Biznes i finanse

Ermewa i LTG Cargo Polska łączą siły, aby umożliwić rozwój usług intermodalnych w Polsce

Ermewa, znana z wynajmu wagony na rynku intermodalnym, osiągnęła sukces w współpracy z LTG Cargo Polska. 40 nowych wagonów Sgmmnss zostało dostarczonych z Tratravagonka w Popradzie na Słowacji. Wagony o długości 40 stóp będą używane głównie w Europie Północnej do transportu z Litwy do Duisburga w Niemczech Zachodnich. Ta współpraca stanowi znaczące uzupełnienie floty LTG Cargo.

„Cieszymy się, że możemy współpracować z Ermewa, ponieważ pozwala nam to jeszcze bardziej wzmocnić nasze zdolności intermodalne i sprostać rosnącym wymaganiom naszych klientów. Dodanie tych 40 kontenerowców od Ermewa zwiększa naszą wydajność operacyjną i pozwala nam zwiększyć nasze usługi transportowe do większej liczby miejsc docelowych” – mówi Michał Szlendak, prezes LTG Cargo Polska.

LTG Cargo Polska to własność litewskiej spółki towarowej AB LTG Cargo, która jest częścią AB Lietuvos Geležinkeliai, jednej z największych grup kolejowych w krajach bałtyckich. Firma specjalizuje się w świadczeniu usług transportowych i spedycyjnych do różnych miejsc docelowych na terenie Polski.

LTG Cargo Polska należy do litewskiej spółki towarowej AB LTG Cargo, która jest jednym z największych przedsiębiorstw kolejowych w krajach bałtyckich. Firma świadczy usługi transportowe i spedycyjne do wielu miast w Polsce oraz za granicą.

Ermewa natychmiast zareagowała na zwiększone zapotrzebowanie na 40-stopowe wagony kontenerowe, inwestując znacznie w sektorze intermodalnym. Cyrille Guyon, zastępca dyrektora zarządzającego Ermewa, wyraził swoją dumę z tej decyzji: „Ermewa dumnie powiększyła swoje grono klientów w Polsce, współpracując z tak silnym partnerem jak LTG Cargo Polska. Skupiamy się obecnie na dynamicznie rozwijającym się segmencie transportu towarowego – intermodalnym”.

Pierwsza: Ermewa SA oferuje wyjątkowy zestaw usług, w tym leasing wagonów, utrzymanie, naprawy i obsługę, które wszystkie są zapewniane przez sieć certyfikowanych warsztatów i partnerów w całej Europie.

Druga: 45 000 wagonów w ofercie Ermewa SA pozwala na transport bezpiecznych i niebezpiecznych produktów ciekłych, gazów, ładunków masowych oraz produktów żywnościowych i nieżywnościowych.

Trzecia: W celu zapoznania się z ofertą Ermewa SA i zdjęciami jej produktów, zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej: https://www.ermewa.com/en/

Czwarta: Ermewa SA oferuje klientom szeroki wybór wagonów, od przewożenia produktów żywnościowych po transport niebezpiecznych produktów ciekłych. Pełna specyfikacja wymiarów i wag dostępna jest pod adresem: https://www.ermewa.com/en/wagons/


Źródło dystrybucji: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM