyposażone w szereg specjalistycznych urządzeń terenowych, takich jak elektronicznie sterowana mechaniczna blokada mechanizmu różnicowego dla przedniej i tylnej osi. Gdy pojazd utknie na wyboistej drodze i jedno z kół się obsunie, kierowca może użyć specjalnego przycisku elektrycznego, aby zablokować mechanizm różnicowy i błyskawicznie się wydostać.

Inteligentny system jazdy terenowej to kolejna wyjątkowa cecha tej marki. Produkty tej marki są wytwarzane w oparciu o „Platformę GWM TANK”, charakteryzującą się trzema właściwościami: mocą, inteligentnym trybem jazdy w terenie i wysoką niezawodnością. Pod względem inteligencji terenowej oba modele są wyposażone w system Crawl Control, ułatwiający kierowcom jazdę i zwiększający bezpieczeństwo. Gdy system jest aktywny, pojazd może automatycznie regulować moc i hamować. Kierowca musi jedynie kontrolować kierunek jazdy, aby bezpiecznie i płynnie pokonać drogę.

Obecnie GWM TANK już od momentu wprowadzenia na rynek cieszy się ogromną popularnością na rynku chińskim. Według raportu sprzedaży opublikowanego przez GWM w około rok od rozpoczęcia sprzedaży SUV GWM TANK osiągnął ponad 50-procentowy wskaźnik penetracji rynku w segmencie pojazdów terenowych w Chinach.

GWM planuje wprowadzić GWM TANK500 w Arabii Saudyjskiej jeszcze w tym roku. Oba modele TANK, GWM TANK300 i GWM TANK500, będą sukcesywnie udostępniane na innych światowych rynkach, takich jak Australia, RPA, ASEAN, Ameryka Południowa, aby na całym świecie wywołać nieprzerwane fale „Trendów TANK”.

Filmy – https://mma.prnewswire.com/media/1853422/Tank300_Final_B_2.mp4

Źródło: GWM 

Źródło informacji: PR Newswire

 


Źródło wiadomości: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM