Biznes i finanse

Global Media Group kibicuje nowatorskim produktom energetycznym GWM w Australii

BAODING, Chiny, 10 lutego 2023 r. /PRNewswire/ — Całkiem niedawno koncern GWM, jeden z największych producentów samochodów w Chinach, zaprezentował swoje najnowsze produkty wykorzystujące odnawialne źródła energii podczas globalnej imprezy dla mediów w Australii. W trakcie konferencji dyrektor nadzorujący działania GWM w Australii wyczerpująco przedstawił mediom determinację koncernu w rozwoju rynku nowych źródeł energii oraz zagraniczny plan strategiczny ONE GWM dla produktów NEV, w tym budowę międzynarodowego układu badawczo-rozwojowego opartego na ekosystemie nawiązującym do leśnego.

Ponieważ jazda próbna odbywała się w AARC, prestiżowym ośrodku profesjonalnej jazdy próbnej w Melbourne uwzględniającym prawie wszystkie możliwe warunki jazdy w Australii, przeprowadzono wówczas szczegółowe testy dotyczące właściwości jezdnych pojazdu, trwałości, hałasu, systemów kontroli hamowania i trakcji itp.

Model HAVAL H6 HEV został po raz pierwszy wprowadzony na rynek australijski. Rosnąca sprzedaż pozwoliła marce na wpisanie jej na listę zakupów licznych australijskich konsumentów jako modelu hybrydowego. Po zakończeniu jazdy próbnej media zgodnie stwierdziły, że technologia hybrydowa modelu, jako powszechnie uznana i ceniona, będzie silnym wsparciem, dzięki któremu GWM stanie się jedną z głównych marek w Australii.

Seria GWM ORA miała podczas tej imprezy swój australijski debiut. Najnowocześniejszy, modny wizerunek marki i wszechstronne możliwości produktu spowodowały, że GWM ORA zyskała jednogłośne pochwały i uznanie dziennikarzy podczas jazdy próbnej. Z chwilą pojawienia się tych dwóch modeli z napędem elektrycznym przedstawiciele mediów nieustannie robili im zdjęcia – po pierwsze, byli pod wrażeniem ich opływowego kształtu, a następnie przyspieszenia i płynności charakterystycznej dla pojazdów z napędem elektrycznym. Goście nie kryli przekonania, że seria GWM ORA będzie miała ogromny wpływ na australijski rynek nowoczesnych źródeł zasilania.

W Australii, raju dla miłośników jazdy terenowej, GWM TANK300 cieszy się niesłabnącą popularnością. Dziennikarze z zainteresowaniem przyglądali się jego inteligentnym, luksusowym i terenowym osiągom. Wspomniany model spełnił ich oczekiwania i odniósł ogromny sukces we wspinaczce po zboczach i w warunkach brodzenia i całkowicie zasłużył na swoją reputację „luksusowego samochodu terenowego”.

Po zakończeniu imprezy przedstawiciele obecnych na miejscu międzynarodowych mediów nie szczędzili pochwał dla tego przedsięwzięcia. Stwierdzono, że ta intensywna jazda próbna pojazdami GWM wykorzystującymi odnawialne źródła energii dała im możliwość poznania przełomowych technologii w zakresie pojazdów hybrydowych i czysto elektrycznych oraz poczucia siły i pewności siebie GWM na rynku australijskim. Następnie koncern zorganizował konferencję adresowaną do ponad 100 australijskich dealerów, aby jeszcze zwiększyć ich zaufanie.

Na chwilę obecną spółka GWM stworzyła szereg nowych produktów energetycznych na całym świecie, przy czym nowoczesne modele energooszczędne, takie jak seria GWM TANK i seria GWM ORA, pojawią się w Australii w 2023 roku.

Zdjęcia – https://mma.prnewswire.com/media/1999991/image.jpg 

Źródło: GWM

KONTAKT:

Pupu Li

tel. +86-13466544432

e-mail: lipupu@dsconsulting.com 

Źródło informacji: PR Newswire

 


Informacja pochodzi z serwisu: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM