Nauka i technologie

Microsoft współpracuje z Boosteroidem, aby udostępnić graczom z całego świata nowe możliwości gier

Korzyści dla graczy

Korzyści dla graczy są ogromne. Grając na platformie Boosteroid, gracze zyskają dostęp do najlepszych gier Xbox PC, wszystkich dostępnych tytułów Activision Blizzard i wielu innych gier na PC bez potrzeby kupowania ich za pośrednictwem sklepów internetowych. Grając w ramach usługi Boosteroid, gracze będą mogli wymieniać się grami, nabywać kolekcje gier i grać w gry online z przyjaciółmi, szybciej niż kiedykolwiek.

Dzięki umowie Boosteroid będzie miał dostęp do najlepszych gier Xbox PC, w tym tytułów Activision Blizzard, w najwyższej jakości. Użytkownicy otrzymają dostęp do gier w wersjach dla wszystkich platform, w tym PC, Xbox i Androida.

Korzyści dla programistów

Zawarcie umowy przez Microsoft i Boosteroid da programistom możliwość tworzenia gier na platformę Boosteroid i umożliwienie im wprowadzenia gier na rynek w krótszym czasie. Programiści będą mieli dostęp do innowacyjnych narzędzi i technologii, które pomogą im tworzyć gry na platformę Boosteroid i zwiększyć zasięg i popularność swoich gier.

Firma Boosteroid wykorzysta swoją wiedzę w dziedzinie tworzenia gier, aby umożliwić programistom tworzenie gier, które będą miały większy zasięg i będą dostępne w wielu usługach grania w sieci. W celu wsparcia programistów Boosteroid przygotował listę narzędzi, które ułatwią tworzenie gier na platformę Boosteroid:

 • Narzędzia do tworzenia gier
 • Narzędzia do tworzenia gier na różne platformy
 • Narzędzia do tworzenia gier w wielu językach
 • Narzędzia do monitorowania i raportowania graczy
 • Narzędzia do tworzenia i ulepszania gier

Gry w chmurze są teraz jednym z najpopularniejszych typów gier i są wykorzystywane przez miliony graczy na całym świecie. Wraz z tym partnerstwem Microsoft i Boosteroid będą w stanie zaoferować graczom jeszcze więcej gier i zapewnić programistom lepsze narzędzia i platformę do tworzenia gier. To partnerstwo jest po prostu doskonałe dla wszystkich stron.

Dzięki temu partnerstwu, gracze będą mieli dostęp do szerokiej gamy gier zarówno z Xbox Game Studios, jak i Activision Blizzard. Dodatkowo, programiści będą mieli dostęp do szerokiego wachlarza narzędzi, które pomogą im tworzyć niesamowite gry i zwiększyć zasięg swoich gier.

Jest to jedyny w swoim rodzaju wybór dla graczy i programistów, który pozwoli im czerpać korzyści z gier w chmurze. Zespół Boosteroid uczynił dostęp do gier w chmurze jeszcze bardziej dostępnym dla większej liczby graczy i programistów, dzięki czemu będą oni mogli dzielić się swoimi doświadczeniami z innymi w wyjątkowy sposób.

Udostępnianie gier dla graczy na całym świecie

Firma Microsoft i Boosteroid wspólnie pracują nad zapewnieniem graczom na całym świecie dostępu do gier z platformy Xbox PC. Użytkownicy platformy Boosteroid będą mieli dostęp do gier Activision Blizzard, w tym takich jak Call of Duty. Zaangażowanie Microsoftu w pomoc Ukrainie oraz wspieranie lokalnej społeczności twórców gier może przyczynić się do odnowy gospodarczej kraju.

Udostępnianie gier na wiele urządzeń może zbliżyć graczy na całym świecie i pozwolić im cieszyć się grami w ich ulubionym środowisku. Dzięki zaangażowaniu Microsoftu i Boosteroidu w inicjatywę umożliwiającą dostęp do gier, gracze mają większy wybór niż kiedykolwiek wcześniej.

Plusy udostępniania gier

Udostępnianie gier ma wiele zalet, w tym:

 • Gracze mogą cieszyć się ulubionymi tytułami na dowolnym urządzeniu.
 • Użytkownicy platformy Boosteroid będą mieli dostęp do gier Activision Blizzard.
 • Inwestycje w odnowę gospodarczą Ukrainy będą wspierane przez Microsoft.

Udostępnianie gier za pośrednictwem platformy Boosteroid daje graczom szansę cieszenia się tytułami, które niegdyś były dostępne tylko dla niewielkiej grupy osób. To przynosi nam jedną wspólną pasję – grę.

Innowacyjne rozwiązania Boosteroid

Boosteroid oferuje niezwykle innowacyjne rozwiązania dla graczy. Platforma oferuje kompleksowy zestaw narzędzi do gier, w tym dostosowanie konta, zarządzanie zapisami gry, tworzenie grup i forów dyskusyjnych, a także kontrolę rodzicielską. Użytkownicy mogą skonfigurować swoje konta w celu uzyskania dostępu do wybranych gier i ich zapisów. Platforma zapewnia również użytkownikom dostęp do sieci społecznościowych, takich jak Facebook, Twitter, LinkedIn i Instagram, w celu wymiany informacji i opinii na temat gier oraz ich ulepszeń.

Boosteroid oferuje również szeroką gamę środków bezpieczeństwa, w tym blokadę określonych witryn internetowych, ochronę przed wirusami, zabezpieczenia wykrywające nieautoryzowane połączenia, a także zabezpieczenia przed phishingiem. Użytkownicy mogą kontrolować swoje konta za pomocą kodów PIN, haseł i innych metod uwierzytelniania. Dodatkowo, platforma udostępnia graczom wirtualne środowisko do gry, które można udostępnić znajomym, aby grać online.

Podsumowanie

Boosteroid zapewnia graczom szeroką gamę innowacyjnych i bezpiecznych narzędzi do gier, w tym dostosowanie konta, zarządzanie zapisami gry, tworzenie grup i forów dyskusyjnych, a także kontrolę rodzicielską. Platforma oferuje również szerokie możliwości społecznościowe, dzięki czemu użytkownicy mogą wymieniać się opiniami i informacjami. Dodatkowo, Boosteroid wspiera graczy w procesie tworzenia wirtualnych środowisk do gry, umożliwiając im gry z innymi.

W celu zwiększenia swojej przewagi konkurencyjnej, Boosteroid stale wdraża nowe funkcje i usługi, w tym usługi strumieniowania gier z komputerów Mac, Chromebooków, przystawek telewizyjnych na Androida i telewizorów LG. Jest to doskonały przykład innowacyjnych rozwiązań opracowanych przez zespół ukraińskich deweloperów działających w trudnych warunkach.

Boosteroid jest zaliczany do jednej z najszybciej rozwijających się firm hostingowych w kraju. Jest to jeden z najbardziej zaawansowanych systemów, jeśli chodzi o wydajność i wsparcie dla graczy. Co ciekawe, firma została założona przez trzech młodych Ukrainców, którzy wyszli na prostą i stworzyli swój osobisty system hostingowy do gier. Boosteroid oferuje pełne wsparcie dla produktów Microsoftu i NVIDII, a także wsparcie dla graczy w postaci aplikacji mobilnej, która pomaga użytkownikom korzystać z platformy.

Wyjątkowe możliwości dla ukraińskich graczy

Ukraińscy gracze mają teraz dostęp do wyjątkowych możliwości, które są dostępne tylko dla nich. Obejmują one:

 • Dostęp do najnowszych gier
 • Najwyższej jakości usługi hostingowe
 • Niskie opłaty za korzystanie z oprogramowania
 • Bezpłatne aplikacje mobilne i platformy

Ukraiński rynek gier wideo ewoluował w ciągu ostatnich lat i z pewnością będzie się dalej rozwijać i stawać się jeszcze bardziej konkurencyjny. Dzięki nowym partnerstwom i technologii, ukraińscy gracze będą mieli dostęp do jeszcze lepszych doświadczeń z gry.

Jednym z najlepszych sposobów na wykorzystanie tych nowych możliwości jest skorzystanie z platformy Boosteroid. Platforma ta oferuje graczom dostęp do wysokiej jakości usług hostingowych, a także do najnowszych gier i aplikacji mobilnych. Wszystko to sprawia, że gracze mogą korzystać z gier na najwyższym poziomie.

Korzystanie z usług hostingowych, takich jak Boosteroid, jest jednym z najlepszych sposobów na zapewnienie sobie wyjątkowych doświadczeń z gry i uzyskanie dostępu do najnowszych gier na rynku. Dzięki temu ukraińscy gracze będą mogli cieszyć się najlepszymi grami wideo w najwyższej jakości.

Dzięki wszystkim tym zmianom i dostępowi do wyjątkowych możliwości, ukraińscy gracze mają teraz możliwość uzyskania dostępu do najlepszych grami wideo na rynku i cieszyć się wyjątkowymi doświadczeniami z gry. Niezależnie od tego, czy są to nowe gry, czy starsze tytuły, ukraińscy gracze będą mieli dostęp do najlepszych i najbardziej wciągających gier wideo.

Dzięki wsparciu Microsoftu i NVIDII oraz usługom, takim jak Boosteroid, ukraińscy gracze będą mieli możliwość cieszenia się jeszcze lepszymi doświadczeniami z gry. Platforma ta zapewni im dostęp do wyjątkowych możliwości, dzięki którym będą mogli cieszyć się najlepszymi grami wideo, jakie można dziś znaleźć na rynku.

Boosteroid & Microsoft – wspólna przyszłość grania w chmurze

Boosteroid i Microsoft współpracują w celu stworzenia przyszłości gier z chmury. Obie firmy uważają, że towarzyszące temu technologie, takie jak wirtualne centra danych, są przyszłością gier wideo. Współpracując, oferują użytkownikom możliwość grania w gry i korzystania z aplikacji na wielu platformach i urządzeniach.

Boosteroid i Microsoft współpracują w celu wykorzystania najnowocześniejszych technologii do obsługi gier wideo. Wielka infrastruktura Boosteroid obejmuje 12 centrów danych w Europie i 6 centrów danych w USA, zapewniając niskie opóźnienia dla milionów użytkowników na całym świecie. Platforma Boosteroid wykorzystuje sprzęt specjalnie przygotowany we współpracy z ASUS i Intel.

Oprócz samych usług stremingowych, Microsoft oferuje Boosteroidowi wsparcie w dziedzinie rozwoju technologicznego, w tym w zakresie usług chmurowych Azure, sztucznej inteligencji i aplikacji internetowych.

Korzyści dla użytkowników

Dzięki współpracy obu firm użytkownicy będą mogli korzystać z najnowocześniejszych usług grania w chmurze, dzięki czemu będą mogli grać w gry na prawie każdym urządzeniu, od komputera PC do Smart TV. Korzyści dla użytkowników obejmują:

 • Brak konieczności instalowania gier na urządzeniu
 • Niskie opóźnienia, dzięki zaawansowanej sieci serwerów
 • Możliwość grania w gry na wielu platformach i urządzeniach
 • Zaawansowane usługi chmurowe Microsoft

Boosteroid i Microsoft współpracują, aby zapewnić użytkownikom dostęp do najnowocześniejszych usług grania w chmurze. Współpraca obu firm daje szansę na dalszy rozwój w dziedzinie gier wideo i technologii chmury. Współpraca ta ma na celu zapewnienie użytkownikom dostępu do najnowocześniejszych technologii gier wideo i przyspieszenie procesu tworzenia nowych i zaawansowanych gier.

Granie w chmurze to przyszłość gier komputerowych, a współpraca Boosteroid i Microsoft jest krokiem we właściwym kierunku. Obie firmy współpracują, aby zapewnić użytkownikom dostęp do najnowocześniejszych technologii gier wideo i gier w chmurze, zapewniając niezapomniane wrażenia z gry i wygodę użytkowania. Ta współpraca ma na celu stworzenie przyszłości gier z chmury.

Kontakt z Microsoft

Dziennikarze i analitycy, którzy chcą uzyskać dodatkowe informacje, wiadomości i perspektywy firmy Microsoft mogą skontaktować się z centrum wiadomości Microsoft pod adresem http://news.microsoft.com.

Osoby do kontaktu z zespołem szybkiego reagowania Microsoft znajdą na stronie: http://news.microsoft.com/microsoft-public-relations-contacts.

Dostępne opcje

 • Centrum Wiadomości Microsoft – dostępne informacje, wiadomości i perspektywy firmy Microsoft
 • Zespół Szybkiego Reagowania Microsoft – skontaktowanie się z osobami wymienionymi na stronie
 • PR Newswire – informacje, które pochodzą z PR Newswire

Zapoznaj się z informacjami, aby poznać najnowsze informacje i wydarzenia w firmie Microsoft. Dzięki nim Twoje działania będą bardziej skuteczne i wygodne.


Źródło dystrybucji: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM