Biznes i finanse

Milliken andamp; Company: Prowadząc etyczny biznes na świecie w 2023 roku


Integracja i współpraca między regionami, szczególnie w okresach kryzysowych, takich jak wojna w Ukrainie, daje większe szanse na osiągnięcie zamierzonych celów – zwracali uwagę uczestnicy sesji plenarnej „Polityka spójności a kierunki rozwoju współczesnych regionów” odbywającej się podczas VIII Europejskiego Kongresu Samorządów.

SPARTANBURG, Karolina Południowa–(BUSINESS WIRE)– Po raz siedemnasty z rzędu spółka Milliken & Company, globalny producent zróżnicowanej gamy wyrobów, została uznana przez Ethisphere, lidera w definiowaniu i rozwijaniu standardów etycznych praktyk biznesowych, za jedną z najbardziej etycznych firm na świecie w 2023 r. Firma Milliken jest jednym ze 135 zdobywców tego tytułu wywodzących się z 19 krajów i 46 branż oraz jedną z zaledwie sześciu firm, które plasują się w rankingu najbardziej etycznych firm na świecie co roku, od momentu ufundowania nagrody w 2007 r.

Ta informacja prasowa zawiera multimedia. Pełna treść informacji prasowej znajduje się tutaj: https://www.businesswire.com/news/home/20230313005082/pl/.

„W Milliken kierujemy się zasadą właściwego postępowania – powiedział Halsey Cook, prezes i dyrektor generalny Milliken & Company. – Czujemy się zaszczyceni ponownym uhonorowaniem naszej firmy i jesteśmy dumni z silnego poczucia uczciwości, które przyświeca działaniom naszego globalnego zespołu”.

Pięć podstawowych wartości firmy Milliken

 • Uczciwość
 • Doskonałość
 • Innowacyjność
 • Zrównoważony rozwój
 • Ukierunkowanie na człowieka

Mając na uwadze ochronę środowiska naturalnego, firma Milliken stara się wypracowywać innowacyjne rozwiązania w zakresie zrównoważonego rozwoju. Wynikiem tego jest wprowadzenie ścieżki w kierunku neutralności emisyjnej do 2050 r. i konsekwentne stosowanie celów SBTi.

Do 2025 r. firma Milliken zamierza zmniejszyć swoje zużycie energii i wody o 25%, zwiększyć liczbę produktów zgodnych z wymogami zrównoważonego rozwoju o 30%, zmniejszyć zużycie materiałów wyjściowych i odpadów produkcyjnych o 20%. Ponadto, Milliken będzie kontynuował wspieranie działań wspierających społeczności lokalne, w których działa.

Dzięki zaangażowaniu w działania zrównoważonego rozwoju, firma Milliken nie tylko udowadnia swoje przywiązanie do dbania o środowisko, ale także wprowadza innowacyjne produkty i usługi, które pozytywnie wpływają na społeczności i zapewniają zrównoważony rozwój w przyszłości.

Zaangażowanie Milliken w zrównoważony rozwój jest dowodem na to, że firma jest odpowiedzialna i wrażliwa na środowisko naturalne. Jest to także doskonała okazja do wypracowania wspólnych standardów w zakresie rozwoju i działań na rzecz ochrony środowiska.

Milliken & Company

Milliken & Company, jeden z najbardziej etycznych przedsiębiorstw na świecie, to globalny producent innowacyjnych materiałów i rozwiązań technologicznych, które zmieniają życie ludzi. Firma została założona w 1865 r., aby wspierać wszystkie branże, w tym produkty tekstylne, chemiczne, tworzywa sztuczne, specjalne materiały i usługi doradcze.

Milliken & Company jest nieustannie w trakcie wspierania wszystkich swoich interesariuszy, w tym rodzin, pracowników i lokalnych społeczności, w których działa firma. Wspiera także środowisko, zachęcając innych do wprowadzania zrównoważonych rozwiązań w swoich przedsięwzięciach. Milliken & Company wspiera również wiele inicjatyw wspierających zrównoważony rozwój, w tym:

 • Redukcja zużycia energii i wody
 • Popieranie rozwoju lokalnych społeczności
 • Zmniejszenie wytwarzania odpadów
 • Popieranie działań mających na celu zwalczanie zmian klimatycznych

Milliken & Company to przykład przedsiębiorstwa, które z sukcesem łączy w sobie etykę biznesu i zrównoważony rozwój, co w połączeniu z rozsądnym zarządzaniem i wspieraniem interesariuszy pozwala jej na osiągnięcie sukcesu. Milliken & Company zamierza nadal wspierać społeczności i środowisko, w których działa, w celu wzmocnienia swojej pozycji jako jednego z najbardziej etycznych przedsiębiorstw na świecie.

Firma Milliken & Company jest nie tylko świadoma swoich obowiązków w stosunku do społeczności, w których działa, ale także jest zobowiązana do zapewniania zrównoważonego i zgodnego z etyką biznesu rozwoju. Milliken & Company jest zdecydowanie zaangażowana w działania mające na celu ochronę środowiska i wspieranie społeczności wokół niej, co czyni ją jednym z najbardziej etycznych przedsiębiorstw na świecie.

Ethisphere Institute jest bardziej niż tylko instytutem

Ethisphere Institute to międzynarodowa organizacja, która promuje zasady zrównoważonego biznesu na całym świecie. Założyciele Ethisphere Institute wierzą, że wszyscy powinniśmy pracować dla lepszego świata, a ich celem jest wspieranie ludzi i organizacji, które angażują się w dążenie do tego celu. Instytut wspiera swoich członków poprzez badania, raporty, programy szkoleniowe i nagrody.

Milliken & Company wyróżniony przez Ethisphere Institute

Milliken & Company jest dumna, że została wyróżniona przez Ethisphere Institute jako jedna z najbardziej etycznych firm na świecie. Firma została wyróżniona za swoje globalne zaangażowanie w zrównoważony biznes, zrównoważoną produkcję, zarządzanie ryzykiem, działania na rzecz społeczności i dbałość o interesy klientów.

Milliken & Company przykłada wagę do promowania odpowiedzialnego postępowania w biznesie. Dzięki takim działaniom firma jest w stanie oferować produkty i rozwiązania najwyższej jakości, które są odpowiedzialnie, społecznie i środowiskowo zrównoważone. Poniżej wymieniono niektóre z kluczowych zasad stosowanych przez Milliken & Company:

 • Upsilon Global Citizenship – zobowiązanie do ponoszenia odpowiedzialności za wpływ na społeczność lokalną i globalną.
 • Zrównoważone innowacje – wprowadzanie innowacji produktowych i procesów produkcyjnych, które pozytywnie wpływają na środowisko.
 • Zarządzanie ryzykiem – zapewnienie, że produkty i procesy są bezpieczne dla ludzi i środowiska.
 • Badania i Rozwój – ciągłe inwestowanie w innowacje produktowe i procesy produkcyjne.

Milliken & Company będzie kontynuowało swoje dążenie do stworzenia lepszego świata poprzez przestrzeganie zasad etycznego biznesu, zrównoważonych innowacji i zarządzania ryzykiem. Bardzo ważne jest dla nas, abyśmy mogli dostarczać naszym klientom produkty i rozwiązania zgodne z ich oczekiwaniami i wymaganiami, wykraczające poza najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa. Poprzez nasze działania chcemy pomóc w tworzeniu lepszego świata dla obecnych i przyszłych pokoleń.

Milliken & Company stale wspiera postawy i wartości, które są niezbędne do budowania przyjaznego i zrównoważonego środowiska. Przyłącz się do nas i wspólnie twórzmy lepszy świat!

Zastosowanie tego zawiadomienia

Niniejsze zawiadomienie można wykorzystywać w różnych sytuacjach w celu wyjaśnienia celu i zastosowania.

Przykłady zastosowania

 • Informacja dla osób, które chcą wykorzystać tekst źródłowy w języku źródłowym.
 • Tłumaczenie tekstu źródłowego dla celów orientacyjnych.
 • Informacja o tym, jaka wersja jest skuteczna prawnie.

Należy zauważyć, że zawartość tego zawiadomienia może ulec zmianie w zależności od potrzeb sytuacji. Zawsze należy sprawdzać aktualną wersję, aby mieć pewność, że wykorzystuje się właściwe informacje.


Pochodzenie informacji: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM