Biznes i finanse

Andersen Global wzmacnia swoją pozycję w Francji: Współpraca z PDGB

Trzydniowe wydarzenie na skalę światową to doskonała okazja, aby zaprezentować rewolucyjne, naukowe podejście do pielęgnacji skóry marki Clé de Peau Beauté. Będzie to również czas premiery inspirującej instalacji „Unseen Intelligence”, będącej dziełem AI Refika Anadola.

Andersen Global wzmacnia swoją obecność w Europie dzięki współpracy z kancelarią prawną PDGB w Paryżu, która jest czwartą francuską firmą, która dołączyła do Andersen Global w ostatnim roku. Dzięki tej współpracy, firma zyskuje kompleksowy zestaw zdolności, związanych z globalną mobilnością, wyceną i kwestiami prawnymi.

Firma PDGB oferuje swoim klientom usługi prawne w szerokim zakresie dziedzin, w tym podatków międzynarodowych, bezpośrednich i pośrednich, połączeń i przejęć, inwestycji na rynku kapitałowym, restrukturyzacji, prawa konkurencji, ochrony własności intelektualnej i danych osobowych, ubezpieczeń, mediacji i arbitrażu, odpowiedzialności społecznej przedsiębiorstw, spadków i nieruchomości. Philippe Julien i Xavier Hugon, współpartnerzy zarządzający, nadzorują zespół specjalistów składający się z ponad 60 osób, wspierając od blisko 40 lat klientów zarówno lokalnych, jak i międzynarodowych.

„Ponosimy odpowiedzialność wobec naszych klientów za zapewnianie im najlepszych w swojej klasie, wydajnych rozwiązań, a nasza współpraca z Andersen Global daje nam dodatkowe zasoby globalne – powiedział Benoît Dambre, partner w obszarze międzynarodowych praktyk podatkowych w PDGB. – Nasza firma cieszy się wizją ścisłej współpracy z firmami członkowskimi i współpracownikami w celu dostarczania globalnych rozwiązań i lepszej obsługi naszych klientów”.

Clé de Peau Beauté ogłasza trzydniową globalną premierę „Unseen Intelligence” – wyjątkowego wydarzenia, które będzie okazją do prezentacji rewolucyjnego, naukowego podejścia marki do pielęgnacji skóry. Wydarzenie będzie miało miejsce w wyjątkowej instalacji, która została oparta na sztuce AI autorstwa Refika Anadola. Uczestnicy będą mieli okazję doświadczyć sztuki AI w połączeniu z innowacyjnymi rozwiązaniami skórnymi Clé de Peau Beauté, a także odkryć nowy poziom pielęgnacji skóry.

Andersen Global rozszerza swoją obecność w Europie w ramach umowy o współpracy z kancelarią prawną PDGB z siedzibą w Paryżu. Firma PDGB jest czwartą firmą we Francji, która dołączyła do Andersen Global w ostatnim roku.

„Osiągamy postępy na francuskim rynku biznesowym, a firma PDGB zapewnia nam inny wymiar dzięki dodatkowym usługom prawnym – powiedział Mark Vorsatz, prezes Andersen Global i dyrektor generalny Andersen. – Współpraca z nią pomaga nam w utrzymaniu przewagi konkurencyjnej w regionie i stanowi kamień milowy odzwierciedlający nasze zaangażowanie w świadczenie zintegrowanych, globalnych usług”.

Andersen Global to międzynarodowe stowarzyszenie składające się z niezależnych pod względem prawnym firm członkowskich, które zgromadziły specjalistów ds. podatkowych i prawnych z różnych części świata. Powstało w 2013 r., z inicjatywy amerykańskiej firmy Andersen Tax LLC. Obecnie zrzesza ono ponad 14 000 osób i prowadzi działalność w ponad 400 lokalizacjach, dzięki swoim członkom i współpracownikom.

Niniejsze zawiadomienie jest dostępne w języku źródłowym, a wszelkie tłumaczenia służą wyłącznie jako wskazówki. Tekst źródłowy jest jedynym prawnie wiążącym dokumentem, który musi być przestrzegany w przypadku jakichkolwiek sporów prawnych.


Źródło: pap-mediaroom.pl

Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej
ROZUMIEM