Biznes i finanse

Andersen Global zwiększa zasięg w Brazylii

SAN FRANCISCO–(BUSINESS WIRE)– Andersen Global kontynuuje ekspansję w Brazylii i Europie, zawierając umowę o współpracy z firmą Rolim świadczącą kompleksową obsługę prawną za pośrednictwem swoich biur w São Paulo, Rio de Janeiro, Belo Horizonte i Brasilii.

Profesjonalny zespół firmy, założonej przez partnera zarządzającego João Dácio Rolima w 1993 roku, świadczy usługi w zakresie opodatkowania, energetyki, telekomunikacji, sporów sądowych między przedsiębiorstwami, arbitrażu i mediacji, prawa spółek, połączeń i przejęć, prawa środowiskowego, umów, infrastruktury, handlu międzynarodowego i spraw celnych, nieruchomości oraz ochrony konkurencji. Firma Rolim jest stale doceniana w rankingach Chambers and Partners, IFLR 1000, ITR World Tax, Leaders League i The Legal 500 jako kancelaria prawna osiągająca najlepsze wyniki.

„Nasz zespół posiada dogłębną wiedzę na temat obecnego otoczenia biznesowego i jest stale zaangażowany na rzecz zapewniania wysokiej jakości, kompleksowych rozwiązań naszym klientom lokalnym i międzynarodowym – powiedział João. – Współpraca z Andersen Global umożliwi nam dostarczenie klientom niezrównanych, całościowych rozwiązań prawnych i podatkowych, umacniając tym samym naszą pozycję na rynku”.

„Zespół kierowany przez João stworzył konkurencyjną platformę w odnośnych regionach, podziela również nasze zobowiązanie na rzecz odpowiedzialnego zarządzania – powiedział przewodniczący Andresen Global i dyrektor generalny Andersen, Mark Vorsatz. – Jego wsparcie umacnia praktykę prawną naszej organizacji i rozszerza zasięg naszych usług na kluczowe regiony, co umożliwia nam dalsze świadczenie pomocy klientom, zapewniając płynną odpowiedź na ich potrzeby biznesowe na całym świecie”.

Andersen Global jest międzynarodowym stowarzyszeniem skupiającym odrębne prawnie i niezależne kancelarie prawne i podatkowe z całego świata. Od czasu założenia w 2013 r. w Stanach Zjednoczonych przez kancelarię Andersen Tax LLC stowarzyszenie zwiększyło zasięg na całym świecie i obecnie skupia ponad 13 tys. specjalistów z kancelarii członkowskich i współpracujących w ponad 390 lokalizacjach.

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Wersja źródłowa dostępna na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20221213005172/pl/

Źródło: Andersen Global

KONTAKT:

Megan Tsuei

Andersen Global

tel. 415-764-2700

Źródło informacji: Business Wire


Dystrybucja: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM