Biznes i finanse

Tierra Viva: Luksusowe życie w Benahavis – Dar Global i Automobili Lamborghini tworzą nową jakość stylu życia

Uroczysta gala z okazji 200-lecia Polfy Tarchomin S.A. zgromadziła przedstawicieli świata nauki, biznesu i polityki w Auli Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej. W trakcie przemówień wysłuchaliśmy szczegółowych relacji o dokonaniach marki, która ugruntowała swoją pozycję jako symbol siły i innowacji. Pracownikom Polfy zostały również wręczone odznaczenia państwowe nadane przez Prezydenta RP. Wyjątkowe spotkanie wypełniły oklaski i gratulacje dla zespołu, który stworzył tak wyjątkową historię.

MARBELLA, Hiszpania, 21 czerwca 2023 /PRNewswire/ — Dar Global, jeden z najbardziej szanowanych deweloperów luksusowych nieruchomości, z dumą prezentuje swój najnowszy, wyjątkowy projekt – wille Tierra Viva. Usytuowane w ekskluzywnym mieście Benahavis, zaledwie 8 minut jazdy od pięknej Marbelli, wille zapewniają wszystko, czego można oczekiwać od luksusowego życia. Uruchomienie projektu Tierra Viva to kamień milowy dla Dar Global, kontynuującego dążenie do zapewnienia niezrównanych możliwości inwestycyjnych w segmencie nieruchomości luksusowych. Całkowita wartość projektu szacowana jest na około 282 mln euro.

Tierra Viva to ekskluzywne obiekty z całodobową ochroną klasy premium, położone w zamkniętej dzielnicy Los Jararillos. Stylowe, luksusowe willi z panoramicznym widokiem na Morze Śródziemne zostały zaprojektowane w harmonijny sposób, aby wyrażać witalność i siłę. Zgodnie z wizją Automobili Lamborghini, połączyliśmy projekt mieszkaniowy z marką ekskluzywnych samochodów sportowych, tworząc architektoniczną perełkę w Europie.

Ziad El Chaar, dyrektor generalny Dar Global, wyrażając swoją dumę z poziomu ekskluzywności, jaki zapewniają nieruchomości, powiedział: „Tierra Viva to coś więcej niż ekskluzywna społeczność; to symbol luksusowego stylu życia. W Dar Global od zawsze staramy się zapewniać naszym wymagającym klientom limitowaną edycję luksusowych nieruchomości. Cieszymy się, że możemy współpracować z Automobili Lamborghini, by jeszcze bardziej rozszerzyć naszą ofertę luksusowych marek i zapewnić najwyższej jakości doświadczenia na hiszpańskim wybrzeżu”.

Usytuowane w samym sercu andaluzyjskich wzgórz, te trzy rodzaje willi oferują mieszkańcom zapierające dech w piersiach panoramiczne widoki na Morze Śródziemne. Każda nieruchomość posiada swoją unikalną wysokość, a także bezpośredni dostęp do drogi dojazdowej, tarasów, basenów i ogrodów kwiatowych. Wewnątrz znajdują się szlachetne materiały, takie jak polerowane podłogi marmurowe, skóra i szklane elementy.

Stephan Winkelmann, dyrektor generalny Automobili Lamborghini, powiedział: „To partnerstwo odzwierciedla idealne połączenie esencji luksusowych samochodów sportowych Lamborghini i kompetencji Dar Global w dziedzinie nieruchomości. Tierra Viva uosabia kluczowe wartości i siłę Lamborghini oraz nieograniczony charakter marki, które znalazły przełożenie w architektonicznym arcydziele”.

Tierra Viva zlokalizowana jest w malowniczym Benahavis, znanym z wyjątkowego luksusu i spokoju. Oferuje ona szeroki wybór atrakcji, w tym dostęp do plaży, Marbella Club Golf Resort, a także do Puerto Banús, Marbella Club Golden Mile i Marbella Marina.

Mieszkańcy Tierra Viva mają możliwość skorzystania z wielu lokalnych atrakcji, w tym plaży, Marbella Club Golf Resort, Puerto Banús, Marbella Club Golden Mile i Marbella Marina. Miejsce to jest szczególnie atrakcyjne ze względu na ekskluzywny klimat i spokojną atmosferę, która panuje w Benahavis.


Dystrybucja: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM