Zdrowie i styl życia

Obiecujące partnerstwo: Svêt Rovnátek – największa klinika ortodontyczna na świecie – zmienia się w SPARK™ Clear Aligners

BREA, Kalifornia, 7 lipca 2022 r. /PRNewswire/ — Ormco Corporation, eksperci w dziedzinie wysokiej jakości innowacyjnych rozwiązań do leczenia ortodontycznego, ogłosili właśnie nawiązanie nowego partnerstwa w zakresie nakładek ortodontycznych: Svêt Rovnátek, największa klinika ortodontyczna na świecie zajmująca się leczeniem nieprawidłowo ustawionych zębów przy pomocy samych nakładek ortodontycznych, zdecydowała się na wyłączną współpracę ze Spark™ Clear Aligners. Odpowiednie umowy podpisano w maju tego roku.

Klinika Svêt Rovnátek powstała w 2015 r. w Pradze (Czechy). Jej założycielami było dwóch doświadczonych specjalistów branży dentystycznej – Daniele Mastracci i Matúš Valach. Wyposażona w osiem foteli dentystycznych i zatrudniająca trzech ortodontów klinika leczy dzisiaj ponad 4200 przypadków nieprawidłowo ustawionych zębów rocznie. Ze względu na wyższą skuteczność i korzyści dla pacjentów, specjaliści z kliniki całkowicie porzucili aparaty ortodontyczne i od 2018 r. korzystają wyłącznie z nakładek.

Najważniejszym powodem przejścia na Spark™ było zaufanie właścicieli do Ormco połączone z wysoką jakością usług i doskonałością produktów Spark.

„Kiedy dowiedzieliśmy się, że Ormco planuje wprowadzić nakładki SparkTM, chcieliśmy przyjrzeć się im bliżej, bo dla nas Ormco to synonim doskonałej jakości i świetnej obsługi” – wyjaśniają Daniele Mastracci i Matúš Valach.

Torben Nielsen, wiceprezes Ormco Europe, podkreśla: „Cieszymy się, że wraz z Svêt Rovnátek coraz więcej dużych klinik na całym świecie przekonuje się do systemu Spark™ Clear Aligner. To potwierdzenie, że oferujemy klientom najlepszą możliwą jakość produktów i szczególnie wysoki poziom innowacyjności i obsługi”.

System Spark™ Clear Aligner

Nakładki Spark™ Aligner są produkowane przez Ormco™, światowego lidera w dziedzinie innowacyjnych produktów ortodontycznych, który ma 60 lat doświadczenia w prowadzeniu działań badawczo-rozwojowych i utrzymywaniu wysokich standardów produkcji. Ormco pomogło lekarzom wyleczyć ponad 20 milionów pacjentów w przeszło 130 krajach.

Oprogramowanie Spark Approver zostało zaprojektowane, aby dać lekarzom większą kontrolę i elastyczność, a zaawansowana technologia nakładek ortodontycznych Spark i materiał TruGEN™ zapewniają dłuższe utrzymanie nacisku i lepszy kontakt z powierzchnią zęba*. Spark Aligner jest także bardziej przejrzysty i wygodniejszy* i pozostawia po sobie mniej widoczne ślady niż produkt czołowej konkurencyjnej marki – zapewne dlatego 100% pacjentów w najnowszej ankiecie stwierdziło, że poleciłoby produkty Spark Aligner swoim znajomym.*

Więcej informacji o Spark Aligners na stronie internetowej www.sparkaligners.com.

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/1854036/image009.jpg

Logo – https://mma.prnewswire.com/media/1749427/Spark_Clear_Aligners_Logo.jpg

Źródło: Spark Clear Aligners

Źródło informacji: PR Newswire

 


Źródło informacji: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM