Nauka i technologie

Mazowsze – Przyszłość Twojego Start-upu

Samorząd województwa mazowieckiego ogłasza konkurs innowacyjnych startupów – „Startuj z Mazowsza”. Wyróżnieni w trzech kategoriach otrzymają aż 30 tys. zł! Jest to wspaniała okazja dla młodych przedsiębiorców, aby rozwinąć skrzydła i wznieść się na wyżyny biznesu.

Konkurs skierowany jest do kreatywnych osób, tworzących nowe technologie, produkty i usługi, które mogą przyczynić się do wzrostu gospodarczego i rozwoju społecznego całego Mazowsza. Jak podkreśla marszałek Adam Struzik, w ten sposób młode firmy mogą rozwijać i promować swoje projekty: „Konkurs jest solidną platformą dla naszych lokalnych talentów. Pozwala na zaprezentowanie szerszemu gronu odbiorców innowacyjnych, kreatywnych pomysłów. Tym samym ułatwia też budowanie sieci kontaktów i tworzenie bazy klientów”.

Udział w konkursie może wziąć każdy przedsiębiorca, którego startup działa na rynku nie dłużej niż 3 lata. Do wyboru są 3 kategorie: INNO-TECH, SOCIAL IMPACT oraz START. Finaliści zostaną ocenieni przez ekspertów biznesu, technologii i innowacji, a najlepsi otrzymają nagrody finansowe do 30 tys. zł, a także wsparcie partnerów konkursu i medialne. Dziesięciu finalistów zaprezentuje swoje projekty na stoisku wystawienniczym w październiku 2023 r.

Dla przedsiębiorców szukających nowych możliwości i wsparcia, konkurs jest szansą na zaprezentowanie swojego rozwiązania. To idealne miejsce, aby pokazać swoje umiejętności i zdobyć cenne wsparcie finansowe i medialne.

Jeśli jesteś przedsiębiorcą, którego startup działa na rynku mniej niż 3 lata, to nadszedł czas, aby wziąć udział w konkursie. Możesz wybrać jedną z 3 kategorii: INNO-TECH, SOCIAL IMPACT lub START. Weź udział w konkursie i zdobądź szansę na zwycięstwo oraz cenne nagrody finansowe i medialne.

„>>Startuj z Mazowsza<< pomoże przedsiębiorcom docenić ich własną unikalną wartość, na której będą budować przewagę konkurencyjną oraz zmobilizuje ich to do dalszego rozwoju firmy. Być może nawet do spełnienia marzenia, jakim z pewnością dla wszystkich innowacyjnych firm jest stanie się firmą-unicornem, czyli startupem wycenianym na 1 mld dolarów” – dodaje Aleksandra Szwed, zastępca dyrektora Departamentu Rozwoju Regionalnego i Funduszy Europejskich w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego w Warszawie.

Termin składania zgłoszeń upływa 24 lipca br. Więcej informacji o programie Startuj z Mazowszem znajdziesz na stronie https://innowacyjni.mazovia.pl/dzialania/startuj-z-mazowsza.html.

Aby wziąć udział w programie Startuj z Mazowszem, składaj zgłoszenia do 24 lipca. Więcej informacji i wszystkie wymagane dokumenty znajdziesz na stronie https://innowacyjni.mazovia.pl/dzialania/startuj-z-mazowsza.html.

Jeśli chcesz skorzystać z programu Startuj z Mazowszem, złóż swoją aplikację do 24 lipca. Więcej szczegółów znajdziesz na stronie https://innowacyjni.mazovia.pl/dzialania/startuj-z-mazowsza.html.

Nie zwlekaj i złóż swoje zgłoszenie do 24 lipca, aby móc wziąć udział w programie Startuj z Mazowszem. Więcej informacji znajdziesz na stronie https://innowacyjni.mazovia.pl/dzialania/startuj-z-mazowsza.html.


Pochodzenie informacji: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM