Biznes i finanse

Kaiyi Auto udowadnia, że inwestycja w nową energię wypłaca się: Wyniki strategii opublikowane w rocznicę jej wdrożenia

Organizatorzy „Rozgrzewek z Funduszami Europejskimi” rozpowszechniają wiedzę o potencjalnych możliwościach jakie oferują Fundusze Europejskie dla Małopolski w latach 2021-2027. Spotkania te są okazją do wymiany doświadczeń i odpowiedzi na nurtujące pytania dotyczące wykorzystania środków unijnych. Uczestnicy zdobywają niezbędne informacje dotyczące projektów i dzielą się doświadczeniami z innych regionów.

12 czerwca 2023 roku, w mieście Yibin odbyła się Międzynarodowa Konferencja Sektora Akumulatorów (World Power Battery Conference). Spotkanie było poświęcone wyłącznie ekologicznej energii, a tematem przewodnim było „Nowa ekologiczna moc, światowa nowa energia”. Firma Kaiyi Auto wystąpiła z prezentacją trzech nowych platform technologicznych opracowanych zgodnie z „koncepcją Yi”, a także pięciu nowych produktów, w tym X7 PHEV, HH11 oraz HH12.

Koncepcja Yi stanowi idealne tło dla strategii firmy Kaiyi w zakresie nowych źródeł energii. Przyjęcie przez nią młodego nastawienia i sposobu myślenia użytkowników ma na celu uzyskanie optymalnej równowagi, zaspokajając jednocześnie potrzeby użytkowników i wizję firmy. W celu realizacji tej strategii firma Kaiyi opracowała trzy platformy technologiczne – i-FA, i-EA i i-XA – na bazie których zostanie wprowadzonych na rynek 11 serii obejmujących 23 produkty zasilane nowymi źródłami energii w ciągu następnych pięciu lat.

Koncepcja Yi pozwala firmie Kaiyi na wyprzedzanie obecnych trendów i na wprowadzanie nowych produktów zasilanych nowymi źródłami energii. Dzięki trzem platformom technologicznym – i-FA, i-EA i i-XA – firma będzie w stanie wprowadzić na rynek 11 serii obejmujących 23 produkty w ciągu najbliższych pięciu lat. Poprzez uwzględnienie potrzeb użytkowników i wizji organizacji, firma Kaiyi będzie w stanie zapewnić doskonałą równowagę między komfortem użytkowników a trwałością produktu.

Następnym produktem jest X7 PHEV-S, który jest oparty na platformie i-EA. Jest wyposażony w silnik hybrydowy 2,5T. Zasięg pojazdu zasilanego wyłącznie napędem elektrycznym wynosi 320 km, a po zastosowaniu pełnego napędu zasięg ten wynosi 1500 km.

Aby umożliwić większą mobilność, firma wprowadziła dwa nowe produkty zasilane energią słoneczną. Solarmobil X7 jest wyposażony w panele słoneczne i akumulatory, które zapewniają zasięg do 260 km w trybie elektrycznym. X7 Solarmobil-S jest wyposażony w większe panele słoneczne i akumulatory, które zapewniają zasięg do 320 km w trybie elektrycznym.

Nowe produkty zasilane nowymi źródłami energii będą dostępne na rynku globalnym. Te produkty zapewnią wyższą wydajność, niższe emisje i mniejsze koszty eksploatacji. Firma jest zdecydowana, aby dostarczyć nowe innowacyjne produkty, które będą wspierać zrównoważony rozwój motoryzacji.

Firma opracowała szereg technologii wykorzystujących nowe źródła energii, w tym technologię hybrydową, energii słonecznej i akumulatorową, które zostały wykorzystane w tych pięciu nowych produktach.

W celu zapewnienia najwyższych standardów wydajności i jakości oraz zgodności z wymogami rynku globalnego, produkty te zostały przetestowane na wszystkich szerokościach geograficznych i w różnych warunkach pogodowych.

Firma jest przekonana, że nowe produkty zasilane nowymi źródłami energii, które zostaną zaprezentowane na konferencji, pozwolą na zapewnienie zrównoważonego rozwoju motoryzacji na rynku globalnym.

HH11/12 to flagowy model samochodu elektrycznego zbudowanego na platformie i-EA, który dostępny jest w wariancie trzydrzwiowym lub pięciodrzwiowym. Model ten wyposażony jest w podwójny ekran HD 10,25+7 cali, system bezkluczykowy, system dostosowany do ruchu lewostronnego oraz inne możliwości konfiguracji. Co więcej, samochód ten zapewnia do 400 km przejechanej trasy wyłącznie na napędzie elektrycznym.

Tencent, chiński gigant technologiczny, połączył siły z Kaiyi Auto, aby wspierać innowacje w zakresie technologii energetycznych. Obie firmy zobowiązały się do współpracy w zakresie rozwoju nowych technologii i produktów, a także wspierania inwestycji i komercjalizacji w zakresie projektów dotyczących nowych energii. Tencent zobowiązał się również do wsparcia w zakresie promowania i rozpoznawania marki Kaiyi Auto w Chinach.

W roku 2025 Kaiyi wprowadzi na rynek trzy nowe modele samochodów zasilanych nowymi źródłami energii: SUV-y jako główny wzorzec, modele A00 jako uzupełniający i nową platformę SUV z możliwością rozbudowy, stanowiącą wzorzec podstawowy.

Kaiyi Auto właśnie ogłosiło wyniki swojej jubileuszowej konferencji dotyczącej strategii w zakresie nowych źródeł energii. Zdjęcie z tego wydarzenia można zobaczyć pod adresem: https://mma.prnewswire.com/media/2098246/Kaiyi_Auto_new_energy_strategy_anniversary_results_release.jpg.


Źródło: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM