Biznes i finanse

kredytowy „Czas na zmiany: Zwiększ limit kredytowy już dziś!

E.ON Polska przypomina, że czas na składanie oświadczeń o zwiększeniu limitu zużycia energii elektrycznej wygaśnie już 30 czerwca. Zachęca klientów do jak najszybszego złożenia wniosku.

Tarcza Solidarnościowa zapewnia stałe i bezpieczne ceny energii dla wszystkich gospodarstw domowych i innych klientów na grupie taryfowej G. Cena energii na poziomie średnich cen z 2022 roku obowiązuje do ustawowo wyznaczonego, rocznego limitu zużycia. Ponadto, gospodarstwa domowe otrzymują gwarantowane ceny za energię do 2000 kWh rocznie bez konieczności składania żadnych oświadczeń ani dokumentów. Istnieją jednak 3 grupy klientów, które mogą ubiegać się o zwiększony limit zużycia.

Tarcza Solidarnościowa zapewnia bezpieczne i stałe ceny energii dla wszystkich gospodarstw domowych i innych klientów na grupie taryfowej G. Cena energii utrzymuje się na poziomie średnich cen z 2022 roku aż do ustawowo wyznaczonego, rocznego limitu zużycia. Gospodarstwa domowe otrzymują gwarantowane ceny za energię do 2000 kWh rocznie bez konieczności składania żadnych oświadczeń ani dokumentów. Istnieją jednak 3 grupy klientów, które mogą ubiegać się o zwiększony limit zużycia.

Wyższe limity zużycia energii mogą skorzystać gospodarstwa domowe, których członkowie cierpią na niepełnosprawność, rolnicy oraz rodziny wielodzietne posiadające Karty Dużej Rodziny. Limit dla gospodarstw z osobami z niepełnosprawnościami wynosi 2600 kWh, a dla rolników i rodzin wielodzietnych – 3000 kWh.

Nowa wersja 1:

Do końca czerwca 2023, klienci E.ON Polska mają możliwość wystąpienia o zwiększenie limitu zużycia energii elektrycznej. Nie jest to skomplikowany proces i można go przeprowadzić z wygodą z domu, przy użyciu formularza kontaktowego dostępnego na stronie eon.pl.

Nowa wersja 2:

Klienci E.ON Polska mogą skorzystać z większych limitów zużycia energii elektrycznej do końca czerwca 2023. Aby to zrobić, wystarczy wejść na stronę eon.pl i wypełnić formularz kontaktowy. Proces jest szybki i prosty, a wnioski będą rozpatrywane niezwłocznie.

Gospodarstwa domowe z osobą niepełnosprawną lub rolnikiem lub rodziną wielodzietną muszą złożyć wraz z oświadczeniem odpowiednie dokumenty, aby uzyskać pełen dostęp do świadczeń.

Jeśli posiadasz Karty Dużej Rodziny, wymagana jest kopia dokumentu potwierdzającego tożsamość tej rodziny. W przypadku rolników, konieczne jest przedstawienie kopii decyzji o wymierzeniu podatku rolnego na 2022 rok.

Osoby składające wnioski w imieniu stowarzyszeń ogrodowych lub w ramach taryfy budowlanej muszą przedstawić dokumenty potwierdzające ich prawo do administrowania rodzinnym ogrodem działkowym lub wykorzystanie energii elektrycznej na potrzeby budowy domu jednorodzinnego. W obu przypadkach limit wynosi odpowiednio 250 kWh na działkę oraz 2000 kWh.

Poniżej prezentujemy najważniejsze informacje na temat Tarczy Solidarnościowej, dostępne na stronie https://eon.pl/tarcza-solidarnosciowa.

Naszym klientom oferujemy narzędzia, które pozwolą im kontrolować zużycie energii. Usługa e-odczyty, dostępna w serwisie Mój E.ON, umożliwia wygodne rozliczanie za faktyczne zużycie energii. Oprócz tego, w platformie udostępniliśmy analizę wykresów zużycia. Natomiast przygotowaliśmy także bezpłatne narzędzie Kalkulator Online – Szkoda Prądu, które zawiera porady, jak zmniejszyć codzienne zużycie prądu. Kalkulator jest dostępny na dedykowanej stronie: eon.pl/szkodapradu.

Dzięki wsparciu E.ON możesz kontrolować swoje zużycie energii i nie przepłacać za nią. Zapoznaj się z naszymi narzędziami i ciesz się ekonomicznym wykorzystaniem energii.


Informacja dystrybuowana przez: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM