Nauka i technologie

Debata w Forum Nowej Myśli: Czy myślenie ma przyszłość?

15 czerwca 2023 roku w Auli A Collegium Civitas, na XII piętrze PKiN, o godzinie 18:00 odbędzie się debata. Dyskusję poprzedzi panelowa rozmowa, której gośćmi będą: prof. dra hab. Tadeusz Gadacz – filozof i wykładowca Collegium Civitas, Agnieszka Korytkowska – reżyserka teatralna i filmowa, Tomasz Lipiński – muzyk rockowy oraz Karolina Kurek-Suwała – studentka studiów magisterskich w Collegium Civitas, aktywna w Kole Socjologii CC, pasjonatka fotografii. Dyskusję poprowadzi red. Mikołaj Lizut.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą wziąć udział w tym interesującym spotkaniu!

15 czerwca 2023 roku odbędzie się wyjątkowa debata w Auli A Collegium Civitas. Dyskusja mająca miejsce na XII piętrze PKiN, będzie poprowadzona przez red. Mikołaja Lizuta, a jej gośćmi będą: prof. dra hab. Tadeusz Gadacz, Agnieszka Korytkowska, Tomasz Lipiński oraz Karolina Kurek-Suwała. Każdy z nich wniesie swoje unikalne spojrzenie na dane zagadnienie, a wszystkich serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu!

Spotkanie zacznie się o godzinie 18:00. Oczekujemy na Państwa obecność!

Zapraszamy na Forum Nowej Myśli, które odbędzie się w dniu 16.06.2023 r. w sali nr. 214 Collegium Civitas przy ul. Szkolnej 5 w Warszawie. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18.00.

Celem Forum Nowej Myśli jest poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań na bieżące problemy społeczne. Dyskusja będzie prowadzona w formie panelu z udziałem ekspertów z różnych dziedzin.

Zapraszamy do wzięcia udziału w Forum Nowej Myśli! To wspaniała okazja do wymiany myśli oraz zdobycia cennych doświadczeń.

Zapewniamy Państwu niezapomnianą atmosferę dyskusji, a także możliwość skorzystania z poczęstunku po zakończeniu wydarzenia.

Aby wziąć udział w Forum Nowej Myśli należy dokonać rejestracji na stronie: https://evenea.pl/pl/wydarzenie/forumnowejmysli2023. Zgłoszenia należy przesłać najpóźniej do dnia 15.06.2023 r. do godz. 12.00.

Wydarzenie odbędzie się 16.06.2023 r. w sali nr. 214 Collegium Civitas przy ul. Szkolnej 5 w Warszawie. Prosimy o przybycie minimum 10 minut wcześniej w celu pobrania identyfikatora z recepcji Collegium Civitas (XII piętro, wjazd srebrnymi windami). Po zakończeniu spotkania identyfikator należy zwrócić w recepcji. Organizator nie gwarantuje możliwości wejścia osobom, które nie przesłały zgłoszenia. Szatnia, dostępna na poziomie 1, jest czynna dla gości Collegium Civitas do godz. 20:30.

Forum Nowej Myśli to okazja do dzielenia się swoimi pomysłami, rozmowy z ekspertami oraz poznania nowych ludzi. Zgromadźmy się wspólnie, aby znaleźć nowe rozwiązania na bieżące problemy społeczne!

Serdecznie zapraszamy na Forum Nowej Myśli! Nie może Was zabraknąć!


Wiadomości dystrybuowane przez: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM