Biznes i finanse

Sprawdź się w trzecim quizie ekonomicznym Prasowej Akademii Pieniądza

Polska Agencja Prasowa w związku z realizacją projektu Prasowa Akademia Pieniądza przygotowała serię internetowych quizów ekonomicznych. Właśnie opublikowaliśmy trzeci test składający się z siedmiu pytań. Za każdym razem tylko jedna z sugerowanych trzech odpowiedzi jest prawidłowa.

Na tych, którzy najlepiej przejdą przez nasze zadania z pogranicza ekonomii i gospodarki, czekają wartościowe nagrody rzeczowe. Liczy się nie tylko trafność, ale też czas – laureaci zostaną wyłonieni w oparciu o najwyższą liczbę uzyskanych punktów w poszczególnych testach, a w przypadku jednakowych wyników punktowych pod uwagę będzie brana szybkość udzielenia odpowiedzi.

Laureaci zostaną wybrani tylko spośród tych internautów, którzy zarejestrują się jako uczestnicy quizów. Po wypełnieniu testu pojawi się okienko rejestracji – trzeba będzie podać adres e-mail.

Seria quizów ekonomicznych powstała w ramach projektu „Prasowa Akademia Pieniądza IV edycja”, realizowanego przez Polską Agencję Prasową we współpracy z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej.

Quiz dostępny jest pod adresem: https://www.webankieta.pl/ankieta/779563/quiz-wiedzy-ekonomicznej-nr-3-prasowa-akademia-pieniadza-iv-edycja.html

Uwaga, quiz można rozwiązywać tylko do końca lipca. Listę laureatów ogłosimy w pierwszym tygodniu sierpnia.

Źródło informacji: Serwis Samorządowy PAP

 


Dystrybucja: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM