Nauka i technologie

Startuje nabór do nowej akademii dla programistów stworzonej z myślą o rozpoczęciu satysfakcjonującej kariery zawodowej

SOMERVILLE, USA i WROCŁAW, POLSKA–(BUSINESS WIRE)– SmartBear, wiodący dostawca narzędzi programistycznych i rozwiązań z zakresu widoczności, rozpoczyna nabór do nowej inicjatywy, Developer Academy, najlepszego w swojej klasie firmowego programu szkoleniowego w dziedzinie programowania, mającego na celu przygotowanie początkujących inżynierów oprogramowania w drodze rozwoju praktycznych umiejętności i zapewnienia niezbędnej pewności siebie dla rozwoju pomyślnej kariery programistycznej. Trwający 12 tygodni płatny program szkoleniowy, który będzie prowadzony w siedzibie SmartBear we Wrocławiu, rozpocznie się 6 lutego 2023 r. Jego formuła obejmuje zbiór szkoleń stacjonarnych, zdalnych i praktycznych zaprojektowanych z myślą o rozwoju ścieżki kariery w dziedzinie programowania w SmartBear.

„W sektorze oprogramowania obserwujemy dynamiczny wzrost i wysokie zapotrzebowanie na kompetentnych programistów – powiedział Dan Faulkner, dyrektor ds. produktu w SmartBear. – Jeśli zastanawiasz się nad karierą inżyniera oprogramowania, jest to doskonały moment, aby zgłosić się do SmartBear Developer Academy. Naszym celem jest zgromadzenie talentów technicznych w naszym szkoleniowym centrum doskonałości, umożliwiającym programowanie i planowanie projektów we współpracy z zespołem programistów, inżynierów ds. automatyzacji, kierowników produktu i projektantów UI/UX. SmartBear pragnie wywierać pozytywny wpływ na życie swoich pracowników, zapewniając im autentyczne doświadczenie w dziedzinie rozwoju oprogramowania w Polsce”.

W ramach codziennych obowiązków inżynierów oprogramowania kandydaci poświęcą czas na programowanie, współpracę z członkami zespołu, planowanie projektów i naukę cennych umiejętności w zakresie tworzenia nowego oprogramowania od zera, dodawania nowych funkcji czy też wprowadzania ogólnych ulepszeń do istniejących produktów.

Kandydaci na inżynierów oprogramowania będą korzystać z szerokiej gamy produktów SmartBear wykorzystujących najnowocześniejsze technologie w dziedzinie API, zarządzania testami, prób funkcjonalnych i możliwości obserwacji oraz będą mieli okazję pracować przy użyciu technologii Java, JavaScript, Python, SQL, noSQL, Cloud, Microservices, Windows, Linux, macOS, Docker, Kubernetes i VMware.

Po pomyślnym ukończeniu programu wybrani kandydaci zostaną zatrudnieni w SmartBear i zostaną przydzieleni do zespołu odpowiedzialnego za opracowywanie produktów – grupy odpowiedzialnej za próby funkcjonalne firmowego API lub grupy zarządzającej testami Zephyr.

SmartBear zapewnia swojemu zespołowi na całym świecie kompleksowe wsparcie za pomocą lokalnych i ogólnoświatowych inicjatyw realizowanych w biurach oraz na szczeblu miejscowej społeczności. W tym roku firma osiągnęła szereg globalnych celów z zakresu ochrony środowiska, polityki społecznej i ładu korporacyjnego (ang. ESG) i z dumą inspiruje do prowadzenia prac w przestrzeniach wspierających społeczność, zrównoważony rozwój, zarządzanie i różnorodność.

Na początku tego miesiąca firma SmartBear zaprezentowała nowo rozbudowane biura w swojej siedzibie w Bath (Wielka Brytania), a także w siedzibie głównej w Somerville (Massachusetts; USA), w celu wsparcia kultury firmy i zacieśnienia współpracy. Na 2023 r. zaplanowano rozbudowę kolejnych przestrzeni biurowych, w tym w Europie na początku nowego roku.

Od kandydatów wymaga się zaliczenia testu dla początkujących programistów, biegłej znajomości języka angielskiego oraz zaangażowania w zdobywanie wiedzy. Aby dowiedzieć się więcej, w tym uzyskać informacje na temat wynagrodzenia i świadczeń dodatkowych oraz zgłosić swoją kandydaturę, odwiedź stronę: https://smartbear.com/company/developer-academy/

Informacje o SmartBear

SmartBear dostarcza gamę zaufanych narzędzi zapewniających zespołom programistycznym z całego świata widoczność w zakresie kompleksowego poziomu jakości za pomocą zarządzania testami i automatyzacji testów, cyklu życia rozwoju API oraz stabilności aplikacji, gwarantując, aby każda kolejna wersja oprogramowania była jeszcze lepsza od poprzedniej. Do grona uhonorowanych nagrodami narzędzi należą między innymi SwaggerHub, TestComplete, Bugsnag, ReadyAPI, Zephyr oraz Pactflow. Z rozwiązań SmartBear korzysta ponad 16 milionów programistów, testerów i inżynierów oprogramowania w ponad 32 tys. organizacji – w tym w innowacyjnych firmach takich jak Adobe, JetBlue, FedEx i Microsoft. Dzięki aktywnej społeczności opartej na bezpośredniej komunikacji wychodzimy naprzeciw potrzebom klientów, przyczyniając się do doskonalenia świata opartego na technologii. Firma SmartBear wykazuje zaangażowanie na rzecz etycznych praktyk korporacyjnych oraz społecznej odpowiedzialności biznesu, wspierając pozytywny wkład we wszystkie społeczności, w których prowadzi działalność. Dowiedz się więcej na stronie smartbear.com lub obserwuj nas w serwisach LinkedIn, Twitter lub Facebook.

Wszystkie znaki towarowe zastrzeżone.

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Wersja źródłowa dostępna na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20221130005157/pl/

Źródło: SmartBear

KONTAKT:

Tracy Wemett

BroadPR

tel. +1-617-868-5031

e-mail: tracy@broadpr.com

Źródło informacji: Business Wire


Źródło wiadomości: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM