Nauka i technologie

Pewniejsze inwestycje na niepewnym rynku: CoinEx oferuje użytkownikom aktualne informacje o zmianach na rynku

HONG KONG, 10 lutego 2023 r. /PRNewswire/ — Według RAPORTU ROCZNEGO CRYPTO 2022 opublikowanego wspólnie przez CoinEx i ViaBTC Capital w 2023 r. dwie główne kryptowaluty, bitcoin i ethereum, będą nadal podlegać czynnikom niepewności na rynku. Zgodnie z raportem przewiduje się, że pozycja bitcoin będzie nadal podlegać wahaniom wynikającym z niepewnej sytuacji gospodarki globalnej i otoczenia geopolitycznego. Jednocześnie aktualizacja kursu ethereum dokonana na giełdzie szanghajskiej w II kw. 2022 r. pozwoli graczom na odzyskanie aktywów zainwestowanych w ETH w 2020 r. Presja sprzedażowa mająca swoje źródło w tych czynnikach może w perspektywie krótkoterminowej wpłynąć na ceny BTC i ETH.

Aby lepiej zabezpieczyć transakcje na nieprzewidywalnym rynku, użytkownicy kryptowalut muszą uważnie śledzić tendencje, szybko podejmować decyzje inwestycyjne i odpowiednio dostosowywać przyjęte strategie.

Użytkownicy kryptowalut z całego świata mogą uzyskać najświeższe informacje dotyczące tendencji rynkowych za pośrednictwem strony internetowej CoinEx’s [zakładka Rynek]. Należy zwrócić uwagę na fakt, że od uruchomienia zakładki [Rynek] witryna CoinEx nieustająco wprowadza nowe funkcjonalności umożliwiające użytkownikom zapoznanie się z ruchami na rynku w czasie rzeczywistym.

Podstrona [Rynek] obejmuje następujące zakładki:

I. Wykaz walut

W wykazie walut użytkownicy mają możliwość zidentyfikowania docelowej kryptowaluty według własnych preferencji oraz w oparciu o nowe kategorie, takie jakie Holdingi czy Wybrane, oraz różne tagi umożliwiające panoramiczny przegląd ruchów cen i wolumenów obrotu daną walutą.

II. Nowe notowania

Zakładka „Nowe” notowania pozwala użytkownikom na szybkie zapoznanie się z nowymi kryptowalutami notowanymi na CoinEx. W zakładce tej kryptowaluty są ułożone w porządku chronologicznym, według daty notowania, dzięki czemu użytkownicy mogą prześledzić najnowsze pozycje nowych kryptowalut. Użytkownikom udostępniono również informacje dotyczące konkretnych kategorii kryptowalut, co umożliwia im podejmowanie bardziej świadomych decyzji odnoszących się do inwestowania w poszczególne kryptowaluty.

III. Przegląd rynków

Funkcjonalność [Przegląd rynków] to zbiór rankingów kryptowalut w czasie rzeczywistym, tendencji w obrocie oraz archiwalnych danych publikowanych na wszystkich podstronach spełniających wymagania użytkowników. Zakładka Przegląd rynków pozwala użytkownikom zapoznać się ze statystykami w czasie rzeczywistym, między innymi rankingami kryptowalut, rozkładem zamówień, rozkładem zmian cen oraz archiwalną wartością rynkową, dzięki którym użytkownicy zyskują aktualne informacje o tendencjach rynkowych.

Rok 2023 to nie tylko okres niepewnej pozycji kryptowalut, ale też czas pojawienia się nowych kategorii i nowatorskich projektów. Dzięki śledzeniu sytuacji na rynku oraz najnowszych tendencji na bieżąco osoby inwestujące w kryptowaluty mogą zyskać przewagę pierwszego oferenta i podjąć bardziej świadome decyzje. Zakładka [Rynek] strony CoinEx’s, służąca jako jeden z pomostów umożliwiających wzbogacenie się na kryptowalutach, pozwala inwestorom skorzystać z większej liczby możliwości pomimo niepewnej sytuacji rynkowej.

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/1999377/Source_CoinEx.jpg 

Źródło: CoinEx Global Limited

KONTAKT:

e-mail: prcoinex@gmail.com 

Źródło informacji: PR Newswire

 


Źródło dystrybucji: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM