Biznes i finanse

2032 rok: Globalny rynek kreatorów stron – Polska w światowej czołówce

Wzrost kreatorów stron w USA

Raport opublikowany przez Business Growth Reports pokazuje dynamikę wzrostu rynku kreatorów stron internetowych w USA. Raport wycenił rynek na 1,93 miliarda USD w 2021 roku, a przewidywany jest wzrost CAGR 6,7% do 2028 roku, co oznacza, że rynek osiągnie wartość 3,06 miliarda USD. Do 2032 roku wartość rynku ma podwoić się.

Trzech liderów rynku kreatorów stron to Izraelski WIX, Amerykański SquareSpace oraz amerykański GoDaddy. Wycena tych trzech podmiotów wynosi odpowiednio 5,21 miliarda USD, 3,25 miliarda i 12,51 miliarda USD. Szacuje się, że trzej najwięksi uczestnicy rynku posiadają około 50% jego udziałów.

Korzyści płynące z kreatorów stron internetowych

Korzyści płynące z kreatorów stron internetowych są ogromne. Przede wszystkim, możliwość wygenerowania własnej strony internetowej bez znajomości programowania, czyni ten rodzaj narzędzia dostępnym dla każdego. Kolejną zaletą jest szybkość tworzenia stron – mniejsze firmy mogą zaoszczędzić czas i pieniądze wybierając kreator stron internetowych. Dodatkowo, przejrzyste interfejsy kreatorów stron internetowych są intuicyjne i łatwe do opanowania.

 • Tworzenie stron bez znajomości programowania
 • Krótszy czas tworzenia stron
 • Oszczędność czasu i pieniędzy
 • Intuicyjny i przejrzysty interfejs

Kreatory stron internetowych są idealnym rozwiązaniem dla firm, które chcą szybko i łatwo stworzyć swoją stronę internetową, bez konieczności angażowania programistów. Obecnie, kreatory stron są drugim, po WordPressie, najpopularniejszym narzędziem w USA, a dzięki wzrostowi CAGR 6,7% do 2028 roku, możemy spodziewać się, że będą one jeszcze bardziej popularne.

Kreator WebWave – nowa jakość

Kreator WebWave został zaprojektowany z myślą o użytkownikach, którzy chcą łatwo i szybko tworzyć w pełni responsywne strony internetowe. W związku z tym, że jest to otwarte oprogramowanie, każdy może dostosować jego wygląd i funkcjonalność do swoich potrzeb.

WebWave wyróżnia się spośród innych narzędzi tworzenia stron internetowych swoimi rozwiązaniami, takimi jak:

 • Łatwy w użyciu edytor do tworzenia stron internetowych z zaawansowanymi narzędziami HTML i CSS.
 • Przyjazny dla użytkownika interfejs.
 • Możliwość tworzenia stron internetowych w wielu językach.
 • Łatwe zarządzanie zawartością.
 • Funkcje SEO.
 • Możliwość integracji z innymi usługami.

Dzięki tym narzędziom, WebWave stał się jednym z najlepszych narzędzi tworzenia stron internetowych na polskim rynku. Jest to najlepszy wybór dla osób, które chcą tworzyć nowoczesne strony internetowe zgodne z najnowszymi trendami.

WebWave jest stale rozwijany przez zespół specjalistów, którzy starają się zapewnić jak najlepsze wrażenia i doświadczenia użytkowników. Dzięki wsparciu technologicznemu, wsparciu e-commerce i szerokiej gamie narzędzi, WebWave jest jednym z najbardziej przyjaznych dla użytkownika narzędzi do tworzenia stron internetowych na rynku.

WebWave to nowa jakość w tworzeniu stron internetowych. Jeśli chcesz mieć dobrze zoptymalizowaną stronę internetową, bez wydawania fortuny, wypróbuj WebWave. Dzięki temu narzędziu z powodzeniem zbudujesz swoją stronę internetową, która będzie odpowiadać Twoim oczekiwaniom.

Podsumowanie

Kreatorzy stron internetowych stają się coraz bardziej popularnym narzędziem do tworzenia stron. To wszystko dzięki ich łatwości w użytkowaniu i niskim kosztom. Są one o wiele łatwiejsze w użyciu dla przeciętnego użytkownika, zdejmując potrzebę wiedzy technicznej. Oprócz tego są one bardziej opłacalne niż zlecenie strony profesjonaliście. Jednak jedyną wadą jest to, że koszty są zwykle wyższe niż same koszty hostingu. Podsumowując, kreatory stron internetowych są skutecznym i opłacalnym narzędziem do tworzenia stron, które będą wkrótce stanowić podstawę dla tworzenia witryn internetowych.

Jakie są zalety korzystania z kreatora stron internetowych?

Korzystanie z kreatora stron internetowych ma szereg zalet:

 • Łatwa obsługa: Kreatory stron internetowych mogą być używane przez każdego, nawet bez wiedzy technicznej.
 • Oszczędność czasu: Tworzenie stron za pomocą kreatora stron zajmuje znacznie krócej niż tworzenie stron od podstaw lub zatrudnianie profesjonalistów do tego zadania.
 • Koszty: Kreatory stron internetowych są znacznie tańsze w porównaniu do zatrudniania profesjonalistów do tworzenia stron.
 • Bezpieczeństwo: Kreatory stron internetowych zapewniają zabezpieczenia, które zapobiegają atakom hakerskim i innym zagrożeniom.

Kreatory stron internetowych są wysoce wydajnym i efektywnym narzędziem do tworzenia stron internetowych, które będzie się stale rozwijać w przyszłości. To skuteczne narzędzie pozwala na szybkie i bezproblemowe tworzenie stron internetowych w przystępnych cenach. Dlatego też kreatory stron internetowych będą stanowić podstawę tworzenia stron w najbliższych latach.

Raporty na temat globalnych dostawców budowy stron internetowych

Według raportów Research and Markets oraz MarketWatch, w branży budowy stron internetowych obserwuje się szybki wzrost, a jego dynamika będzie się utrzymywać w latach 2023-2028. Wśród głównych graczy na rynku nadal pozostają:

 • WordPress
 • Wix
 • GoDaddy
 • Shopify
 • Weebly
 • Squarespace

Według raportu Digital Journal, wpływ głównych graczy na rynek budowy stron internetowych pozostanie silny, a ich technologia i doświadczenie pozwolą im na dalsze dostosowywanie się do zmieniających się wymagań rynku. Ponadto, wiele firm próbuje przełamać monopol na rynku, wprowadzając nowe produkty i usługi, co pozwala klientom na wybór spośród szerokiego zakresu opcji.

Jako lider w branży budowy stron internetowych, WebWave wspiera swoich klientów, oferując im intuicyjny i zaawansowany system budowy stron internetowych. Nasza innowacyjna platforma pozwala klientom na tworzenie stron internetowych bez konieczności posiadania wiedzy programistycznej. Dzięki szerokiej gamie szablonów, narzędzi i funkcji, naszym klientom łatwo jest tworzyć strony internetowe, które są atrakcyjne i responsywne pod względem wydajności. Ponadto, dostarczamy kompleksowy zestaw narzędzi do tworzenia stron internetowych, które są elastyczne i wygodne w użyciu.

Budowanie stron internetowych staje się coraz łatwiejsze dzięki ciągłemu rozwojowi technologii. Dzięki WebWave klienci mają możliwość tworzenia stron internetowych o najwyższej jakości, przy minimalnym wysiłku i w czasie rzeczywistym, bez konieczności zatrudniania programistów. Niezależnie od wielkości twojej firmy, możesz zbudować profesjonalną i atrakcyjną stronę internetową, która pozwoli Ci uzyskać konkurencyjną przewagę.


Dystrybucja: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM