Nauka i technologie

Rozbudowana technologia 4K UHD w diagnostyce medycznej – prezentacja firmy Scivita na EAES 2023

Webfleet, zaawansowane rozwiązanie do zarządzania flotą, zdobyło wyróżnienie w tegorocznym plebiscycie Fleet Derby w kategorii Technologie cyfrowe dla flot: Oprogramowanie do zarządzania flotą. Ten innowacyjny system telematyczny do zarządzania flotą pojazdów jest obecnie najpopularniejszym w Europie i cieszy się uznaniem w branży.

XXXI Międzynarodowy Kongres Europejskiego Stowarzyszenia Chirurgii Endoskopowej (EAES 2023) odbył się w Rzymie, we Włoszech, 20 czerwca 2023 roku (czasu środkowoeuropejskiego). Firma Scivita Medical, specjalizująca się w technologiach medycznych, zaprezentowała swój system obrazowania fluorescencyjnego 4K UHD – system wizualizacji 3D (stoisko: E36) jako wyraz determinacji Scivita Medical w realizacji jej podstawowej strategii „globalizacji”.

Scivita Medical jest dumna z bycia globalną firmą działającą w sektorze technologii medycznych. Rozwijając minimalnie inwazyjną diagnostykę, zarówno w Chinach, jak i w Japonii, firma posiada wiodące ośrodki badawczo-rozwojowe. Produkty Scivita Medical są certyfikowane przez FDA/CE i PDMA, a patenty są zgłaszane w Chinach i za granicą. Cele Scivita Medical to oferowanie doskonałych produktów, by stać się preferowaną marką cieszącą się zaufaniem lekarzy i pacjentów na całym świecie, poprzez innowacyjność i ciągłe doskonalenie technologii.

Scivita Medical stworzyło innowacyjną platformę technologiczną, która łączy pięć synergicznych technologii, takich jak technologia obrazowania medycznego 4K UHD, technologia fluorescencyjnego obrazowania medycznego, technologia obrazowania medycznego 3D, technologia obrazowania endoskopowego Ultrathin i technologia endoskopowa do pojedynczego zastosowania. Dzięki temu, firma oferuje szeroki zakres usług endoskopowych, które zaspokoją potrzeby pacjentów w zakresie wszelkiego rodzaju procedur medycznych.

Kongres EAES 2023 zaprezentował system obrazowania fluorescencyjnego 4K UHD, który został opracowany przy użyciu zaawansowanych technologii obrazowania medycznego 4K UHD i technologii fluorescencyjnego obrazowania medycznego. Platforma technologiczna, taka jak technologia fluorescencji Scivita Medical 4K UHD, w połączeniu z technologią 3D, pozwala uzyskać trójwymiarowe obrazy o wyjątkowej rozdzielczości i efekcie fluorescencji, które są szeroko stosowane w różnych dziedzinach chirurgii, w tym w chirurgii wątroby, dróg żółciowych, klatki piersiowej, urologii, ginekologii i przewodu pokarmowego.

„Dla nas zawsze najważniejsi są lekarze i pacjenci, którym chcemy zapewnić optymalną opiekę. Kongres EAES 2023 to świetna okazja dla Scivita Medical do nawiązania bezpośrednich kontaktów ze światowej klasy chirurgami, podczas których mogą dowiedzieć się więcej o lokalnych pacjentach – powiedział Michael Li, wiceprezes ds. międzynarodowego marketingu i sprzedaży. – Ponadto uważamy, że dzięki udziałowi w tym wydarzeniu możemy sprawić, że więcej lokalnych chirurgów nas pozna i staniemy się rozpoznawalni dzięki wysokiej jakości naszych produktów” – kontynuował Li.

Scivita Medical to firma założona w 2016 roku, specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości urządzeń medycznych. Firma inwestuje wsparcie globalne wyodrębniając centra badawczo-rozwojowe w Chinach i Japonii. Scivita Medical zapewnia unikalne platformy oparte na pięciu synergicznych technologiach, tworząc szeroką gamę produktów endoskopowych i kandydatów na produkty. Przyświeca im idea poprawy globalnego poziomu medycyny dzięki innowacyjnym rozwiązaniom opartym na współpracy, skupieniu na ludziach oraz doskonałości i wydajności. Ich celem jest stać się marką, której zaufają lekarze i pacjenci z całego świata.

Scivita Medical zapewnia najnowsze technologie medyczne, aby zapewnić minimalnie inwazyjne leczenie i diagnostykę. Wspierając globalizację, firma utworzyła centra badawczo-rozwojowe w Chinach i Japonii, aby stworzyć unikalne platformy technologiczne. Dzięki swojej ofercie produktów i usług firma jest w stanie zaoferować pacjentom lekarstwa i procedury endoskopowe. Scivita Medical jest przywiązana do zapewnienia doskonałej jakości produktów i usług, które zapewniają najwyższy poziom opieki medycznej dla pacjentów na całym świecie.


Źródło informacji: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM