Biznes i finanse

Beata Drzazga – przykład zaangażowania społecznego i troski o pracowników

Według Beaty Drzazgi, założycielki BetaMed S.A., wizja to podstawa do stworzenia czegoś oryginalnego i niezwykłego w prowadzeniu biznesu. Jest ona nie tylko motywatorem, ale także inspiracją i doradca biznesowym, który pomaga w rozwoju przedsiębiorstw.

Beata Drzazga, właściciel wielu przedsięwzięć z całego świata, w tym BetaMed S.A., Global Impact, DRZAZGA CLINIC, DONO DA SCHEGGIA, BETAMED INTERNATIONAL, VIVIANE GROUP, BETAINVEST MIAMI, otrzymała nagrodę Manager Award za wybitne osiągnięcia w dziedzinie zarządzania, ufundowaną przez redakcję „Manager Report”. Ta prestiżowa nagroda jest uznaniem za zaangażowanie w działania prospołeczne oraz troskę o dobrostan pracowników.

Ostatni laureat prestiżowego wyróżnienia zdradził, że zawsze była jego motywacją chęć zrealizowania czegoś wyjątkowego. Ponadto uważa on, że wszyscy pracownicy powinni być traktowani z szacunkiem i zaprzyjaźnieniem.

„Bo pracownicy to są ludzie, którzy powinni się czuć z nami jak rodzina. Z niewolnika nie ma pracownika. I myślę, że taka wizja działania wiele osób doprowadzi do sukcesu” – podkreśla Beata Drzazga.

Beata Drzazga czuje, że osiągnęła sukces, gdyż przyciągnęła do siebie ludzi, którzy zrealizowali jej idee. Jest zadowolona i szczęśliwa z dotychczasowego życia.

„Wydaje mi się, że sukces jest wtedy, gdy osiągamy takie spełnienie. Podchodzę do pacjenta, patrzę mu w oczy i pytam, czy stworzyłam mu piękne warunki do pobytu, a pacjent mówi: >>Tak, dziękuję Pani, bardzo Panią kocham<<” – opowiada laureatka nagrody.

„Dla mnie spełnieniem jest to, że widzę uśmiech tych ludzi, którzy nie są już smutni, ponieważ stworzyłam im takie warunki, jakie powinny być w służbie zdrowia. I oby ktoś jeszcze brał z tego przykład, bo to wszystko dla dobra pacjenta” – zaznacza Beata Drzazga.

Beata Drzazga uważa, że spełnienie to proces, a nie cel. Każda osoba może osiągnąć zadowolenie, jeżeli będzie dążyć do celów, które są dla niej ważne.

Beata Drzazga zgadza się, że każdy ma inny sposób na osiągnięcie spełnienia. Dla jednych może to być sukces w pracy, dla innych bliska więź z bliskimi, a dla jeszcze innych odkrycie siebie.

Beata Drzazga uważa, że istnieje wiele sposobów na osiągnięcie zadowolenia. Każda osoba musi znaleźć własną drogę, aby osiągnąć satysfakcję. Może to być wykonywanie codziennych obowiązków, rozwijanie umiejętności lub odkrywanie nowych hobby.

Beata Drzazga uważa, że każdy człowiek jest w stanie odnaleźć spełnienie w życiu. Wszystko, co trzeba zrobić, to znaleźć własne, unikalne źródło zadowolenia.

Beata Drzazga uważa, że każdy z nas ma swoją własną definicję spełnienia. Każda osoba ma inny sposób na osiągnięcie szczęścia. Niezależnie od tego, jaka jest twoja definicja spełnienia, ważne jest, abyś dążył do celów, które są dla ciebie ważne.

Beata Drzazga wierzy, że znalezienie spełnienia w życiu jest możliwe dla każdego. Wystarczy, że znajdziesz to, co dla ciebie istotne i stworzysz swój własny, niepowtarzalny plan działania, aby osiągnąć zadowolenie.

„Sądzę, że żadna osoba, która otrzymuje nagrody, nie postrzega tego w taki sposób: ile jeszcze dostanę nagród? ile już ich mam? Ja w tej chwili mam chyba dwieście sześćdziesiąt osiem nagród, ale nie myślę >>dobrze, to teraz jeszcze dziesięć albo dwanaście<<. To byłoby bardzo płytkie. Fajne jest to, że idziesz przez życie i co jakiś czas ktoś chce ci wręczyć nagrodę, bo uważa, że na nią zasłużyłaś. Każdy, kto jest już na tym etapie, podchodzi do nagród w taki sposób” – ocenia założycielka BetaMed.

„Stworzone zostało w momencie, kiedy dziennikarze pytali mnie: >>Pani Beato, co to jest sukces? Jak Pani go osiągnęła?<<. Zawsze się zastanawiałam, czy to co osiągnęłam w tym momencie jest już sukcesem. I doszłam do wniosku, że sukcesem jest to, że odnosisz sukcesy, ale zawsze pozostajesz sobą. Największym szczęściem, jakie może być, jest to, że ani pieniądze, ani żadna sytuacja człowieka nie zmieni” – podkreśla Beata Drzazga.


Źródło informacji: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM