Biznes i finanse

Pompa ciepła PHNIX R290 serii HeatMaster stworzona do niskoemisyjnego i efektywnego ogrzewania wody użytkowej

GUANGZHOU, Chiny, 19 lipca 2022 r. /PRNewswire/ — Wobec rosnących kosztów i ograniczonej dostępności energii i przestrzeni, ekonomiczne oraz wydajne ogrzewanie wody stało się niezbędne, szczególnie w pomieszczeniach produkcyjnych, wielkich powierzchniach handlowych i budynkach mieszkalnych. Z tego względu PHNIX wprowadza na światową scenę serię HeatMaster R290, charakteryzującą się szeregiem zalet, takich jak niski współczynnik GWP, zerowa szkodliwość dla warstwy ozonowej i wysoka wydajność, mając na celu wprowadzenie korzystniejszego ekonomicznie rozwiązania w zakresie ogrzewania wody w projektach komercyjnych oraz zmniejszenie emisji dwutlenku węgla.

Jako wiodący producent pomp ciepła firma PHNIX od 20 lat koncentruje się na komercyjnym ogrzewaniu wody za pomocą pomp ciepła. Ponadto dzięki wielu udanym zastosowaniom komercyjnym na całym świecie PHNIX stał się czołową marką w dziedzinie komercyjnych pomp ciepła. Jednocześnie z GWP 3 i ODP 0, seria PHNIX HeatMaster może przyczynić się do osiągnięcia ogólnoświatowego celu, jakim jest neutralność węglowa.

Cechy podgrzewacza wody R290 HeatMaster:

1. Ekologiczny – niski współczynnik GWP i zerowy ODP, czynnik chłodniczy R290 przyczynia się do redukcji emisji dwutlenku węgla i ograniczenia globalnego ocieplenia. Seria HeatMaster wykorzystuje czynnik chłodniczy R290, który nie ma negatywnego wpływu na warstwę ozonową i sprzyja osiągnięciu neutralności węglowej na świecie.

2. Energooszczędny – dzięki połączeniu czynnika chłodniczego R290 i technologii ogrzewania inwerterowego, wykazuje optymalną wydajność od -25℃ do 43℃. Maksymalna temperatura wody na wyjściu może osiągnąć 75°C bez ogrzewania elektrycznego, co gwarantuje ochronę przed legionellą. Co ważniejsze, można go nawet podłączyć do solarnych systemów ogrzewania wody, różnych systemów ogrzewania wody z kotłem gazowym i instalacji elektrycznych.

3. Inteligentne sterowanie – wyposażony w moduł typu plug-and-play 4G DTU, może komunikować się z platformą internetową poprzez serwer w chmurze. Zarządzający projektem i technicy mogą na bieżąco monitorować pompę ciepła i zarządzać nią. Serwer w chmurze DTU firmy PHNIX znajduje się w Europie, co zapewnia bezpieczeństwo i stabilność transmisji danych.

„W kontekście gwałtownego wzrostu cen paliw na świecie oraz aby jeszcze skuteczniej sprostać temu poważnemu wyzwaniu gospodarczemu, prezentujemy niniejszą pompę ciepła. Pozwoli ona zaspokoić długoterminowe, wielkoskalowe zapotrzebowanie na ciepłą wodę użytkową” – mówi Troy Wang, dyrektor sprzedaży odpowiedzialny za dział PHNIX Commercial HVAC.

O PHNIX

Firma PHNIX, czołowy producent pomp ciepła w Chinach, to międzynarodowe przedsiębiorstwo specjalizujące się w badaniach i rozwoju oraz produkcji pomp ciepła i rozwiązań oszczędzających energię. Niemal 50% produktów PHNIX eksportowanych jest do Europy, Ameryki Północnej oraz na inne rynki zagraniczne. Więcej informacji na temat firmy PHNIX i jej produktów można znaleźć na stronie www.phnix-e.com.

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/1861013/1.jpg

Źródło: PHNIX ECO-ENERGY SOLUTION

Źródło informacji: PR Newswire

 


Źródło informacji: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM