Biznes i finanse

MŚP na rynku kapitałowym: SposóbNaKapitał z PAP Biznes

11 października o godzinie 11:00 PAP Biznes zaprasza do udziału w pierwszej odsłonie cyklu #SposóbNaKapitał. W ramach projektu będą odbywać się siedem webcastów poświęconych zagadnieniom związanym z pozyskiwaniem i obrotem kapitałem w przedsiębiorstwie, a także debata podsumowująca cały cykl. Zapraszamy do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu!

Jeśli jesteś właścicielem lub członkiem zarządu małej lub średniej firmy, to nie możesz przegapić nowej serii edukacyjnej PAP Biznes – #SposóbNaKapitał. Przygotowaliśmy bogaty program szkoleniowy, który pomoże Ci zrozumieć sposoby pozyskiwania i obrotu kapitałem w czasach dynamicznych zmian na rynku finansowym w Polsce.

Wraz z ekspertami PAP Biznes, przygotowaliśmy szereg tematów, którym poświęcimy szczególną uwagę, aby pomóc przedsiębiorcom w finansowaniu ich działalności. Obejmują one kwestie takie jak leasing, ubezpieczenia eksportowe, obligacje korporacyjne, prawo podatkowe oraz dostępne fundusze, jako część nowej perspektywy finansowej na lata 2021-2027.


Pochodzenie informacji: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM