Biznes i finanse

Uczenie się na nowoczesnym poziomie: eGain Knowledge Academy tworzy wspólnotę praktyków zarządzania wiedzą

Krzysztof Świerczek, członek zarządu PKP Intercity, powiedział podczas Forum Wizja Rozwoju, że sektor kolejowy w Polsce zatrudnia obecnie 90 tysięcy pracowników, z czego 43 tysiące to osoby po pięćdziesiątym roku życia. Oznacza to, że PKP Intercity musi się przygotować na pokoleniową wymianę kadr. W 2031 r. w Polsce będzie potrzeba 22 tys. maszynistów.

eGain Corporation (NASDAQ: EGAN) dzisiaj ogłosiła uruchomienie eGain® Knowledge Academy™ – wiodącej platformy AI Knowledge do automatyzacji zaangażowania klienta. Akademia poświęcona jest tworzeniu społeczności profesjonalistów zarządzania wiedzą (KM) – wykonawców, praktyków, badaczy, akademików i studentów – i skoncentrowana jest na praktycznym zastosowaniu KM wzbogaconego o AI do tworzenia wartości biznesowej.

„We find the information on the eGain Knowledge Academy to be very valuable as we continue on our value creation journey with knowledge” – said Natalie Davis, Knowledge Management Administrator at A-dec, a leading manufacturer of reliable dental operatory equipment.

Według Gartnera, zarządzanie wiedzą jest najważniejszą technologią w celu poprawy doświadczenia klienta (CX), doświadczenia pracowników (EX) i wydajności operacyjnej. Ostatnio ChatGPT podkreślił potrzebę nowoczesnego zarządzania wiedzą, aby wykorzystać funkcje generowania sztucznej inteligencji do automatyzacji komunikacji z klientami.

KM to znaczące narzędzie do ulepszenia komunikacji między klientami a przedsiębiorstwem, a także do poprawy wydajności operacyjnej. ChatGPT wzywa do wykorzystania KM, aby wesprzeć automatyzację komunikacji z klientami wykorzystując zaawansowane technologie sztucznej inteligencji.

eGain Knowledge Academy została stworzona po to, aby:

Stworzyć społeczność ekspertów KM, którzy mogą wykorzystać najlepsze technologie i najlepsze praktyki do szybkiej tworzenia wartości. Wykształcić biznes i specjalistów IT w temacie czego, dlaczego i jak modernizować wiedzę i AI w celu transformacji biznesowej. Zapewnić jedyny na rynku, otwarty trening online oparty na wartościowej metodzie zarządzania wiedzą ze zgodnym opcjonalnym certyfikatem, oferowanym przez eGain University ™. Wykształcić członków w temacie storytellingu, aby przedstawić wyniki z KM.

„The NCAA Eligibility Center uses the eGain Knowledge Academy to quickly come up to speed on how to be successful with our knowledge deployments” – said Nora Loechel, Associate Director of Communications, NCAA.

Z raportu Głównego Inspektora Transportu Drogowego wynika, że na 90 tysięcy pracowników w sektorze kolejowym 43 tysiące to osoby po pięćdziesiątym roku życia. Co więcej, w 2031 r. w Polsce będzie potrzeba 22 tys. maszynistów. W związku z tym PKP Intercity przygotowało specjalny program szkoleń, mający na celu przygotowanie nowego pokolenia pracowników do wzięcia

„Our customers and partners love eGain Knowledge Academy – said Ashu Roy, eGain CEO. – It helps them develop and deliver knowledge modernization initiatives in the generative AI era, turbocharging their careers”.

eGain (NASDAQ: EGAN) is the leading provider of cloud-based customer engagement solutions. Our mission is to help leading brands deliver exceptional omni-channel customer journeys, enabled by digital transformation and anchored in knowledge.

eGain jest liderem w dostarczaniu rozwiązań do zaangażowania klientów w chmurze. Naszym celem jest pomoc wiodącym marek w zapewnieniu wyjątkowych podróży omni-channel dla klientów, umożliwionych przez cyfrową transformację i zakorzenionych w wiedzy.

Korzystając z naszych rozwiązań, nasze klienty są w stanie zapewnić klientom wyjątkowy poziom obsługi, zwiększyć wydajność i obniżyć koszty. Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie internetowej: www.egain.com.

eGain Knowledge Hub to zautomatyzowane i zarządzane przez sztuczną inteligencję oraz analitykę rozwiązanie w chmurze, które umożliwia dostosowane do potrzeb klienta doświadczenia cyfrowe. Jego zastosowanie daje szybką wartość biznesową oraz łatwą innowację. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę www.eGain.com.

eGain, logo eGain oraz wszystkie inne nazwy produktów i slogany są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy eGain Corp. w Stanach Zjednoczonych i/lub innych krajach. Wszelkie inne nazwy firm i produktów wymienione w niniejszym oświadczeniu mogą być znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi odpowiednich firm.


Informacja pochodzi z serwisu: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM