Biznes i finanse

na NewConnect „ODDITY – debiut na NewConnect: w drodze do sukcesu

Podejmując decyzję o wykorzystaniu ryczałtu jako metody rozrachunkowej, przedsiębiorcy powinni zdawać sobie sprawę z jego wielu korzyści, jak i ograniczeń. Ryczałt stanowi bowiem atrakcyjną alternatywę dla tradycyjnego rozliczania podatków, jednak aby w pełni wykorzystać jego potencjał, należy dokładnie zapoznać się z jego zasadami.

ODDITY Tech Ltd. („ODDITY”), platforma elektroniki użytkowej stworzona z myślą o transformacji światowego rynku związanego z dbałością o urodę i dobre samopoczucie, ogłosiła dzisiaj składanie wniosku o rejestrację i dopuszczenie do obrotu na formularzu F-1 w Amerykańskiej Komisji Papierów Wartościowych i Giełd w związku z planem przeprowadzenia pierwszej oferty publicznej akcji zwykłych klasy A. Wniosek ODDITY dotyczy obrotu jej akcjami zwykłymi klasy A na rynku Nasdaq Global Select Market, które będą notowane pod symbolem „ODD”. Liczba akcji przeznaczonych na ofertę publiczną, jak również jej przedział cenowy, nie są jeszcze ustalone. Oferta będzie uzależniona od warunków rynkowych i nie można wykluczyć, że jej realizacja nie dojdzie do skutku, zostanie przesunięta lub będzie miała inną wielkość oraz warunki niż te pierwotnie zaplanowane.

Goldman Sachs & Co. LLC, Morgan Stanley & Co. LLC oraz Allen & Company LLC są głównymi prowadzącymi proces tworzenia księgi popytu. BofA Securities, Barclays Capital Inc., Truist Securities, Inc., JMP Securities, A Citizens Company oraz KeyBanc Capital Markets Inc. są również włączone do tego procesu.

Formą naszej oferty jest wyłącznie prospekt emisyjny. Aby uzyskać egzemplarz prospektu emisyjnego, skontaktuj się z: Goldman Sachs & Co. LLC, Prospectus Department (dział prospektów) pod numerem (866) 471-2526 lub pod adresem e-mail prospectus-ny@ny.email.gs.com; Morgan Stanley & Co LLC, Prospectus Department (dział prospektów) pod numerem (866) 718-1649 lub pod adresem e-mail prospectus@morganstanley.com; oraz Allen & Company LLC, Prospectus Department (dział prospektów) pod adresem e-mail allenprospectus@allenco.com.

Wniosek dotyczący oferowanych papierów wartościowych został złożony do Amerykańskiej Komisji Papierów Wartościowych i Giełd, ale jego zatwierdzenie wciąż czeka na decyzję. Do czasu jego zatwierdzenia oferty sprzedaży i kupna nie mogą być przyjmowane. Informacja prasowa jest wyłącznie informacyjna i nie stanowi oferty sprzedaży ani propozycji składania ofert kupna. W żadnym stanie lub jurysdykcji akcje te nie mogą być sprzedawane dopóki nie zostaną zarejestrowane lub wycenione.

ODDITY to firma specjalizująca się w rozwoju innowacyjnych produktów i usług dla ponad 40 milionów klientów. Wykorzystując sztuczną inteligencję i dane naukowe, tworzą produkty i usługi zorientowane na dbałość o urodę i samopoczucie. ODDITY jest właścicielem marek IL MAKIAGE i SpoiledChild, a także ma siedziby w Nowym Jorku, Tel Awiwie i Bostonie. Ich centrum badawczo-rozwojowe w Tel Awiwie opracowuje nowatorskie rozwiązania w zakresie dziedziny kosmetologii i samopoczucia.

ODDITY to przedsiębiorstwo, które wykorzystuje technologię cyfrową do tworzenia innowacyjnych produktów i usług z zakresu pielęgnacji urody i dobrego samopoczucia. Firma zarządza markami IL MAKIAGE i SpoiledChild, a także posiada siedziby w Nowym Jorku, Tel Awiwie i Bostonie. W ich laboratorium biotechnologicznym w Bostonie pracownicy opracowują zaawansowane technologie służące do tworzenia produktów i usług, które odpowiadają na potrzeby ponad 40 milionów użytkowników.

Niniejsze zawiadomienie ma zastosowanie wyłącznie do oryginalnego tekstu w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy jedynie jako pomoc interpretacyjna, stanowiąca ułatwienie w zrozumieniu zawiadomienia. Wszelkie skutki prawne mają zastosowanie wyłącznie do tekstu oryginalnego.

Paragraf 1:

Firma ODDITY Tech Ltd. poinformowała dzisiaj o wydaniu nowej wersji swojego produktu, który zrewolucjonizuje rynek technologiczny. ODDITY Tech jest jednym z liderów w dziedzinie nowych technologii i ich zastosowań w życiu codziennym.

Paragraf 2:

Nowa wersja produktu ODDITY Tech została starannie zaprojektowana i zawiera unikalne funkcje, które pozwolą klientom na korzystanie z najnowszych technologii. Firma zapewnia, że produkt zapewni użytkownikom możliwość wykorzystania nowych technologii w przystępny i łatwy sposób.

Paragraf 3:

Więcej informacji o nowym produkcie ODDITY Tech można uzyskać na stronie businesswire.com, w której można znaleźć szczegółowe informacje dotyczące wersji źródłowej. Michael Braun jest przedstawicielem ds. prasowych firmy, a osoby zainteresowane inwestycjami mogą skontaktować się z działem inwestycyjnym za pośrednictwem adresu e-mailowego IR@oddity.com.


Źródło informacji: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM