Nauka i technologie

Verkada otwiera hub technologiczny w Polsce

SAN MATEO, Kalifornia, 14 grudnia 2022 r. /PRNewswire/ — Firma Verkada, lider w dziedzinie systemów zarządzania budynkami przedsiębiorstw i ich bezpieczeństwa, ogłosiła dzisiaj otwarcie nowego hubu technologicznego w Krakowie. Jest to już ósmy oddział Verkady, założony w ciągu ostatnich dwóch lat.

„Ośrodek ten stanowi kluczowy element rozbudowy naszego międzynarodowego zespołu, który cały czas pracuje nad najnowocześniejszym sprzętem i oprogramowaniem zapewniającym bezpieczeństwo ludzi i mienia w organizacjach – powiedział Martin Hunt, dyrektor techniczny firmy Verkada. – Nasz zespół w Polsce pracować będzie nad całościowymi rozwiązaniami tworzonymi od podstaw – od ideacji i projektu, przez prototypowanie i iterację, po produkcję masową”.

Produkty Verkada projektowane są z myślą o prostocie. Oferta firmy obejmuje kamery monitoringu, systemy kontroli dostępu drzwi, czujniki środowiskowe, alarmy, systemy zarządzania odwiedzającymi oraz procesami przyjmowania i wysyłki przesyłek pocztowych, które działają w oparciu o jedną platformę software’ową w chmurze, zapewniając niezrównany poziom nadzoru wizualnego. Obecnie z platformy korzysta ponad 14 tys. organizacji na całym świecie, w tym przeszło 100 spółek z rankingu Fortune 500.

We wrześniu Verkada ogłosiła finalizację wartej 205 mln USD czwartej rundy (D) finansowania, wskutek której wycena przedsiębiorstwa wzrosła dwukrotnie w stosunku do rundy C finansowania ze stycznia 2019 r. i obecnie wynosi 3,2 mld USD. Verkada zobowiązała się przeznaczyć otrzymany zastrzyk kapitału na zwiększenie zatrudnienia na wszystkich stanowiskach oraz dalszą ekspansję geograficzną, czego najlepszym dowodem jest otwarcie nowego hubu technologicznego w Polsce.

Firma prowadzi już rekrutację w Polsce, poszukując specjalistów m.in. na stanowiska: Firmware Developer, Backend Engineer i Embedded Software Engineer. Lista stanowisk, na które firma prowadzi rekrutację, znajduje się tutaj.

Więcej informacji na temat produktów Verkada i korzyści, jakie przynoszą one klientom, można znaleźć tutaj.

Verkada

Verkada to czołowa platforma bezpieczeństwa fizycznego stworzona dla ochrony ludzi i mienia z zachowaniem prywatności i poufności. Produkty Verkada projektowane są z myślą o prostocie. Oferta firmy obejmuje sześć linii produktowych – kamery monitoringu, systemy kontroli dostępu, czujniki środowiskowe, alarmy, systemy zarządzania odwiedzającymi oraz procesami przyjmowania i wysyłki przesyłek pocztowych – które działają w oparciu o zintegrowaną, bezpieczną platformę software’ową w chmurze, zapewniając niezrównany poziom bezpieczeństwa budynku. Z rozwiązań Verkada w obszarze bezpieczeństwa fizycznego budynków korzysta ponad 14 tys. organizacji w 63 państwach na całym świecie, czerpiąc korzyści z łatwiejszych procesów zarządzania, inteligentnej kontroli i skalowalnych wdrożeń. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.verkada.com.

Logo – https://mma.prnewswire.com/media/1640210/image0_ID_16ac0026ee69_Logo.jpg

Źródło: Verkada

Źródło informacji: PR Newswire

 


Informacja pochodzi z serwisu: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM