Zdrowie i styl życia

Gliwice: Wodna rozrywka dla całej rodziny!

Pierwszy czerwca gliwiccy najmłodsi dostali idealny prezent na Dzień Dziecka. Park Chopina wzbogacił się o wodny plac zabaw, który okazał się być niesamowitym hitem. Na pluskających się w wodzie miłośników czekają tryskacze w formie kolorowych palm, wiaderka, parasola czy barwnego tunelu. To miejsce zapewnia mnóstwo świetnej zabawy i doskonałej rozrywki!

Kąpielisko jest pięknym miejscem wyposażonym w przebieralnie i parking rowerowy. Są tu także obrotowe leżaki, dzięki którym opiekunowie mogą mieć kontrolę nad dziećmi. Dla fanów pluskania czeka tu wiele atrakcji, takich jak: tryskający wodą tunel z kręgów, dwie palmy, wiaderka, parasol, armatka, dysze i kolorowe prysznice. Wszystkie wyposażenia są łatwo dostępne dzięki oznakowanym i wyłożonym płytami antypoślizgowymi brodzikom.

Woda w kąpielisku jest czysta i zadbana, dzięki procesom filtracji i dezynfekcji. Temperatura wody odpowiada temperaturze ciała, co pozwala na komfortowe korzystanie z atrakcji bez obaw o przeziębienie. Przybywający tu ludzie mają pewność, że zapewniony im jest najwyższy poziom bezpieczeństwa i higieny.

Atrakcją brodzika, jest jego unikalna powierzchnia 104 m2, która składa się z części trawiastej oraz wybrukowanej. Z myślą o komforcie jego użytkowników, zamontowano prysznice zewnętrzne, przebieralnie, leżaki obrotowe oraz ławki dla rodziców. Ponadto, zadbano również o parkingi rowerowe, sanitariaty dla osób z niepełnosprawnościami oraz oświetlenie. Całość terenu została ogrodzona i zostało dostosowane do potrzeb wszystkich grup wiekowych.


Treść pochodzi z serwisu: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM