Biznes i finanse

Amazon.pl rozświetlił niebo największym w Polsce pokazem dronów z okazji nadchodzącego Prime Day

Amazon.pl zorganizował w Warszawie widowiskowy pokaz dronów z okazji zbliżającego się Amazon Prime Day – jednego z największych festiwali okazji Amazon.pl dla klientów Prime, który odbędzie się już 16 i 17 lipca.

To pierwszy w Polsce interaktywny pokaz dronów, który przyciągnął ogromne tłumy widzów na warszawskie bulwary w okolicy Centrum Nauki Kopernik i nowej kładki na Wiśle.

29 czerwca Amazon.pl zorganizował pokaz dronów, aby uczcić nadchodzący Prime Day – największy festiwal promocji w sklepie Amazon.pl, który odbędzie się 16 i 17 lipca. Klienci Prime będą mieli ekskluzywny dostęp do tysięcy produktów, w tym od globalnych i lokalnych marek.

Pokaz dronów rozpoczął się po zmierzchu i obejmował 260 dronów, które oświetliły nocne niebo nad Warszawą różnymi wizualizacjami i układami. To największe wydarzenie tego rodzaju w Polsce, a także pierwsze, które wykorzystało interaktywny kod QR. Podczas finału drony ułożyły się w kod QR, który po zeskanowaniu przeniósł widzów do specjalnego filmu z udziałem aktora Cezarego Pazury, zachęcającego do wzięcia udziału w nadchodzącym wydarzeniu Prime Day.

„Z okazji trzeciego Prime Day w Polsce przygotowaliśmy to specjalne widowisko, by pokazać, jak Amazon.pl nieustannie stara się zachwycać swoich klientów poprzez oferowanie im innowacyjnych rozwiązań i zapadających w pamięć doświadczeń – mówi Katarzyna Ciechanowska-Ciosk, Country Leader Amazon.pl. – Ten wyjątkowy pokaz pozwolił nam podzielić się w niezapomniany sposób radością z okazji nadchodzącego Prime Day. Wierzymy, że właśnie wspólne świętowanie sprawia, że Prime Day jest tak wyjątkowym wydarzeniem dla wszystkich klientów Prime”.

Prime Day to coroczne wydarzenie zakupowe na Amazon.pl, podczas którego klienci Amazon Prime mają dostęp do tysięcy okazji na produkty od globalnych i lokalnych marek ze wszystkich kategorii. Dostawy produktów z logo Prime są szybkie, darmowe i nielimitowane, niezależnie od wartości zamówienia, za jedyne 49 zł rocznie.

Aby wziąć udział w Prime Day, można dołączyć do Amazon Prime w ramach 30-dniowego okresu próbnego na stronie amazon.pl/primeday i skorzystać z okazji. Każdy zainteresowany może skorzystać z tej okazji, niezależnie od tego czy jest już członkiem Amazon Prime czy nie.

Zaplanowany na 16 i 17 lipca tegoroczny Prime Day to doskonała okazja dla klientów Prime, aby zaoszczędzić podczas wakacyjnych zakupów. Dzięki szerokiemu wyborowi produktów, każdy znajdzie coś idealnego dla siebie.

Korzystaj z codziennych korzyści z Amazon Prime

Abonenci Prime mają dostęp do najlepszych produktów i rozrywki w Amazon, w tym nielimitowanych, szybkich i darmowych dostaw milionów produktów ze sklepu Amazon.pl, obszernego katalogu filmów i seriali w Prime Video, darmowych gier w Prime Gaming oraz wyjątkowych wydarzeń zakupowych. Można wypróbować Prime za darmo przez 30 dni na stronie Amazon.pl/prime. Po okresie próbnym Prime jest dostępny za jedyne 49 zł rocznie lub 10,99 zł miesięcznie.


Dystrybucja: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM